Gönderen Konu: YENİ COROLLA ORJİNAL PASPAS FİYATI...  (Okunma sayısı 18908 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 160000
  • Model Yılı: '14
  • 58 kere teşekkür etti
  • 72 kere teşekkür edildi
YENİ COROLLA ORJİNAL PASPAS FİYATI...
« : Ekim 28, 2014, 20:29:57 »
Forumdaşlarım bugün Ankara toyota efeden orjinal paspas aldım aracım 2013 corolla adv. paspas fiyatı 150.34 tl bagaj havuzu da alacaktım onunda fiyatı 130 tl vazgeçtim pek kaliteli gelmedi açıkçası .....Bir de arkadaşlar aracıma navigasyon ekletmek istiyorum ne tavsiye edersiniz yeni bir sistem mi ? Yoksa serviste ekletme mi?
"Türk Birliği`nin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği`ne inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk Birliği`yle açacaktır. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır.Türk'ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek."   M.KEMAL ATATÜRK

Toyota Club Türkiye

YENİ COROLLA ORJİNAL PASPAS FİYATI...
« : Ekim 28, 2014, 20:29:57 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Toyota yokken buralar tarlaydı
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 124500
  • Model Yılı: '04
  • 10 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
Ynt: YENİ COROLLA ORJİNAL PASPAS FİYATI...
« Yanıtla #1 : Ekim 28, 2014, 21:24:02 »
Paspas demişken benimde 2004 corollam var ve paspasları berbat durumda. Nasıl bir paspas almalıyım nereden alabilirim. Paspas almada püf noktalar nelerdir?
Toyota Corolla 1.6 VVT-i Sport 2004

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
    • FlickR -FotoShare
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: 0+
  • 148 kere teşekkür etti
  • 105 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Ekim 28, 2014, 21:35:14 »
Arkadaşlar yüksek meblağlar vermeyin derim. Ben T25 Avensis için aşağıda linkte bulunan paspasları aldım. Yarı havuzlu denilebilir , fotoğraflarda görünüyor. 30 lira gibi ve bence gayet iş görüyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/rotacar-universal-confort-havuzlu-kaucuk-paspas-siyah-ps20/productDetails.aspx?productId=otrotaps20&categoryId=20035778

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 58 kere teşekkür etti
« Yanıtla #3 : Ekim 28, 2014, 22:08:55 »
Arkadaşlar yüksek meblağlar vermeyin derim. Ben T25 Avensis için aşağıda linkte bulunan paspasları aldım. Yarı havuzlu denilebilir , fotoğraflarda görünüyor. 30 lira gibi ve bence gayet iş görüyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/rotacar-universal-confort-havuzlu-kaucuk-paspas-siyah-ps20/productDetails.aspx?productId=otrotaps20&categoryId=20035778
Osman bey eski kasa avensisin paspaslarını ucuza bulmak kolay birde ucuz paspaslarda koku problemi var aracın içi plastik eritme atelyesi gibi kokuyor ...Açıkçası ben ucuza bulamadım yeni corollanın paspaslarını pek ucuzada bulunabileceğini zannetmiyorum...Evet fiyat olarak orjinalleri  fahiş buna katılıyorum
"Türk Birliği`nin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği`ne inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk Birliği`yle açacaktır. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır.Türk'ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek."   M.KEMAL ATATÜRK

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Toyota yokken buralar tarlaydı
  • Kilometre: 124500
  • Model Yılı: '04
  • 10 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Ekim 28, 2014, 22:32:08 »
Osman bey eski kasa avensisin paspaslarını ucuza bulmak kolay birde ucuz paspaslarda koku problemi var aracın içi plastik eritme atelyesi gibi kokuyor ...Açıkçası ben ucuza bulamadım yeni corollanın paspaslarını pek ucuzada bulunabileceğini zannetmiyorum...Evet fiyat olarak orjinalleri  fahiş buna katılıyorum

Orijinalleri çok yüksek peki yan sanayi nasıl bişey alabiliriz? Detaylarda hep kauçuk diye yazıyor önemli bişey mi bu ?
Toyota Corolla 1.6 VVT-i Sport 2004

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 58 kere teşekkür etti
« Yanıtla #5 : Ekim 28, 2014, 22:44:06 »
Orijinalleri çok yüksek peki yan sanayi nasıl bişey alabiliriz? Detaylarda hep kauçuk diye yazıyor önemli bişey mi bu ?
Celalettin bey Yan sanayiler genelde çok koku yapıyor  araç içinde ..Orjinal almak her zaman sorunsuzca bir kullanım imkanı sunuyor...Yan sanayi olupta kaliteli mal üreten markalar yok mu var araştırmak lazım .

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • Kilometre: 99000
  • Model Yılı: '13
  • 684 kere teşekkür etti
  • 2108 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Ekim 28, 2014, 22:58:09 »
bizim araçta ikiside var.
orjinaller iyi hoş ama havuzlu paspas değil ki,bide aracın içi bej ise,paspaslar siyah siyah kötü duruyor. bej havuzlu paspas almanızı tavsiye ederim :)
bagaj havuzu bence kaliteli,bagaj havuzu güzel hemde.
http://www.aksoytuning.com/toyota-corolla-havuzlu-oto-paspas-seti-bej-urun5296.html
intagram.com/tosicorolla16
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
    • FlickR -FotoShare
  • Araç: Avensis
  • 148 kere teşekkür etti
  • 105 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #7 : Ekim 28, 2014, 23:13:08 »
Benim sizlere örnek verdiğim paspaslar ilk bir iki gün biraz koku verdiler.  Ancak öyle tahammül edilemez bir koku değil hafif bir kokuydu hemen geçti.  Kalitesini sorarsanız gayet kalındır. Bu konuda kimsenin çekincesi olmasın.  Ben çok memnunum.  Ama sizin araclariniza tam uyar mı onu bilemiyorum ama inanın 100 liralara çıkmanın hiç gereği yok.  Elbette tercih meselesidir.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 16000
  • Model Yılı: '11
  • 97 kere teşekkür etti
  • 36 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #8 : Ekim 29, 2014, 07:35:51 »
Osman beyin dediği paspasları 6 aydır kullanıyorum hb dadan almıştım kaliyesi gayet tatminkar kokuda yapmıyor
((2017  COROLL@...ADVANCE MDS    * 2018-         ))
(( 2011 COROLL@...ELEGANT  A/T    * 2015-2017 ))
(( 2006 COROLL@...SOL                        * 2009-2015))
(( 2000 COROLL@...TERRA SPECIAL  * 2006-2009))

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 93000
  • Model Yılı: '12
  • 543 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #9 : Ekim 29, 2014, 12:07:38 »
navigasyon akıllı telefon kullanıyorsan
Sygic tavsiye ederim 30-40 Euro idi ömür boyu sınırsız güncelleme.yunanistana gittim otelin otoparkının içine kadar bıraktı.kesinlikle muhteşem

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 180000
  • Model Yılı: '11
  • 27 kere teşekkür etti
  • 58 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #10 : Ekim 29, 2014, 12:15:40 »
Be aşağıdaki ürünün corollaya olanını aldım hn den. kauçuk olmadığı için herhangi bir koku falan olmadı. Havuzlu olduğu içinde paspas altlarına kir toprak geçmiyor. Alalı 10 ay oluyor. Gayet memnunum belki bu fiyatlara çıkınca daha güzel paspaslar vardır.

http://www.hepsiburada.com/liste/toyota-yaris-2007-2011-3d-havuzlu-metal-topuklu-paspas-seti/productDetails.aspx?productId=otelf17909&categoryId=20035778#Gorseller
2011 Corolla D4D MMT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 40000
  • Model Yılı: '19
  • 21 kere teşekkür etti
  • 11 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #11 : Temmuz 08, 2019, 23:32:45 »
Arkadaşlar 2019 corolla için paspas ve bagaj havuzu tavsiyesi alabilir miyim? Rizline marka iyi gibi..deneme yanılma yöntemiyle mi anlayacağız..var mı kullanıp memnun olduğunuz ürünler?
İyilik yapar gibi görünmeyin...Iyilik yapın,görünmeyin.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 36 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #12 : Kasım 01, 2019, 14:51:41 »
Arkadaşlar 2019 corolla için paspas ve bagaj havuzu tavsiyesi alabilir miyim? Rizline marka iyi gibi..deneme yanılma yöntemiyle mi anlayacağız..var mı kullanıp memnun olduğunuz ürünler?

Merhabalar, mümkünse bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşların tavsiyelerini ben de beklerim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 6000
  • 13 kere teşekkür etti
  • 25 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #13 : Kasım 01, 2019, 15:09:20 »

Merhabalar, mümkünse bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşların tavsiyelerini ben de beklerim.

aşağıdaki linkteki ürünleri ben mart ayında aldım
bagaj havuzunu ozamandan berı kullanıyorum tam uygun gayet ıı

paspasları da yenı değiştirdim kışa giriş için bir sorun gormedım

https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/yeni-toyota-corolla-2019-uyumlu-3d-bagaj-havuzu-rizline-marka-P330798520
https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/replax-yeni-toyota-corolla-2019-sonrasi-3d-havuzlu-paspas-akalite-P336416903
Hybrid Corolla flame 2019