Gönderen Konu: Acemiye detailing tavsiyeleri. Sonunda bitirdim :) İşte ilk çalışmam.  (Okunma sayısı 2884 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Model Yılı: '13
  • Kan Grubu: B+
  • 305 kere teşekkür etti
  • 177 kere teşekkür edildi
Ellerinize emeğinize sağlık . İlk uygulama olduğundan 5 saat sürmüş . Ben 2 gün uğraştığımı bilirim . :D

Teşekkür ederim hocam. Şu an sağ kolumu kaldıramıyorum. Özellikle kil işlemi çok yordu. Sadece kil bile çok fark etti. Arabanın rengi açıldı. Showroom parlaklığına döndü araba. Aslında megaiurs pastaya boşuna 50 tl vermişim. Çok bir numarasi yok. Sadece kil ve ardindan wax yada boya koruma deneyeceğim bir daha.
 Bir de bu işe niyetlenecek arkadaşlara küçuk bir tavsiye ; mümkünse 2 kişi çalışın ya da bir polisaj makinesi edinin çünkü kollar bir süre sonra bitiyor.
Avensis elegant extra

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
    • Adana Detailing
  • Araç: Başka Marka
  • Model Yılı: '15
  • Kilometre: 12000
  • Kan Grubu: 0-
  • 1041 kere teşekkür etti
  • 898 kere teşekkür edildi
Teşekkür ederim hocam. Şu an sağ kolumu kaldıramıyorum. Özellikle kil işlemi çok yordu. Sadece kil bile çok fark etti. Arabanın rengi açıldı. Showroom parlaklığına döndü araba. Aslında megaiurs pastaya boşuna 50 tl vermişim. Çok bir numarasi yok. Sadece kil ve ardindan wax yada boya koruma deneyeceğim bir daha.
 Bir de bu işe niyetlenecek arkadaşlara küçuk bir tavsiye ; mümkünse 2 kişi çalışın ya da bir polisaj makinesi edinin çünkü kollar bir süre sonra bitiyor.

Bahadır hocam makine ile de yapacağınız uygulamada da emin olun en az bu uygulama kadar yorulacaksınız üstelik makine ile uygulama hata kabul etmez .Pastaya da boşuna 50tl yi vermediniz . Zaten aracınız yeni olduğundan aradaki fark az birde aracınız beyaz olduğundan bu uygulamaların sonucunu net göstermez . Detailing uygulamalarını en net koyu renkli araçlarda görürsünüz .  İlerde çok daha iyi sonuçlar çıkaracağınıza emin olabilirsiniz .

Tekrardan emeğinize sağlık .

www.adanadetailing.com

Facebook ve instagram : @adanadetailing
Uygulamalar : http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=78540.0

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Model Yılı: '13
  • Kan Grubu: B+
  • 305 kere teşekkür etti
  • 177 kere teşekkür edildi
 Aslında benim aracım artık renk canlılığını kaybetmişte ben farkinda değilmişim. Arabanin renki en az 1 ton açıldı. Az önce dışarı çıktım, gece karanlığında ışık altında bile bariz daha canlı. Sonuçta harcanan para az ana emek çok fazla.Belkii zamanla ustalaşırsam daha hızlı olurum ve bu kadar yorulmam. Ya da 2 gune yaymak lazım.

Bahadır hocam makine ile de yapacağınız uygulamada da emin olun en az bu uygulama kadar yorulacaksınız üstelik makine ile uygulama hata kabul etmez .Pastaya da boşuna 50tl yi vermediniz . Zaten aracınız yeni olduğundan aradaki fark az birde aracınız beyaz olduğundan bu uygulamaların sonucunu net göstermez . Detailing uygulamalarını en net koyu renkli araçlarda görürsünüz .  İlerde çok daha iyi sonuçlar çıkaracağınıza emin olabilirsiniz .

Tekrardan emeğinize sağlık .

Avensis elegant extra

Etiketler: