Gönderen Konu: Caanım 2009yeni kasa versoma eskişehir lpg  (Okunma sayısı 1804 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Verso
  • Kan Grubu: A-
  • 7 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
Caanım 2009yeni kasa versoma eskişehir lpg
« : Ağustos 03, 2015, 16:54:59 »
Merhaba toyotacılar çok sevdiğim ve asla tüp taktırmak istemediğim versomun benzin masrafları çoğaldı ve tüp taktırmaya karar verdim. Fakat bu konuda bilgim yok. Özellikle tüplü verso kullanan arkadaşlardan marka, performans gibi bilgileri alabilirsem sevinirim. Birde hergün 7 km işe gidiyorum tüp bu mesafede kendini açar mı? Eskişehirli toyotacılar nerde taktırabilirim? 2009 1600motor verso. Şimdiden teşekkürler
Benim babam toyota gibi adam!!!

Toyota Club Türkiye

Caanım 2009yeni kasa versoma eskişehir lpg
« : Ağustos 03, 2015, 16:54:59 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 13000
  • Model Yılı: '15
  • 1 kere teşekkür etti
  • 15 kere teşekkür edildi
Ynt: Caanım 2009yeni kasa versoma eskişehir lpg
« Yanıtla #1 : Ağustos 03, 2015, 22:32:13 »
    Ankara'da BRC Mocan Otogaz ve Aydın ustayı tavsiye ederim.İnternettten araştırabilirsiniz. Ben de aynı yerde LPG uygulattım çok memnunum işinin ehli bir firma yolda dahi ince ayar yapıyorlar.Aracım 1.33 motor olmasına rağmen çekişinde de herhangi bir düşme olmadı ben Antalya'dan gidip takdırdım yaptığınız yola değer.Ayrıca Ankara Toyota Toyan plazaylada anlaşmalılar sıfır araçlara LPG takıyorlar.Sorun istemiyorsanız tavsiye ederim.Ben iki sıfır aracımada aynı yerde takdırdım işçilikten çok memnunum hiçbir sorunda yaşamadım.Saygılarımla...
2015 Toyota Corolla 1.33 Life LPG (BRC)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Verso
  • Kan Grubu: A-
  • 7 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Ağustos 04, 2015, 14:21:40 »
teşekkürler cengiz bey mocan otogaz sadece brc montajı yapıyor anladığım kadarıyla. açıkcası yaşadığım yerde taktırmayı istememin en önemli sebebi herhangi bir arızada ilgilenilebilsin. yani ankarada taktırırsam en ufak sorun da 3 saat yol yapmaktan korkuyorum. fakat herkes sizin gibi eskişehirde taktırmaktansa ankaraya git diyor. ne yapaxcağımı bilemedim? bu kiti taktırdıktan sonra ne bilim bakımı falan olmuyor mu.? yani kiti taktırdığım yere yine gitmem gerekmeyecek m,?
Benim babam toyota gibi adam!!!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
    • Doğa Fotoğrafçısı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 83000
  • Model Yılı: '11
  • 149 kere teşekkür etti
  • 51 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Ağustos 04, 2015, 17:50:31 »
teşekkürler cengiz bey mocan otogaz sadece brc montajı yapıyor anladığım kadarıyla. açıkcası yaşadığım yerde taktırmayı istememin en önemli sebebi herhangi bir arızada ilgilenilebilsin. yani ankarada taktırırsam en ufak sorun da 3 saat yol yapmaktan korkuyorum. fakat herkes sizin gibi eskişehirde taktırmaktansa ankaraya git diyor. ne yapaxcağımı bilemedim? bu kiti taktırdıktan sonra ne bilim bakımı falan olmuyor mu.? yani kiti taktırdığım yere yine gitmem gerekmeyecek m,?

10000 kmde bir filtre değişimi yapacaksın onu başka yerde de yaptırabilirsin. o kadar işçilik istemez montaj gibi. :)
2011 MODEL TOYOTA COROLLA 1,6 COMFORT EXTRA TAM OTOMATİK