Gönderen Konu: Toyotronik Mithat Usta Servis Analizi ( Okumanızda Fayda Var )  (Okunma sayısı 6957 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
    • Sadece Toyota
  • Araç: Verso
  • Model Yılı: '09
  • Kilometre: 235000
  • Kan Grubu: 0+
  • 909 kere teşekkür etti
  • 1903 kere teşekkür edildi
Ynt: Toyotronik Mithat Usta Servis Analizi ( Okumanızda Fayda Var )
« Yanıtla #20 : Ağustos 13, 2018, 17:55:03 »
Verso'yu geçtiğimiz Temmuz başı, Corolla'yı ise Temmuz sonu götürdüm. Fiyatlar yüksek mi düşük mü anlamadım :) Orijinal parçalarla bakım fiyatları daha mı yüksek? Bir de buradan mı darbe yedik :) :)

Size "Orijinal" parçalar ile yapıldı gibi bir bilgi verildi ise kavram karmaşası yaşamışsınızdır, Verso 2.0D4-D sadece yakıt filtresinin orijinali zaten 150₺ civarında idi, keza Corolla arka amortisörü de 250₺ civarında idi, dediğim gibi olsa olsa OES ve/veya Aftermarket ürün kullanılmış olabilir de önemli olan ne kullanıldığından ziyade ustanızın güvenilirliğidir, sorun yaşadınız mı? cevabınız hayır ise kafanıza takılacak bir şey yok demektir bana göre :)

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Ağustos 13, 2018, 17:55:03 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: ---
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Mart 26, 2019, 16:09:14 »
Yeni konu açmaya gerek görmeden buraya yazmak istedim. Bu mesaji yazmak boynumun borcu. Çünkü kötüleri yerdiğimiz gibi iyileri de yüceltmemiz gerekir. Bir çok servise gittim, gerek bakım , gerek tamir için ama  Toyotronik Mithat usta gerçekten tam bir esnaf. Bakım için aramıştım. Telefonda konustuk. Orjinal parca kullanıyorum demişti. Ona görede de fiyat vermisti. Gittim. Ve hersey dedigi gibiydi. Söylediği fiyatı aldı, ve söylediği gibi orjinal parcaları kullandı. Ayrica ilgi alaka harikaydi. araca bindi bakti. Hertürlü bilgilendirdi. Böyle olunca insana güven veriyor. Balataları değiştirirken de işçilik ucreti almadi. Kisacası ben cok memnun kaldim. Hatta ve hatta arabayi degistirirken bile baska marka degil de yeniden Toyota almayı düşünüyorum sırf böyle bi usta  bulmuşken gitmeye devam edelim diye :) Bazıları "çok abartılıyor" demiş, Kısaca abartıldığı kadar varmış , tavsiye ederim  :tamam:
2009 Toyota Auris 1.4 D-D4 Comfort

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
    • Sadece Toyota
  • Araç: Verso
  • Model Yılı: '09
  • Kilometre: 235000
  • Kan Grubu: 0+
  • 909 kere teşekkür etti
  • 1903 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Mart 26, 2019, 16:41:15 »
Yeni konu açmaya gerek görmeden buraya yazmak istedim. Bu mesaji yazmak boynumun borcu. Çünkü kötüleri yerdiğimiz gibi iyileri de yüceltmemiz gerekir. Bir çok servise gittim, gerek bakım , gerek tamir için ama  Toyotronik Mithat usta gerçekten tam bir esnaf. Bakım için aramıştım. Telefonda konustuk. Orjinal parca kullanıyorum demişti. Ona görede de fiyat vermisti. Gittim. Ve hersey dedigi gibiydi. Söylediği fiyatı aldı, ve söylediği gibi orjinal parcaları kullandı. Ayrica ilgi alaka harikaydi. araca bindi bakti. Hertürlü bilgilendirdi. Böyle olunca insana güven veriyor. Balataları değiştirirken de işçilik ucreti almadi. Kisacası ben cok memnun kaldim. Hatta ve hatta arabayi degistirirken bile baska marka degil de yeniden Toyota almayı düşünüyorum sırf böyle bi usta  bulmuşken gitmeye devam edelim diye :) Bazıları "çok abartılıyor" demiş, Kısaca abartıldığı kadar varmış , tavsiye ederim  :tamam:

İstanbul'da gidebileceğiniz en iyi yerlerden birini tercih etmişsiniz, liyakat ve ehle önem vererek zaman ayırdığınız için ben de size teşekkür ederim.