Gönderen Konu: fıfa daki manager mod sorunu  (Okunma sayısı 3375 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Her Zaman Her Yerde..
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0-
  • Model Yılı: '08
  • 49 kere teşekkür etti
  • 15 kere teşekkür edildi
fıfa daki manager mod sorunu
« : Şubat 04, 2014, 11:47:00 »
merhaba arkadslar

sıkı bir fıfa takipçisi ve oyuncusuyum.eğer varsa benim gibi fıfa oyununu takip edenler bir sorum olacak.

manager mod da bir takımı çalıştırrken baska bir takımdan teklif geliyor yalnız o teklifi kabul edemiyrz.

etsekte gidemiyrz bir trlu bununla ilgili bir çözüm üretebiln çözen var mı?  8-)

Toyota Club Türkiye

fıfa daki manager mod sorunu
« : Şubat 04, 2014, 11:47:00 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • .: Toyota Eco-Driver :.
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 11111
  • Model Yılı: '18
  • 66 kere teşekkür etti
  • 563 kere teşekkür edildi
Ynt: fıfa daki manager mod sorunu
« Yanıtla #1 : Şubat 04, 2014, 14:12:48 »
bende kabul edilebiliyor. menejer modunda 4-5 takım değiştirdim. sanırım oyununuzda bir sıkıntı var. orjinal değilse crack'ten kaynaklanıyor olabilir.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Her Zaman Her Yerde..
  • 49 kere teşekkür etti
« Yanıtla #2 : Şubat 04, 2014, 14:25:10 »
bende kabul edilebiliyor. menejer modunda 4-5 takım değiştirdim. sanırım oyununuzda bir sıkıntı var. orjinal değilse crack'ten kaynaklanıyor olabilir.

aksine oyunum orjinal ve hep orjinal fifa serisi kullandım.hani sene 2025 artık acaba ondan mı bu sorun?

çünkü bazı sitelerde oyunun 2027 yılında bittiği manager modtan emekliye ayrılacağınız yazıyor,bu doğru mu?

bunu yasayıp en bastan baslayan var mı acaba? hani bir çok ingiliz klübünü ispanyadan bir kaç sayılı klübü ve italyadan bir kaç klübü en az 2 yıl

olmak üzere çalıştrdım.klüpler kupası dahil lig kupaları ve şampiyonlar ligiyle euro lig kupalrnıda kazandım  ::)

bir klübü çalıştırrken baska bir klüten teklifler gliyrdu fakat simdi ne gelen teklf var nede gelsede gidebiliyrm?  8-)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 66 kere teşekkür etti
« Yanıtla #3 : Şubat 04, 2014, 17:59:37 »
202x.. li yıllardayım fifa 14'te ama öyle bir şeyle karşılaşmadım. kariyer son mu buluyor yoksa sadece başka kulüpten teklif mi gelmiyor ?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 66 kere teşekkür etti
« Yanıtla #4 : Şubat 04, 2014, 18:29:07 »
2025 yilindayim hicbir tanidik yildiz oyuncum yok cogu genç ve ytnklri hlsyr zorlu mclr ckryrm tkmm ldrlge oynyr ve avrupa kuplrna ktlms drmda.tum bnlrn ynnda ulke tkmida clstryrm kupdn kupya kosyrm.
Ylniz oyunn bslrndykn bska klplrdn ovgu ve tklf glyrdu simdi ise hic bisy glmyr.glnlrde kbul etmyr gdmyrm.view ofter yzsi ckmli ki (×) onaylyip bska tkmn bsna gcblm ama yok acba bu gnel bir srn mu ?

yalnız bu şekilde yazmanız forum kurallarına aykırıdır. hatırlatmak isterim. doğru şekilde yazarsanız cevap verebilirim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Deus ex machina
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 2854 kere teşekkür etti
  • 3226 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Şubat 04, 2014, 18:33:24 »
  İmla kurallarına lütfen dikkat edelim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Her Zaman Her Yerde..
  • 49 kere teşekkür etti
« Yanıtla #6 : Şubat 04, 2014, 18:37:32 »
Her ne kadar yardimci olmasanizda Teşekkürler. Ben sorunu buldum ve cozdum.

(Bunu doğru bulmussunuzdur umarim sayin yonetici)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Deus ex machina
  • Model Yılı: -
  • 2854 kere teşekkür etti
  • 3226 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #7 : Şubat 06, 2014, 09:31:35 »
Her ne kadar yardimci olmasanizda Teşekkürler. Ben sorunu buldum ve cozdum.

(Bunu doğru bulmussunuzdur umarim sayin yonetici)
Tam doğru olmadığını sizin de gördüğünüzden eminim, türkçemizi lütfen güzel kullanalım.
 Ayrıca bence; herkese faydalı olması açısından çözümünü de burada paylaşsaydınız, sizce de öyle değil mi?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Kişiselleştirmeyelim :)
  • Kilometre: 150
  • Model Yılı: '21
  • 119 kere teşekkür etti
  • 205 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #8 : Şubat 06, 2014, 10:51:50 »
Özkan bey,

Burada hiç kimsenin size yardım etme zorunluluğu yok. Bir soru sormuşsunuz ve konu ile ilgilenen arkadaşlarımız yorum yapmışlar zaten. Cevabını bilmediğimiz bir soru için yardımcı olmamakla bizleri suçlamanızın hiç hoş olmadığını belirtmek isterim.

Diğer başlıklarda sorduğunuz soruların hemen hepsine cevapları almışken, sırf Türkçe kullanımı ve yazım hatalarınız nedeni ile uyarı almış olmanın tepkisi ile bu cevabı yazdığınızı bu nedenle forum içerisinde daha sağlıklı bir iletişim yönetimi yapmak adına son mesajını yeniden gözden geçirmenizi rica ederim.

Hepimiz her konuda doğruları yapmıyoruz bu nedenle üslup sorunu olmadığı sürece hepimizin eleştiriye açık olması gerektiğini düşünüyorum.

İyi forumlar.
Bir gün dünyaya ait büyük bir derdin olursa Rabbine dönüp, "Benim büyük bir derdim var" deme, derdine dönüp "benim büyük bir Rabbim var" de.
"Ey Toprak ! Rabbim Ben'den Razı Olmadan Bana Sarılma.." "Sövene dilsiz, vurana elsiz olmak gerek"
“Bir kişi Allah'tan başka kimseye ihtiyacı olmadığına inanırsa, Allah'da O'nu, başkasına muhtaç etmez!"