Gönderen Konu: Beşiktaş - Galatasaray ?  (Okunma sayısı 5687 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • I love Capan :)
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 3000
  • Model Yılı: '15
  • 3 kere teşekkür etti
  • 17 kere teşekkür edildi
Beşiktaş - Galatasaray ?
« : Eylül 21, 2013, 03:19:14 »
Bu derbi ne olur. Maçın adamı kim olur :)
D-4D Corolla Advance M/M

Toyota Club Türkiye

Beşiktaş - Galatasaray ?
« : Eylül 21, 2013, 03:19:14 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2009 avensis 1.6 valvematic elegant m/t
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 150
  • Model Yılı: '09
  • 5 kere teşekkür etti
  • 47 kere teşekkür edildi
Ynt: Beşiktaş - Galatasaray ?
« Yanıtla #1 : Eylül 21, 2013, 03:29:56 »
Beşiktaş oynadığı güzel futbolla Galatasarayı yener bence. 2 takımında son haftada oynadıkları futbol ortada. maçın adamı fernandes olur bence.
AvensiStyle

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • ...
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 21 kere teşekkür etti
  • 29 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Eylül 21, 2013, 10:37:18 »
Ben bi Galatasaraylı olarak şöyle düşünüyorum. Galatasaray artık bu derbi'den puanı almalı almak zorunda aksi takdir'de Fatih Terime yol verirler diye düşünüyorum. Galatasaray maçı alır maçın adamı drogba olur

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • DeVLeRiN AşKı BüYüK OluR..!
  • Araç: Başka Marka
  • Model Yılı: '95
  • 167 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Eylül 21, 2013, 17:56:21 »
Lig tv aranın açılmasına izin vermemek için(beşiktaş puan farkını açıp açık ara lider olup şampiyon olmasın ki ligin heyecanı kalsın diye) beşiktaşın yenilmesini sağlar hatta ister..
2.0 Avensis Exe.E. Emekliye ayırdık ..
Şimdi LR Defender 110 2500cc lpg zamanı :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kan Grubu: A+
  • 776 kere teşekkür etti
  • 154 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Eylül 23, 2013, 11:12:47 »
bu maça tek maç iddaa oynadım ilk yarı maç sonucu 1/2 verdim :)
maç sonucu netleşirse iddaam tutacak :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kilometre: 135000
  • 44 kere teşekkür etti
  • 145 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Eylül 23, 2013, 11:50:11 »
yazık oldu ama. spor adına ülke adına siyaset adına birçok şey adına.

hala gezi üzerinden sataşmaya çalışan zihniyetler var maalesef, ülkeyi ve katıldığı organizasyonu (maçı) hiçe sayarak.  :kötü: :kötü: :kötü:
2007 Toyota Corolla 1.6 Comfort

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • I love Capan :)
  • Kilometre: 3000
  • 3 kere teşekkür etti
  • 17 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Eylül 23, 2013, 17:01:34 »
zihniyet kotu evet ama sahaya girenler emin olun bizden değil. Bir beşiktaş zihniyeti değildir. Sedat parayı vurdun desene :)
D-4D Corolla Advance M/M

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 35 ECC 97
  • Araç: Auris
  • Model Yılı: '08
  • 116 kere teşekkür etti
  • 86 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #7 : Eylül 23, 2013, 17:10:14 »
zihniyet kotu evet ama sahaya girenler emin olun bizden değil. Bir beşiktaş zihniyeti değildir. Sedat parayı vurdun desene :)

Abi iddadan anlamam çok fazla para kazandıysa söyle yurt dışına kaçmadan yetişelim :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 12000
  • 1041 kere teşekkür etti
  • 900 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #8 : Eylül 23, 2013, 18:14:51 »
Bir galatasaray taraftarı olarak bende bu olanların gerçek Beşiktaş taraftarları tarafından olduğuna inanmıyorum .  Bu olayın amacının da çarşı gurubunun gezi eylemlerine verdiği destek yüzünden itibarının zedelenmek istenmesi olduğunu düşünüyorum . Beşiktaş camiasına geçmiş olsun . Ligde çok güzel başarı yakaladılar başarılarının devam etmesini diliyorum . Ama inşallah biz şampiyon oluruz. :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 44 kere teşekkür etti
« Yanıtla #9 : Eylül 24, 2013, 09:38:21 »
Bir galatasaray taraftarı olarak bende bu olanların gerçek Beşiktaş taraftarları tarafından olduğuna inanmıyorum .  Bu olayın amacının da çarşı gurubunun gezi eylemlerine verdiği destek yüzünden itibarının zedelenmek istenmesi olduğunu düşünüyorum . Beşiktaş camiasına geçmiş olsun . Ligde çok güzel başarı yakaladılar başarılarının devam etmesini diliyorum . Ama inşallah biz şampiyon oluruz. :)

öyle bir şey yapmak isteyen insanların 90+2. dk ya kadar bekleyeceğini hiç düşünmüyorum. çarşı/bjk taraftarları kendini sütten çıkmış ak kaşık gibi göstermeye çalışıyor.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Kişiselleştirmeyelim :)
  • Model Yılı: '21
  • 119 kere teşekkür etti
  • 205 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #10 : Eylül 24, 2013, 10:07:30 »
Konu farklı yerlere kayabilir hissiyatı içindeyim, tartışırken bir birimizi kırmamaya özen göstermenizi rica ediyorum.
Bir gün dünyaya ait büyük bir derdin olursa Rabbine dönüp, "Benim büyük bir derdim var" deme, derdine dönüp "benim büyük bir Rabbim var" de.
"Ey Toprak ! Rabbim Ben'den Razı Olmadan Bana Sarılma.." "Sövene dilsiz, vurana elsiz olmak gerek"
“Bir kişi Allah'tan başka kimseye ihtiyacı olmadığına inanırsa, Allah'da O'nu, başkasına muhtaç etmez!"

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 776 kere teşekkür etti
  • 154 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #11 : Eylül 24, 2013, 10:12:10 »
iddaa resmi sonucu açıkladı 1/2 maç sonucu ve tuttu bizim iddaa :)

Abi iddadan anlamam çok fazla para kazandıysa söyle yurt dışına kaçmadan yetişelim :D
yok be emrecim o kadar da değil

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 12000
  • 1041 kere teşekkür etti
  • 900 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #12 : Eylül 24, 2013, 10:27:08 »
öyle bir şey yapmak isteyen insanların 90+2. dk ya kadar bekleyeceğini hiç düşünmüyorum. çarşı/bjk taraftarları kendini sütten çıkmış ak kaşık gibi göstermeye çalışıyor.
Bunu yapanlara insan demek ne kadar doğru tartışılır.
Çarşı sütten çıkmış ak kaşık değil elbet. Ama takımlarını bu duruma düşürecek bir taraftar da değil. Çarşının ne olduğunu herkes biliyor. Ben kendilere oyun oynandığını düşünüyorum. Gezi parkı olaylarına destek vermeselerdi yüksek muhtemel bu olaylar yaşanmayacaktı. Tek suçları akp karşıtı olmak. Gerçi bu suç değil ama bazı beyinden yoksun kişilikler suç olarak görebiliyor. Ben bir GS taraftarı olarakta çarşı gurubunun yanındayım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 119 kere teşekkür etti
« Yanıtla #13 : Eylül 24, 2013, 10:35:04 »
Valla ben Gezi olayları ile taraftarlığı ayrı tutuyorum. Konu mevcut hükumetin faşizan yönetimi olunca sonuna kadar Çarşı'yı desteklerim ama konu futbol olunca ne Çarşı'yı ne de UltraAslanı desteklerim. Bu taraftar gruplarını tamamen ticarileşmiş ve kapitalin isteklerini yerine getirmek için karşı tribünde oturan kardeşine, ağbisine küfür eden gruplar olarak gördüğüm için futbol konusunda zerre kadar desteklemem.

Ne zaman Türkiye'de gönül rahatlığı ile ailecek futbol izlemeye gidersem o zaman bir taraftar grubunu desteklerim.
Bir gün dünyaya ait büyük bir derdin olursa Rabbine dönüp, "Benim büyük bir derdim var" deme, derdine dönüp "benim büyük bir Rabbim var" de.
"Ey Toprak ! Rabbim Ben'den Razı Olmadan Bana Sarılma.." "Sövene dilsiz, vurana elsiz olmak gerek"
“Bir kişi Allah'tan başka kimseye ihtiyacı olmadığına inanırsa, Allah'da O'nu, başkasına muhtaç etmez!"

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 44 kere teşekkür etti
« Yanıtla #14 : Eylül 24, 2013, 10:41:51 »
Bunu yapanlara insan demek ne kadar doğru tartışılır.
Çarşı sütten çıkmış ak kaşık değil elbet. Ama takımlarını bu duruma düşürecek bir taraftar da değil. Çarşının ne olduğunu herkes biliyor. Ben kendilere oyun oynandığını düşünüyorum. Gezi parkı olaylarına destek vermeselerdi yüksek muhtemel bu olaylar yaşanmayacaktı. Tek suçları akp karşıtı olmak. Gerçi bu suç değil ama bazı beyinden yoksun kişilikler suç olarak görebiliyor. Ben bir GS taraftarı olarakta çarşı gurubunun yanındayım.

düşüncelere saygım var ama sizin gibi düşünmüyorum. ayrıca GS taraftarı olarak real ve juventus bayrakları asılı olmasını da bjk taraftarlarına yakıştıramadım.

[attach=1]

gezi olaylarını kesinlikle desteklemiyorum ama bahsedilen gezideki kardeşlik bir an da yok olduğunu ve her şeyin bittiğini gördük.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 119 kere teşekkür etti
« Yanıtla #15 : Eylül 24, 2013, 10:51:45 »

gezi olaylarını kesinlikle desteklemiyorum ama bahsedilen gezideki kardeşlik bir an da yok olduğunu ve her şeyin bittiğini gördük.

Aynı fikirdeyim maden en büyük taraftar grubusun, madem kardeşiz bu bayrakların burada ne işi var? Ayrıca bu sorun Türkiye'nin genel sorunu hangisi yaparsa yapsın ayıp.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • .: Toyota Eco-Driver :.
  • Kilometre: 11111
  • Model Yılı: '18
  • 66 kere teşekkür etti
  • 563 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #16 : Eylül 24, 2013, 11:27:42 »
kazlıçeşme buluşmasında çarşı yazısının puntolarını bile ayarlamadan meydana çakma çarşı grubu getirip, kendisini destekliyormuş gibi göstermeye çalışan zihniyetin çektiği dizinin 2. bölümü de 1453 grubunun maç sonunu bekleyip sahaya girmesidir. amaçları basit, yoluna çıkan engeli ağaç ya da insan demeden ortadan kaldırmak için yapılacak her şey mübahtır.

dağıtılan biletlerin resmini sosyal medyada görmüşsünüzdür. şimdi benden bir soru. maç öncesinde neden bu derbiye 4 tane spor hukuku ile ilgili avukat/hâkim atandı ? diğer derbilerde bugüne kadar 1 tane atanıyordu.

uyanık olun, oyuna gelmeyin. artık hepimiz bazı şeyleri biliyoruz. bu yaşanan olayların tribün grubu olmak ile bir ilgisi yoktur, sadece ellerinde "pala" ile stada giremeyen uyutulmuş mutantlar vardır. amaç da her zaman olduğundan farksızdır: "..gibi göstermek."

bir fenerbahçeli olarak söylüyorum ki çarşı grubunun bireylerinin çoğu, bu vatanın helâl süt emmiş evlâtlarıdır. keşke siyasete gerçekten bulaşsalar da kurdukları partiye oy verebilsek.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 119 kere teşekkür etti
« Yanıtla #17 : Eylül 24, 2013, 11:34:01 »
kazlıçeşme buluşmasında çarşı yazısının puntolarını bile ayarlamadan meydana çakma çarşı grubu getirip, kendisini destekliyormuş gibi göstermeye çalışan zihniyetin çektiği dizinin 2. bölümü de 1453 grubunun maç sonunu bekleyip sahaya girmesidir. amaçları basit, yoluna çıkan engeli ağaç ya da insan demeden ortadan kaldırmak için yapılacak her şey mübahtır.

dağıtılan biletlerin resmini sosyal medyada görmüşsünüzdür. şimdi benden bir soru. maç öncesinde neden bu derbiye 4 tane spor hukuku ile ilgili avukat/hâkim atandı ? diğer derbilerde bugüne kadar 1 tane atanıyordu.

uyanık olun, oyuna gelmeyin. artık hepimiz bazı şeyleri biliyoruz. bu yaşanan olayların tribün grubu olmak ile bir ilgisi yoktur, sadece ellerinde "pala" ile stada giremeyen uyutulmuş mutantlar vardır. amaç da her zaman olduğundan farksızdır: "..gibi göstermek."

bir fenerbahçeli olarak söylüyorum ki çarşı grubunun bireylerinin çoğu, bu vatanın helâl süt emmiş evlâtlarıdır. keşke siyasete gerçekten bulaşsalar da kurdukları partiye oy verebilsek.

İşte tam da burada farklılaşıyoruz. Çarşı'nın siyasi yaklaşımı ve bu konudaki vatan severliği taraftarlık söz konusu olduğunda aynı olmayabilir. Yüzlerce Çarşı videosu var Fenerli'ye, Galatasaraylı'ya küfreden. Futbolu çirkinleştiren tüm taraftar grupları, futbol bakış açısı ile benim için aynıdır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • .: Toyota Eco-Driver :.
  • Kilometre: 11111
  • Model Yılı: '18
  • 66 kere teşekkür etti
  • 563 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #18 : Eylül 24, 2013, 12:13:15 »
İşte tam da burada farklılaşıyoruz. Çarşı'nın siyasi yaklaşımı ve bu konudaki vatan severliği taraftarlık söz konusu olduğunda aynı olmayabilir. Yüzlerce Çarşı videosu var Fenerli'ye, Galatasaraylı'ya küfreden. Futbolu çirkinleştiren tüm taraftar grupları, futbol bakış açısı ile benim için aynıdır.

ali bey, biz burada çarşı'nın tribündeki davranışlarını ya da küfretmesini tartışmıyoruz. en azından son yaşanılan durum bununla ilgili değil. küfür malesef bütün futbol müsabakalarında oluyor (sadece bizim ülkemiz değil). sadece taraftar grubu topluca küfür ettiği zaman rahatsız oluyoruz nedense. münferit düzeyde de son derece çirkin söylemler oluyor ne yazık ki. bunlar biraz da toplumun eğitim seviyesi ve içinde bulunduğu psikoloji ile alâkalı.

başlığa ait maçta yaşanan durum ise tamamen siyasi bir gelişme olduğundan, burada futbol maçı pozisyonları ve gollerini konuşmak yerine daha farklı durumlardan bahsetmek durumunda kalıyoruz. bizi bu hâle düşürenler utansın demek isterdim ama mümkün değil.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 35 ECC 97
  • Araç: Auris
  • Model Yılı: '08
  • 116 kere teşekkür etti
  • 86 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #19 : Eylül 24, 2013, 17:34:32 »
iddaa resmi sonucu açıkladı 1/2 maç sonucu ve tuttu bizim iddaa :)
yok be emrecim o kadar da değil

Abi inşallah daha fazla para daha güzel yerlerden gelir  :)