Gönderen Konu: Yeni kasa Corolla da Bridgestone Turanza kullanan var mı  (Okunma sayısı 5768 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 26000
  • Model Yılı: '22
  • 1214 kere teşekkür etti
  • 2229 kere teşekkür edildi
Ynt: Yeni kasa Corolla da Bridgestone Turanza kullanan var mı
« Yanıtla #20 : Ekim 26, 2016, 09:24:42 »
Bende de 2015 corolla var ve üzerinde fabrika çıkışlı Turanza ER300 mevcut. Hayatımda böyle bir lastik görmedim, duymadım. Arkadaş resmen jantların üzerine beton dökmüşler ve onun üzerinde gidiyorsun. daha aracım 11.000 Km de ve değiştirme fikrim mevcut. genellikle tüm form da yaz lastiği için goodyear efficientgrip performance methediliyor. hepsiburada sitesinde 155 TL. Gayet makul. Ne yapmalıyım bilmiyorum lastiklerim 2015 Ocak üretimi ve daha 11.000 Km de, ilk defa sıfır corolla aldım ve ilk başlarda pişman oldum, bu nasıl bir konfor diyerek. Küçücük kasis veya çukurlarda zıplatıyor araç ama araştırınca lastiklerden olduğunu anladım. sizler daha iyi bilirsiniz goodyear efficientgrip performance aldığımda şuan yaşadığım konforsuzluk yok olur mu?

Turanza 'dan sonra her lastik size iyi iyi gelecektir. efficient grip sizin beklentinizi karşılar.
Emniyet kemeri sizi sevdiklerinize bağlar.

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Ekim 26, 2016, 09:24:42 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 140000
  • Model Yılı: '05
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #21 : Ekim 31, 2016, 17:40:17 »
Aracımın lastikleri iyi ama aracı sıfır aldım. Geri verebileceğim bir yer yok. Kışın çıkma lastikçilerden sağlam kış lastiği ile değiştireyim diyorum. Ama yazın ne alacağım bilmiyorum. Normal şartlarda kış lastiğine para vermem ( aracı hafta sonları kullanıyorum ve bu yüzden kışın 4 ay kullanım için boşa harcama olmuş). Michelin müthiş konfor ama yanakları sıkıntı deniyor ki ben hiç şahit olmadım. Sizlerin tavsiyesi nedir dostlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '15
  • 6 kere teşekkür etti
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Ekim 31, 2016, 20:24:13 »
Farzet ki pirket taşı.