Gönderen Konu: toyotanın bir güzelliği  (Okunma sayısı 2950 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: '20
  • 243 kere teşekkür etti
  • 670 kere teşekkür edildi
toyotanın bir güzelliği
« : Ağustos 20, 2014, 17:01:04 »
Arabamdan hiç memnun değilim. artık ömrü dolmuş. her yanı ilgi bekliyor. hani her saniye mesaj bekleyen kızlar vardırya. ufacık bir hatada hemen bi tripler falan... arabam onun gibi .
ismi de dişi. Asu. bilirsiniz ilk aldığımda plakası asu idi. arabayı aldığıma pişmanım ama güzel bir yanı var.

markası iyi. o marka sayesinde işte bu forumu bulmak , içine girmek iyi...

toyota club çok iyi. hani burada bulunmak ayrıcalık falan gibi şeylerde yazmayım ama hoş. araba gibi buradaki arkadaşlarda kaliteli. gerçek düşüncemdir.  başka forumla kıyaslanırsa 5 - 0 fark atar... okadar yani...

arabadır candır , araçtır , severiz ve hadi sizi kırmayım zevk alınacak bir alet ama burada başka bişey daha var.
arkadaşlık.

ankaranın ilk buluşmasında bulundum. hakkaten soğuk ve baş ağrısı hariç güzeldi :) benim içinde çok önemliydi. sanal ortamı gerçeğe çevirmek gibi bişey. fazla konuşkan değilim , ben daha çok yazıcıyım :) işlerin tersine döndüğü noktam bu forum oldu.

seversiniz sevmezsiniz , biraz farklı biri olsamda aklımdan geçenleri şurada ne rahat yazıyorum... beğenmediğim , görüşüne katılmadığım arkadaşlarda var ama olsun. onları okumak kendi fikrimdekilerin yazılarını okumak zevkli benim için. hep bir denge muhabbeti istemişimdir. kaliteli konuşmak bir ayrıcalık. bazen karşıt fikri verdim kızdırdım, bazen olaya farklı bakmaya çalıştım. bu bilerek tartışma yaratmak değil. muhabbetin aslı zaten bu değil mi ?

yoksa toyotaymış başka markaymış kime ne ? ben orta okulda okuduğum arkadaşla buluşmuşum.
bir çay , iki sohbet muhabbet bulunur mu parayla ?
ben valla buldum. ne iyi oldu şu forum. yemişim toyotayı , araba işte :)

Barış ile görüştük. bekledim gelmedi, ben gittim çıkarttım evden :) çıkamam dese bırakmazdım. yahu kaç yıl olmuş. görüşmek lazım. şurada 20 dakikalık yol , okadar araba yaptır bana uğrama ? olur mu ? 
neyse , ameliyat geçirmiş. zor günler atlatmış affettik :)  geçmiş olsun.

bir daha adımımı atmam dediğim yerde oturduk :) beni perişan eden memleket. konuştum ama arabadan değil. araba nedir ki 2.5 yaşındaki oğlunun yanında :) bir gülüşü var ki komedi :) harika bişey...

benim arabayı merak etmiş :) ne varsa meraklanacak ? topluyoruz yavaştan.. okadar yalıtım yaptık ve her yanına ayrı işler yaptık bir efsane kasa olmadı :) Barışın temiz arabası var. ufak sıkıntılar olur. bunlar ilk arabamız. hadi benim daha oğlum yok kızım yok, Barış düşünsün.. 10 yaşına gelince o ufaklık araba kaçırmaya başlayacak elbet :)

dedim ya perişanım falan diye. Asu bizi bıraktı :) çalışmadı , aküsü bitmiş. bide ameliyatlı adama araba yittirdik.. ne maceralar :) neyseki yolda bırakmadı.. dedik ya eski işte. muhabbetin arabanın eski olmasıyla ilgisi vardı.
asla konu seninki şöyle böyle olmadı :) bulamazsın ki ya. almış bir hırs. para da para... bizim muhabbette para olmadı :)

aynı toprak, aynı kafa :) aldık hurdaları birde resim çekindik...

dedimya hayatımda güzel günler olarak kaldı. bir daha hangi arabanın marşı eski arkadaşımın yanında basmayacakki ? :)

sağolun siz ...

Toyota Club Türkiye

toyotanın bir güzelliği
« : Ağustos 20, 2014, 17:01:04 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: AB+
  • Model Yılı: '11
  • 74 kere teşekkür etti
  • 772 kere teşekkür edildi
Ynt: toyotanın bir güzelliği
« Yanıtla #1 : Ağustos 20, 2014, 19:19:10 »
Forumdan bende bırkac arkadas edındım.Sohbet ettıgım yuz yuze tanısmak nasıp olmayan cok kalıtelı ınsanlar var.Mesela ufuk gercekten ınsanlıgıyla dort dortluk bır ınsan.Tlf parcaları gonderdı.Para sonraya.
Emınım burdakı arkadasların hepsı cok ıyıdır.
Ama acd sercan karabulut ılke  hakkı abı sosyal medyada ve tlf ıle  gorustugum saygı ve sevgı duydugum guzel yureklı ınsanlar.
2011 d4d Corolla

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 57000
  • Model Yılı: '04
  • 205 kere teşekkür etti
  • 374 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Ağustos 20, 2014, 19:37:49 »
Kardeşim valla çok iyi yaptın yalıtımdan dolayı yoğunluğun ve bizim böbrek taşımızdır falan filan:):merzifona geldiğimde arkadaşlar yanımdaydı malum milletin düğünü var herkes saatli geziyor buluşma on numara oldu:) muhabbet hoş beş şahaneydi bol bol opeli konuştuk club:):-) insanın ortak paydası varken konuşulacak o kadar şey var ki bu memleket olsun araba olsun yaşam olsun zaman aktı geçti bol muhabbetle.:-) anıl ı dinleyince lan bizim memleket yüz karası:-) çalışma şartlarının zorluğunu Allah kolaylık versin:-) ameliyatlı olmama ve wcsi olmayan çay ocağındaki muhabbet ve çayın muhabbetle ısındığı zamanın şeker olduğu hoş saatler.:-) anılcığım yalıtımla siteyi salladı:-) salladığına değmiş araba bir sessiz olmuş döşemeler mavi çok hoş olmuş araba:-) tevazu sahibi adam:-) kabullenmiyor tabi bizim bögüren motoru duyunca belki arabasının farkına varmıştır o kadar sessiz araba:-) ah eski ah dedik epey:) ayrılırken foto çekerken s4 ü kıracaktık:-) kardeşimi inşallah ruh eşini de bulsak artık aile kurma arzusu kısa sürede neticelenmesini canı gönülden diliyorum.:-) ayağına sağlık kardeşim çok güzel bir buluşma oldu.
1)ToyotaCorolla 1996gliAC 181000- 225000km (2013- 2016  )satıldı
2)ToyotaCorolla 2004SOL 57.500km(2015-   )
İnsan, kınadığı yaşamadıkça ölmezmiş. (Hadis-işerif)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • T SPORT....
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 190000
  • Model Yılı: '02
  • 463 kere teşekkür etti
  • 674 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Ağustos 21, 2014, 03:57:55 »
ankarada kapımız herzaman açıktır gene güzel soguk bir havada özellikle sıcak çayımıza herzaman bekleriz anıl artık semaver işine girdik ali arkadaşımız saolsun :D
2002 corolla sol vvt-i

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '14
  • 226 kere teşekkür etti
  • 230 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Ağustos 21, 2014, 05:07:39 »
Insani insan yapan şeyler,paylaşmak.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 92500
  • Model Yılı: '15
  • 145 kere teşekkür etti
  • 102 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Ağustos 21, 2014, 09:09:08 »
Insani insan yapan şeyler,paylaşmak.

Ben bilgisayar programı yazıyorum. iki tanede firmam var. Bize öğretilen ilk şey şu idi :

Bilgi Paylaşıldıkça Değer Kazanır... :D