Gönderen Konu: CSCorolla 1.33 life (34 CSC 09)  (Okunma sayısı 81821 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: '14
  • 271 kere teşekkür etti
  • 161 kere teşekkür edildi
Ynt: 2014 E 160 Corolla 1.33 Life
« Yanıtla #20 : Ocak 03, 2015, 14:02:24 »
Bencede 1.33 Araca fazla masraf etmeyin yarın yolda kamyonlara tokatlanınca soğuyup satmak isteyeceksiniz yaptığınız masrafa acıyacaksınız

Araç Benim için zevk meselesi olduğu için sıkıntı yok :saygi:
Tokatlama konusuna gelince ister 320 BMW'm ile ister Cls 350 ile İsteyeni tokatlarım ondada sıkıntı yok:)
SERCAN YILDIZ

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Ocak 03, 2015, 14:02:24 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Aşk-ı Derun
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: '00
  • 11 kere teşekkür etti
  • 108 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Ocak 03, 2015, 14:05:59 »
O kamyoncunun insafına kalmış
Onlara: Yeryüzünde fesat çıkarmayın, denildiği zaman, "Biz ancak ıslah edicileriz" derler.
Şunu bilin ki, onlar bozguncuların ta kendileridir, lâkin anlamazlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 100 kere teşekkür etti
  • 425 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Ocak 03, 2015, 14:14:52 »
Araç Benim için zevk meselesi olduğu için sıkıntı yok :saygi:
Tokatlama konusuna gelince ister 320 BMW'm ile ister Cls 350 ile İsteyeni tokatlarım ondada sıkıntı yok:)
Forumda kendisiyle celişen uyelerimiz bolca mevcuttur onlari aldirmayin :) , araciniz hayirli olsun çok güzel yapmişsiniz ama 1.6 tuplu olsa çok daha iyi olabilirmiş :)
E12 COROLLA SİMOTA AİR INTAKE

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Camry
  • Kilometre: 301700
  • Model Yılı: '07
  • 73 kere teşekkür etti
  • 85 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Ocak 03, 2015, 14:25:11 »
yapmayın @Hakan Alemdar (26065)  bey kamyon tokatlaması falan bahsettiğiniz araç karbıratörlü 1.3 hyundai değil ki 1330 cc 100 begirlik 6 ileri son teknoloji bir toyota.. üstelik hızlanma verileri son sürati gayet taminkar bir araç, bu aracı test etmiş sayısız marka  model kullanmış ve halihazırda 277 lik begirlik bir makina kullanan biri olarak söylüyorum...Ki benden önce bu kasayı, bu motorla uzun zamandır kullananların yorumu sayfalarca mevcut onlar varken bana laf düşmez ama bir kaç kişisel görüş de eklemeden yapamadım..

saygılarımla..

Mesaj Birleştirildi: Ocak 03, 2015, 14:28:26
@Burak Atılgan (32862) bey göçüğü yaptırmayın bence.. nazarlığı olsun aracınız çok yeni ve bi o kadar da karizmatik hal böyle olunca nazarı çok oluyor.. bu arada kişinin malına en fazla kendi nazarı değermiş allah muhafaza..
please seat belts

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 271 kere teşekkür etti
« Yanıtla #24 : Ocak 03, 2015, 14:42:05 »
Forumda kendisiyle celişen uyelerimiz bolca mevcuttur onlari aldirmayin :) , araciniz hayirli olsun çok güzel yapmişsiniz ama 1.6 tuplu olsa çok daha iyi olabilirmiş :)

Yani Olacaktır illaki aldırmıyorum zaten:)
1.33 motorum 6. vites 100 km hızla sa şeritten giderim arkadaşlar artık kamyonla mı geçer tırla mı geçer bilemem.. Yol onların.
Yani şöye söyliyim yakıt avantajı için özellikle birde lpg seçtik. Km de 15 krş gibi etkileyici bir yakıtı var:)

Mesaj Birleştirildi: Ocak 03, 2015, 14:44:17
yapmayın @Hakan Alemdar (26065)  bey kamyon tokatlaması falan bahsettiğiniz araç karbıratörlü 1.3 hyundai değil ki 1330 cc 100 begirlik 6 ileri son teknoloji bir toyota.. üstelik hızlanma verileri son sürati gayet taminkar bir araç, bu aracı test etmiş sayısız marka  model kullanmış ve halihazırda 277 lik begirlik bir makina kullanan biri olarak söylüyorum...Ki benden önce bu kasayı, bu motorla uzun zamandır kullananların yorumu sayfalarca mevcut onlar varken bana laf düşmez ama bir kaç kişisel görüş de eklemeden yapamadım..

saygılarımla..

Mesaj Birleştirildi: Ocak 03, 2015, 14:28:26
@Burak Atılgan (32862) bey göçüğü yaptırmayın bence.. nazarlığı olsun aracınız çok yeni ve bi o kadar da karizmatik hal böyle olunca nazarı çok oluyor.. bu arada kişinin malına en fazla kendi nazarı değermiş allah muhafaza..

Derler dostum derler hereşeyi derler:)
Asıl konu açmamdaki amaç aracı tanıtmak hani eksiği nedir gözünüze güzel gelmeyen yeri nedir ne yapılabilir renk kombinasyonu fln ama forum hondacıların forumu gibi muhabbete döndü yok içinden geçtim üstünden atladım o tokatladı bu tokatladı:)

Yüksek hp nin tadı ayrı hele birde arkadan itişli isee tadından yenmez:)
SERCAN YILDIZ

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 100 kere teşekkür etti
« Yanıtla #25 : Ocak 03, 2015, 14:51:39 »
Farlara  mercek olsaydid güzel olurdu elbet ama turkiyede o donanim yok yurt disi sitelerinde var getirtmek ayri bir dert  yay takin bence birde jant suan bu kasada hic ornekleri gormedim tavsiye veremiyorum

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 277 kere teşekkür etti
  • 406 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #26 : Ocak 03, 2015, 15:01:50 »
O kamyoncunun insafına kalmış
Kamyonun tekerleri daha büyük olduğundan Corolla'nın ibresi 100'ü gösterirken kamyonunki 80 göstereceğinden kamyonunun basmasına bile gerek yok. Hatta ilk vitesten itibaren Corolla'yı geçer.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 271 kere teşekkür etti
« Yanıtla #27 : Ocak 03, 2015, 15:03:17 »
Farlara  mercek olsaydid güzel olurdu elbet ama turkiyede o donanim yok yurt disi sitelerinde var getirtmek ayri bir dert  yay takin bence birde jant suan bu kasada hic ornekleri gormedim tavsiye veremiyorum

Kesinlikle bende aynısını düşünüyorum ama yurt dışı bağlantılarım devam ediyo:) O mercekli farlara bittim altis'in.
Bende aynısını düşünüyorum kışlıkları çıkartınca coıl over jant ve lastik :tamam:

Mesaj Birleştirildi: Ocak 03, 2015, 15:04:10
Kamyonun tekerleri daha büyük olduğundan Corolla'nın ibresi 100'ü gösterirken kamyonunki 80 göstereceğinden kamyonunun basmasına bile gerek yok. Hatta ilk vitesten itibaren Corolla'yı geçer.

Düz mantık:) Çok İyiydi bu :tamam:
SERCAN YILDIZ

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 100 kere teşekkür etti
« Yanıtla #28 : Ocak 03, 2015, 15:07:17 »
Instagramdan takip edersen bu kasaya jant takanlar oluyor yurt disinda hani en azindan farkli fikirleri gorursun  arka stoplarda fena altisin  coil ile tadindan yenmez zaten forumda tek olursunuz :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 271 kere teşekkür etti
« Yanıtla #29 : Ocak 03, 2015, 15:09:11 »
Instagramdan takip edersen bu kasaya jant takanlar oluyor yurt disinda hani en azindan farkli fikirleri gorursun  arka stoplarda fena altisin  coil ile tadindan yenmez zaten forumda tek olursunuz :)

Aşırı derecede araba hastalığım olduğundan yapıcam birşeyler bakalım inşallah..instagramda da hemen follow yapıyorum teşekkürler :D
SERCAN YILDIZ

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 51000
  • Model Yılı: '13
  • 259 kere teşekkür etti
  • 825 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #30 : Ocak 03, 2015, 15:17:50 »
Araç 1.3 olabilir.  Sonuçta 2014 model Corolla. Şahin değil ki yok kamyon  geçer yok bilmem ne yazılmış.
 2001 yılında sıfır km kartal almistik. Orjinal BRC tüplü ve öfkeli o arabayla bile bırak kamyonu çoğu modelli avrupa araca kafa tutuyordum. Is Şoförlukte biter gaza basarsan gidersin ama yok ben  hem güvenli gideyim hem az yakayım hemde arabami yormayayim dersen 90-100 km ile gidersin sağdan sagdan soldan kamyon geçmiş Ferrari geçmiş ne fark eder. O kadar surat yapmak isteyen biri  1.6 alir yada sifir corollaya verilecek parayla miss gibi performansli 2.el bi suru arac var piyasada. bahsettiğimiz araç Corolla tüp bile takılmış olsa ben eminim 160-180 görür.
Bence siz bos verin serdar bey miss gibi sıfır ekonomik az yakan bi arac. Aracınızı kazasız belasız iyi gunlerde Güle güle kullanın. masallahi var cillop gibi araba albenisi çok baktırıyor kendine kerata.
Gulumsemesini Bilmeyen Tukkan Acmasin
Kars Atasozu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 100 kere teşekkür etti
« Yanıtla #31 : Ocak 03, 2015, 15:22:29 »
Aşırı derecede araba hastalığım olduğundan yapıcam birşeyler bakalım inşallah..instagramda da hemen follow yapıyorum teşekkürler :D
Bendede var para harcamadan duramiyorum :lol:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 73 kere teşekkür etti
« Yanıtla #32 : Ocak 03, 2015, 15:24:13 »

var ile para arasına virgül koymanızı öneririm...
saygılarımla..
please seat belts

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 271 kere teşekkür etti
« Yanıtla #33 : Ocak 03, 2015, 15:52:05 »
Araç 1.3 olabilir.  Sonuçta 2014 model Corolla. Şahin değil ki yok kamyon  geçer yok bilmem ne yazılmış.
 2001 yılında sıfır km kartal almistik. Orjinal BRC tüplü ve öfkeli o arabayla bile bırak kamyonu çoğu modelli avrupa araca kafa tutuyordum. Is Şoförlukte biter gaza basarsan gidersin ama yok ben  hem güvenli gideyim hem az yakayım hemde arabami yormayayim dersen 90-100 km ile gidersin sağdan sagdan soldan kamyon geçmiş Ferrari geçmiş ne fark eder. O kadar surat yapmak isteyen biri  1.6 alir yada sifir corollaya verilecek parayla miss gibi performansli 2.el bi suru arac var piyasada. bahsettiğimiz araç Corolla tüp bile takılmış olsa ben eminim 160-180 görür.
Bence siz bos verin serdar bey miss gibi sıfır ekonomik az yakan bi arac. Aracınızı kazasız belasız iyi gunlerde Güle güle kullanın. masallahi var cillop gibi araba albenisi çok baktırıyor kendine kerata.

kesinlikle Eyüp Bey..
Deneme amaçlı Tüpte 190'ı gördü o konuda problem yok daha da zorlasanız daha yüksek limitleri de bulur.
Yook benim öyle geçme geçilme derdim yok usuul usuulll sağdan sağdan:)
Hız istesem bu paralara dediğiniz gibi performans araçları var ama zaten performans araçlarımızda var çok şükür..

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi baktıma konusunda iddialı bir tasarımı var bide coıl over ve jant olunca daha can alıcı olacak inşallah:)

Mesaj Birleştirildi: Ocak 03, 2015, 15:53:22

Şunu savunuyorum tek kötü alışkanlığım Araba:) içki yok sigara yok harcamalarım giyim ve arabalarıma oluyor genelde:)
SERCAN YILDIZ

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 100 kere teşekkür etti
« Yanıtla #34 : Ocak 03, 2015, 16:16:59 »
var ile para arasına virgül koymanızı öneririm...
saygılarımla..
Genelde dikkat ederim ama telefondan girince dalkinlik oluyor :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 100 kere teşekkür etti
« Yanıtla #35 : Ocak 03, 2015, 16:17:57 »
kesinlikle Eyüp Bey..
Deneme amaçlı Tüpte 190'ı gördü o konuda problem yok daha da zorlasanız daha yüksek limitleri de bulur.
Yook benim öyle geçme geçilme derdim yok usuul usuulll sağdan sağdan:)
Hız istesem bu paralara dediğiniz gibi performans araçları var ama zaten performans araçlarımızda var çok şükür..

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi baktıma konusunda iddialı bir tasarımı var bide coıl over ve jant olunca daha can alıcı olacak inşallah:)

Mesaj Birleştirildi: Ocak 03, 2015, 15:53:22
Şunu savunuyorum tek kötü alışkanlığım Araba:) içki yok sigara yok harcamalarım giyim ve arabalarıma oluyor genelde:)
Isminiz bi yerden tanidik geliyor daha once baska bi foruma uye oldunuz mu acaba  bende bi sigara bi araba :D alkolu arac surmuyorum :lol:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 271 kere teşekkür etti
« Yanıtla #36 : Ocak 03, 2015, 16:40:12 »
Isminiz bi yerden tanidik geliyor daha once baska bi foruma uye oldunuz mu acaba  bende bi sigara bi araba :D alkolu arac surmuyorum :lol:

Bmwteam. net/ techtukey/ bimmerbond üyeliklerim var ama onlar genelde BMW üzerine:)

SERCAN YILDIZ

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 100 kere teşekkür etti
« Yanıtla #37 : Ocak 03, 2015, 16:41:45 »
Bmwteam. net/ techtukey/ bimmerbond üyeliklerim var ama onlar genelde BMW üzerine:)
Başkasiyla karistirdim ozaman  :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 73 kere teşekkür etti
« Yanıtla #38 : Ocak 03, 2015, 16:51:01 »
konusu açılmışken o bmwteam net ne oldu acaba ben en son 2012 de girmiştim forum çok pasifleşmişti toyotaya takılınca unuttum gitti valla
please seat belts

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 271 kere teşekkür etti
« Yanıtla #39 : Ocak 03, 2015, 17:52:29 »
konusu açılmışken o bmwteam net ne oldu acaba ben en son 2012 de girmiştim forum çok pasifleşmişti toyotaya takılınca unuttum gitti valla

Forum Bitti Bİzim gibi eskiler kaldı tek oda şahsen tanıyo artık herkes birbirini telefon vs olunca biraz pasifleşti. Facebook Ta bimmerbond grubumuz var oraya gelebilir siniz.

Mesaj Birleştirildi: Ocak 04, 2015, 17:15:56
Merhaba Arkadaşlar;

Corolla Yazılı kapı eşiklerimiz geldi montajını yaptım paylaşmak istedim.
Led iç aydınlatma da çok çok güzel durdu gece çok hoş bir görüntüsü oluyor kesinlikle tavsiye ederim.
Kapı altına amblemsiz olan ledlerden düşünüyorum. Uygulama yapınca onu da paylaşacağım.
Ayrıca çok titiz olduğum için çabuk kirlenen krem döşemelerim için birebir orjinali hava yastığı çıkışlı aynı renk ve hemen hemen aynı desende koltuk kılıfı siparişi verdim. Onunda fotolarını uyuglama sonrası paylaşacağım inşallah.

Corolla Yazılı Kapı eşiklerimiz :

SERCAN YILDIZ