Gönderen Konu: Toyota Touch 2 with Go Güncelleme  (Okunma sayısı 84540 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 40000
  • Model Yılı: '14
  • 20 kere teşekkür etti
  • 73 kere teşekkür edildi
Ynt: Toyota Touch 2 with Go Güncelleme
« Yanıtla #20 : Eylül 13, 2014, 18:30:21 »
Bu güncelle ile gelen mesajları gösteriyor, ben ilk görünce şok oldum ama sevindim [emoji2][emoji1]

Kkan bey bende navi yok sadece toych 2 var ama hic bir:guncelleme olmamasina ragmen sms leri gosteriyordu. Acaba arabalarin uretim tarihine fore versiyon farkliligimi var
İnsan Neye Layık İse Ona Dönüşür...

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Eylül 13, 2014, 18:30:21 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 99000
  • Model Yılı: '13
  • 684 kere teşekkür etti
  • 2108 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Eylül 13, 2014, 22:01:05 »
Cihaz uyumu diyebiliriz sadece,iphone 5s kullanıyorum ben telefonla bağlandım ayarlarda sıkıntı yaşıyordum teli kurcalayınca bi kaç şeyin kapalı olduğunu gördüm onları aktif ettim problem çözüldü :)
intagram.com/tosicorolla16
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 3000
  • 13 kere teşekkür etti
« Yanıtla #22 : Ekim 31, 2014, 19:07:32 »
4.3.1.L güncellemeyi yüklemeye çalıştığımda e-magaza sepete dosyayı ekliyorum fakat dosyayı kaydetmeme izin vermiyor. " This product cannot be edited - bu ürün düzenlenemez" gibi bir mesaj veriyor.  Sizce nerede bir hata vardır. Yanıtlarınız için teşekkürler

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • 684 kere teşekkür etti
« Yanıtla #23 : Kasım 01, 2014, 13:35:48 »

4.3.1.L güncellemeyi yüklemeye çalıştığımda e-magaza sepete dosyayı ekliyorum fakat dosyayı kaydetmeme izin vermiyor. " This product cannot be edited - bu ürün düzenlenemez" gibi bir mesaj veriyor.  Sizce nerede bir hata vardır. Yanıtlarınız için teşekkürler

Araç bilgilerinizi girdiniz mi?
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 160000
  • 58 kere teşekkür etti
  • 72 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #24 : Kasım 01, 2014, 21:12:54 »
Araç bilgilerinizi girdiniz mi?
Kaan bey benim aracım 2013 corolla adv.multi. trafiğe çıkışı 2013 12 ayı acaba sadece touch mı yoksa touch 2 mi ?
"Türk Birliği`nin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği`ne inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk Birliği`yle açacaktır. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır.Türk'ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek."   M.KEMAL ATATÜRK

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • 684 kere teşekkür etti
« Yanıtla #25 : Kasım 01, 2014, 22:07:46 »
Kaan bey benim aracım 2013 corolla adv.multi. trafiğe çıkışı 2013 12 ayı acaba sadece touch mı yoksa touch 2 mi ?

yeni corollada touch 2 var hepsinde.alırken navigasyonlu mu aldınız?
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 58 kere teşekkür etti
« Yanıtla #26 : Kasım 02, 2014, 00:19:54 »
yeni corollada touch 2 var hepsinde.alırken navigasyonlu mu aldınız?
Kaan bey ekranda düğmesi var ama  :D  navi yok okuduğum kadarı ile ayrıca satın almak gerekiyormuş bir de güncelleme de cihaz seri numarasını istiyor bahsettiğiniz sitede dediğiniz gibi genel ayarlardan girdim ancak cihaz no olarak 12345 - DA00 çıktı ( 12345 salladım doğrusunu buraya yazmayayım dedim) fakat site kabul etmedi ....
"Türk Birliği`nin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği`ne inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk Birliği`yle açacaktır. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır.Türk'ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek."   M.KEMAL ATATÜRK

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • 684 kere teşekkür etti
« Yanıtla #27 : Kasım 02, 2014, 00:28:37 »
Kaan bey ekranda düğmesi var ama  :D  navi yok okuduğum kadarı ile ayrıca satın almak gerekiyormuş bir de güncelleme de cihaz seri numarasını istiyor bahsettiğiniz sitede dediğiniz gibi genel ayarlardan girdim ancak cihaz no olarak 12345 - DA00 çıktı ( 12345 salladım doğrusunu buraya yazmayayım dedim) fakat site kabul etmedi ....
aynen satın almak gerekiyor, alırken ben özellikle ısrar ettim başka şehirden araç getirdiler :) ama değdi bence :)
cihaz no ekrandaki Setup tuşuna basınca,genel sistem bilgileri kısmında çıkmaktadır :)
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 58 kere teşekkür etti
« Yanıtla #28 : Kasım 02, 2014, 00:45:09 »
aynen satın almak gerekiyor, alırken ben özellikle ısrar ettim başka şehirden araç getirdiler :) ama değdi bence :)
cihaz no ekrandaki Setup tuşuna basınca,genel sistem bilgileri kısmında çıkmaktadır :)
Tekrar bir bakayım setup dan şu cihaz numarasına ...En baştan almakla çok iyi etmişsiniz Kaan bey bizim gibi antin kuntin işlerle uğraşmak zorunda kalmamanız isabet olmuş.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 3000
  • 13 kere teşekkür etti
« Yanıtla #29 : Kasım 08, 2014, 20:40:38 »
Kaan bey arac bilgilerini girdim ama FUD(first use date) icin giris yapmadim bundan olabilir mi , request code istiyor bunun icin ama bu koda ulasamadim tesekkurler

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • TMMT
  • Araç: Avensis
  • 242 kere teşekkür etti
  • 38 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #30 : Kasım 11, 2014, 08:39:28 »
Navigasyonu olmayanlar nasil navigasyon yukleyecek maliyeti nedir bilginiz var mi bu konuda

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • 684 kere teşekkür etti
« Yanıtla #31 : Kasım 11, 2014, 15:27:08 »

Kaan bey arac bilgilerini girdim ama FUD(first use date) icin giris yapmadim bundan olabilir mi , request code istiyor bunun icin ama bu koda ulasamadim tesekkurler

Sınav dönemimden dolayı PC kapalı, bu hafta pazara kadar açamam. Bakmam lazım ,pazar günü bilgilendiririm,kusura bakmayın :(

Navigasyonu olmayanlar nasil navigasyon yukleyecek maliyeti nedir bilginiz var mi bu konuda

Navigasyon maliyeti,aracı ilk alırken 2000₺ idi 2013 kasımda, şimdikini bilmiyorum. Orjinali yerine custom da alabilirsiniz
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • TMMT
  • 242 kere teşekkür etti
  • 38 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #32 : Kasım 11, 2014, 17:17:49 »
Peki customu nereden temin edebiliriz maliyeti nedir ve garantiyi etkiler mi

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 62500
  • 11 kere teşekkür etti
  • 54 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #33 : Kasım 11, 2014, 17:24:41 »
Araca uyumlu cihazları Sahibinden.com ya da Gittigidiyor.com üzerinden bulabilirsiniz
750 lira seviyesinden başlayıp 1.000 lira üstüne kadar farklı marka/model cihazlar var.

Hepsi Çin malı olan bu cihazlardan beğendiğinizi kullanabilirsiniz. Kalite olarak orjinal ürünü yakalayamayabilirler ama özellik konusunda kesinlikle çok daha yetenekliler.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • 684 kere teşekkür etti
« Yanıtla #34 : Kasım 11, 2014, 23:39:26 »
Aynen imkan olarak fazla, android bir cihaz alırsanız sizin daha çok işinize yarar . Orda bi samsung s4 var gibi düşünün. Bol özellikli. Touch2 with go da tv yok film izleme yok. Olanlarda, navigasyon ve touch ekran özellikleri. Ama navigasyonuna laf ettirmem kimseye, gerçekten çok güzel konum bulması :)

Bu arada özelliklerini biliyorsan niye touch2 with go aldınız derseniz, aracı alırken geleceğe baktım. Bu araca burdan nav almazsak araç teslim alındığı anda bi daha takılması imkansız bir ürün olacaktı. Fırsatım varken aldırdım :)
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 20 kere teşekkür etti
« Yanıtla #35 : Kasım 12, 2014, 22:25:33 »
Sirf navi icin 1800 tl vermemk icin su mirrorlink konusuna yogunlastim ne yaptiysam olmadi :( lg g2 ve g3 denedim olmadi. Lumia 925 1025 denedim olmadi. Son olarak xperia z2 denedim cok umutluydum menude mirrorlink diye bir senecek var ama ne yaptiysam:olmadi. Xperia nin olmamasi mumkun degildi zaten telf da bu ozellik var bence sirf toyotanin cakalligi bu sekilde kullanimi:engellemek icin yazilima birseyler eklemislerdir.

Ne:olursa olsun 1800 tl verip almayacagim o nav. Aliexpreste wifi 3g and 4.2 li 8,9 inclik ekrani satiyorlar. Ah bu servislerin paraya doymayislari yoku cok kiziyorum

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • 684 kere teşekkür etti
« Yanıtla #36 : Kasım 12, 2014, 23:31:34 »
Xperiada olması gerekiyor bi noktayı ya atladınız yada bişilerde hata var. Peki o ekranın arkasındaki güvence nedir? Yani aldınız 3g wifi vs vs ekran, kim garanti veriyor kim güncelleme veriyor? Bakın Toyota sattığı ürünün arkasında. Biz aldığımızda 3.3.0 dı şimdi 4.3.1.L oldu ve baya geliştirildi. Google street geldi vs. 1800 e değen bir ürün. Alırken sıfırdan alacaksınız,aracı alırken o gazla alındığı zaman alınıyor başka yok :)
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 20 kere teşekkür etti
« Yanıtla #37 : Kasım 13, 2014, 08:41:44 »
Xperiada olması gerekiyor bi noktayı ya atladınız yada bişilerde hata var. Peki o ekranın arkasındaki güvence nedir? Yani aldınız 3g wifi vs vs ekran, kim garanti veriyor kim güncelleme veriyor? Bakın Toyota sattığı ürünün arkasında. Biz aldığımızda 3.3.0 dı şimdi 4.3.1.L oldu ve baya geliştirildi. Google street geldi vs. 1800 e değen bir ürün. Alırken sıfırdan alacaksınız,aracı alırken o gazla alındığı zaman alınıyor başka yok :)

Kaan hocam 1 saate yakın uğraştım hem kablo hem de bluetooth bağlantısı ile denedim olmadı :( cihazın bu özelliği varken neden olmadı anlamadım tek geriye kalan bizim touch2 uyumsuzluğu olabiir diye düşünüyoum. eğer bu işi halledebilirsem 1800 TL den kurtulacağım inşallah :) eğer yapabilecen varsa yorumlarını bekliyoruz

yurt dışı cihazlar içinde ben sıkıntı olacağını düşünmüyorum. sonuç olarak elektronik bir ürün tamiri mümkün, bugün inşalar 1500 - 2000 TL ye riske girip garantisi olmayan telefonları getiriyorlar yurt dışında ki cep tlf larının arıza riski çok daha fazla. siz 800-900 TL ye araç için multimedaia teyp alıyorsunuz.

android işletim sistemi varsa herşey de özgürsünüz :), istediğinizi haritayı en güncel haliyle kullanabilirsiniz, bir çoğu zaten ücretsiz..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • 684 kere teşekkür etti
« Yanıtla #38 : Kasım 13, 2014, 15:25:37 »
Bende Xperia P kullanıyordum ama sattıktan sonra DriveLink konusunu gördüm malesef :(
Sadece kablo ile oluyor. Programı telefona yükledikten sonra araca takıyoruz , sağda bluetooth internet tuşu var CAR ın altında ordaki menüde drivelink çıkıyor. Yani benim bilgim bu :)
Android olursa tabikide,hatta herşeyi değişebiliyor harita en basiti :)
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 400
  • Model Yılı: '15
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #39 : Kasım 21, 2014, 15:20:39 »
Merhaba Kaan Bey
Benim aracım 2012 Toyota verso elimde experia p telefon da var sizin yazdıklarınızı yaptım ama ekran paylaşımını bir türlü yapamadım açıklama yaparsanız sevinirim.