Gönderen Konu: 2011 Corolla D4D den sonra Volvo almış bulunmaktayım.  (Okunma sayısı 10167 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Omega 2.5 - V6
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 198000
  • Model Yılı: '99
  • 85 kere teşekkür etti
  • 83 kere teşekkür edildi
Ynt: 2011 Corolla D4D den sonra Volvo almış bulunmaktayım.
« Yanıtla #40 : Aralık 09, 2014, 17:54:47 »
Güzel tercih klasik sade bir mekanı var açıkcası bıraz sıkıcı ama güvenlidir..Kasa duruş zaten laf yok..
Maşallah hayırlı uğurlu olsun..
94 D.slx / 88 Mercedes B.230E / 99 Pug 306 / 07 Corolla / 74 Taunus / 84 T.131 / 91 taunus / 87 Gold Taunus(mefta) / 96 Vectra cd / 03 TDCI Mondeo /  İmpreza 08 / Mini Çupra İbiza / 99 Omega

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #40 : Aralık 09, 2014, 17:54:47 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 25 kere teşekkür etti
  • 15 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Aralık 15, 2014, 10:09:38 »
Güzel tercih klasik sade bir mekanı var açıkcası bıraz sıkıcı ama güvenlidir..Kasa duruş zaten laf yok..
Maşallah hayırlı uğurlu olsun..
çok teşekkür ederim sağolun :)
2011 VOLVO S40 D2 (DYNAMIC+PREMIUM) BEYAZ .

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Deus ex machina
  • 2854 kere teşekkür etti
  • 3227 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #42 : Aralık 15, 2014, 15:21:13 »
 Araç ile ilgili tecrübelerini zaman içinde paylaşırsan faydalı olur Arif.
 Tekrar hayırlı olsun.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: AB-
  • Kilometre: 70000
  • Model Yılı: '08
  • 4 kere teşekkür etti
  • 8 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #43 : Aralık 22, 2014, 14:19:24 »
Araba çok hoşuma gitti ya tavanın siyah olması da beni benden aldı hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Kardeşim de bir ara bakıyordu bizim 2008 corolla' yı satıp alalım falan diyordu arada ki fiyat farkı çok geldiği için yanaşmamıştım. Yorumlarınızı takip ediyorum belki bir gün bende geçiş yaparım yalnız biri daha sormuş cevap vermemişsiniz mahsuru yoksa kaça aldığınızı söyleyebilir misiniz? Bide yakıt tüketimi nasıl?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 25 kere teşekkür etti
  • 15 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #44 : Şubat 14, 2015, 17:13:42 »
Araba çok hoşuma gitti ya tavanın siyah olması da beni benden aldı hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Kardeşim de bir ara bakıyordu bizim 2008 corolla' yı satıp alalım falan diyordu arada ki fiyat farkı çok geldiği için yanaşmamıştım. Yorumlarınızı takip ediyorum belki bir gün bende geçiş yaparım yalnız biri daha sormuş cevap vermemişsiniz mahsuru yoksa kaça aldığınızı söyleyebilir misiniz? Bide yakıt tüketimi nasıl?
Ben bu arabayı 56 ya aldım , yakıt tüketimi olarakta şehir içi 6.3 litre yakıt tüketimi var 1.6 dizel 115 beygir  hemde araç kasa olarak ağır olmasına rağmen bu yakıt normal geliyor bana bide hantal bi araba değil d2 motorlar gayette performanslı kullanmama rağmen yakıt budur :) sattığım corollanın ortalama yakıt tüketimi 1.4 d4d moturun bendeyken istanbul içi yakıt tüketimi 5.8 litreydı . Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin inşallah.

1.5 senedir arabayı aktif bi şekilde kullanmaktayım şuana kadar 45 bin km yaptım bir problemle karşılaşmadım hamdolsun,
İstanbul içi performanslı kullanımda 6.3 litre yakıt tüketimi var,süspansiyonlar sert ,yol tutuşu muazzam hızı belli etmiyor ve yolda stabil , virajlarda ve yüksek süratlerde güven veriyor..
Eksi olarak gördüğüm de debriyajı çok sert ve arka koltuk diz mesafesi biraz dar birde 140 km aşınca içeri çok az rüzgar sesi alıyor bundan başka bi eksisini görmedim şimdiye kadar,
Prestijli bi marka volvo bi mekana gittiğim zaman audi den önce aldılar benim arabayı çok hoşuma gitmişti :)
Kaskoyu Merak edenler olursa arabayı aldığım ilk sene kasko ücreti olarak 1350 tl ödemiştim
2.senemde hasarsızlık indiriminden dolayı 1050 tl bi kasko bedeli var şuan :) sormak istediğiniz sorular olursa yardımcı olurum arkadaşlar
Arabayı tavsiye ediyorum :) pişman etmez
2011 VOLVO S40 D2 (DYNAMIC+PREMIUM) BEYAZ .