Gönderen Konu: UEFA'dan sert ceza  (Okunma sayısı 6846 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A-
  • Kilometre: 127000
  • Model Yılı: '05
  • 31 kere teşekkür etti
  • 54 kere teşekkür edildi
Ynt: UEFA'dan sert ceza
« Yanıtla #20 : Temmuz 22, 2013, 18:26:13 »
.…

Polemiğe sebep olacak söylemlerde bulunmayalım lütfen.
Hayat bize hiç yeşil ışık yakmadı. Biz de kırmızıda hiç durmadık.
Benim yollarım patikadır, çamurdur, rampadır, pusludur.
Çıkarım senle her yola TOYOTA.

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Temmuz 22, 2013, 18:26:13 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • 8 kere teşekkür etti
  • 22 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Temmuz 23, 2013, 01:44:23 »

yaşına veriyorum bu seferlik, ve modlara havale ediyorum. tekrarında cevap hakkım saklıdır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 94000
  • Model Yılı: '08
  • 46 kere teşekkür etti
  • 44 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Temmuz 23, 2013, 04:56:22 »
92 93 sezonunda,iki takım şampiyonluk yolunda,hatırlayın ne oldu ankarada?sekiz sıfırı unutma! unutmadık,unutmayacağız. Galatasaray sütten çıkmış ak kaşık da sanki.
Her şey suretin suretinin sureti...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Kişiselleştirmeyelim :)
  • Kilometre: 150
  • Model Yılı: '21
  • 119 kere teşekkür etti
  • 205 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Temmuz 23, 2013, 08:25:15 »
92 93 sezonunda,iki takım şampiyonluk yolunda,hatırlayın ne oldu ankarada?sekiz sıfırı unutma! unutmadık,unutmayacağız. Galatasaray sütten çıkmış ak kaşık da sanki.

Aynı sezon Fenerbahçe - Ankaragücü ve Beşiktaş - Ankaragücü maç sonuclarına baktınız mı? Aziz Yıldırım'ın yaptığı gibi kendinizi savunmak yerine, çamur at izi kalsın söylemlerine gerek yok. Konu hukuka taşınmış ve hukuken verilmiş kararlar varken bu söylemlere gerek yok. Bu arada takımın değil ama Aziz Yıldırım'ı futbolumuzu katlettiğini de görmek gerek.

Bu arada bir Galatasaray taraftarı olarak Galatasaray'ın sütten çıkmış ak kaşık olduğunu falan iddia etmiyorum, milyar dolarlık bir rant üzerinden konuşurken süt kadar beyaz kalınmasının mümkün olmadığını anlayacak kadar hayat görüşümüz var çok şükür ;)
Bir gün dünyaya ait büyük bir derdin olursa Rabbine dönüp, "Benim büyük bir derdim var" deme, derdine dönüp "benim büyük bir Rabbim var" de.
"Ey Toprak ! Rabbim Ben'den Razı Olmadan Bana Sarılma.." "Sövene dilsiz, vurana elsiz olmak gerek"
“Bir kişi Allah'tan başka kimseye ihtiyacı olmadığına inanırsa, Allah'da O'nu, başkasına muhtaç etmez!"

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 31 kere teşekkür etti
« Yanıtla #24 : Temmuz 23, 2013, 08:47:44 »
küfür etmedik bişi yapmadık. ne bu öfke. hee. yaşınız var diye herşeyde haklı olduğunuzu mu sanıyorsunuz siz. Forumda sizin bıyıklarınız sütlü bizimkisi ayranlı yok öyle birşey..

Ya mesajlarım siliniyor yada ince ayar veriliyor bana karşı tek taraflı. Buradan yetkili yada kendini araf dağlarının genel müdürü sanan şahıslara teşekkür ederim. Bu işler böyle yürümez.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 119 kere teşekkür etti
« Yanıtla #25 : Temmuz 23, 2013, 09:56:59 »
küfür etmedik bişi yapmadık. ne bu öfke. hee. yaşınız var diye herşeyde haklı olduğunuzu mu sanıyorsunuz siz. Forumda sizin bıyıklarınız sütlü bizimkisi ayranlı yok öyle birşey..

Ya mesajlarım siliniyor yada ince ayar veriliyor bana karşı tek taraflı. Buradan yetkili yada kendini araf dağlarının genel müdürü sanan şahıslara teşekkür ederim. Bu işler böyle yürümez.

Ağır gel birader, yavaş. Önce bir sakin ol sonra konuşalım.
Bir gün dünyaya ait büyük bir derdin olursa Rabbine dönüp, "Benim büyük bir derdim var" deme, derdine dönüp "benim büyük bir Rabbim var" de.
"Ey Toprak ! Rabbim Ben'den Razı Olmadan Bana Sarılma.." "Sövene dilsiz, vurana elsiz olmak gerek"
“Bir kişi Allah'tan başka kimseye ihtiyacı olmadığına inanırsa, Allah'da O'nu, başkasına muhtaç etmez!"

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • 8 kere teşekkür etti
  • 22 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #26 : Temmuz 23, 2013, 10:01:13 »
Arkadaşlar burda amacımız kimseyle kavga etmek değil, cezamız ertelendi karar sonraya bırakıldı diye sevincimizi paylaştık.
Aziz Yıldırım' ı tanımam etmem ama sen çıkıpta hem yargısız infaz yapıp üstünede " fenevbahçe " dersen tepkiyi üstüne çekersin.
Adamın dili dönmüyor olabilir ama sen bunu bu foruma yazamazsın, arkadaşlarınla aranda konuşabilir şakalaşabilrsin. Türk futbolunda kimse süten çıkmış ak kaşık değil hepimiz biliyoruz.
Yöneticilere ayrıca teşekkür ediyorum.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 119 kere teşekkür etti
« Yanıtla #27 : Temmuz 23, 2013, 10:03:48 »
Bireysel tartışmaya dönüştürmeye gerek yok. Ayberk Çetin'in mesajı tarafımdan Forum Kurallarının 9. maddesine uygun olmadığından editlenmiştir.

Alıntı
9- Bu altyapı; dostluk, hoşca vakit geçirmek ve fikirlerimizi paylaşmak amaçlı olarak kurulmuştur. Sosyal konulara odaklı olmakla beraber dostluk ortamının sağlanması ve sürdürülmesi amaçlanmaktadır. Genel ahlak kuralları çerçevesinde kurallara uyan, huzursuzluğa yol açmayacak tarzdaki hiçbir mesaj silinmeyecek, değiştirilmeyecektir. Kurallar çerçevesinde hareket edildiği sürece hiçbir üyenin üyeliği iptal edilmeyecektir. Bu platforma üye olan herkesin herşeyi eleştirme hakkı vardır; ancak eleştiri ile karalama arasındaki çizginin aşıldığı durumlarda, yöneticiler gereken önlemi almakla sorumludur. Bu platform, gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla, fikir alışverişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 31 kere teşekkür etti
« Yanıtla #28 : Temmuz 23, 2013, 11:58:16 »
Ağır gel birader, yavaş. Önce bir sakin ol sonra konuşalım.

Tek gerçek GALATASARAY ;) Sn. yönetici Yıldırım.

Benimde dilim dönmemiş olabilir o an yada elim r yerine v'ye gitmiş olabilir.

Bunda kızacak ne var anlamıyorum. Doğrucu davut olmam her zaman takdirlerle karşılandı her zamanda böyle olacaktır. Saygılar..