Gönderen Konu: Toyota Corolla HB 2004 Sport aracımı yeni aldım nasıl bakım yaptırmalıyım?  (Okunma sayısı 6573 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 288000
  • Model Yılı: '06
  • 19 kere teşekkür etti
  • 905 kere teşekkür edildi
Celalettin bey sanırım bakım yaptırmak sitiyorsunuz Ankara Şaşmaz da DÖRTNAL TOYOTA var  hem orijinal yedek parça hem de bütün bakımları yaparlar. Eğer yola çıkacak iseniz hem aracınızın bakımlarını yaptırmış olun hem de ön takım motor düzeni ve diğer akşamların kontrolünü yapmış olurlar .Fiyatları da çok makuldür kredi kartı falanda geçerli oluyor
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR ; TOPRAK, EĞER UĞRUNA ÖLEN VARSA VATANDIR

1996 GLİ  - COROLLA " EFSANE "

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Toyota yokken buralar tarlaydı
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 124500
  • Model Yılı: '04
  • 10 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
Celalettin bey sanırım bakım yaptırmak sitiyorsunuz Ankara Şaşmaz da DÖRTNAL TOYOTA var  hem orijinal yedek parça hem de bütün bakımları yaparlar. Eğer yola çıkacak iseniz hem aracınızın bakımlarını yaptırmış olun hem de ön takım motor düzeni ve diğer akşamların kontrolünü yapmış olurlar .Fiyatları da çok makuldür kredi kartı falanda geçerli oluyor
Ben de zaten orada yaptırmak istiyorum ama şu an Adana'dayım. Bu ufak tefek filtre yağ işlerini burada halledip ağır bakımını Ankara'da yaptırmak istiyorum.
Toyota Corolla 1.6 VVT-i Sport 2004

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 10 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
Arkadaşlar aracımın 120 bin ağır bakımını yaptırdım detaylarını paylaşacağım

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 10 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
Aracımın 120 bin ağır bakımı için Şaşmazdaki Dörtnal Toyota'ya gittim. Sağolsunlar çok ilgilendiler. Hava filtresi, polen filtresi, yağ filtresi, motor yağı, şanzıman yağı, fren hidroliği ve arka balatalar ve bujiler değişti. Motor yağı bayağı kararmıştı. Kullanılan malzemelerin fotolarını ekliyorum.

Ayrıca ilk defa gittiğim için 80 tl işçilik aldılar. Fiyatları da ekliyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.