Gönderen Konu: *87 Gold Taunusum..  (Okunma sayısı 25784 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Omega 2.5 - V6
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 198000
  • Model Yılı: '99
  • 85 kere teşekkür etti
  • 83 kere teşekkür edildi
Ynt: *87 Gold Taunusum..
« Yanıtla #40 : Nisan 18, 2013, 03:31:39 »
Geçmiş olsun kardeşim :( Üzüldüm valla öğrencilik bir yanda araba bir yanda zor oluyor ama keyfi çok güzel :)
Sağol kardeşim teşekkürler..Gerçekten külfiyeli oluyor..
Kem gözlere şiş diyip gülüp geçelim ağa can sıkma sen. Gel atölyeden kaçırırız üç beş bişi :P
Hacı yarın komple kaporta boya hariç a dan z ye eksikliklerine giricem inşallah..Kapsamda gözüken şuan olarak(marş,şarj,ön takım.su fiskiye kafaları ve deposu)başkada eksiğimiz yok motor mekanik olarak..Belki bir süpriz çift boğaz weber karbüratör,hava filtresi ve headers olabilir..
94 D.slx / 88 Mercedes B.230E / 99 Pug 306 / 07 Corolla / 74 Taunus / 84 T.131 / 91 taunus / 87 Gold Taunus(mefta) / 96 Vectra cd / 03 TDCI Mondeo /  İmpreza 08 / Mini Çupra İbiza / 99 Omega

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #40 : Nisan 18, 2013, 03:31:39 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 140000
  • Model Yılı: '10
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Nisan 18, 2013, 13:41:33 »
Sağol kardeşim teşekkürler..Gerçekten külfiyeli oluyor..Hacı yarın komple kaporta boya hariç a dan z ye eksikliklerine giricem inşallah..Kapsamda gözüken şuan olarak(marş,şarj,ön takım.su fiskiye kafaları ve deposu)başkada eksiğimiz yok motor mekanik olarak..Belki bir süpriz çift boğaz weber karbüratör,hava filtresi ve headers olabilir..
Anam anam :) sen ne apıyon öyle :D filtreyi unutma buji değişimi gelincede ultrasonic döşe kablolarıda sıfırla :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Omega 2.5 - V6
  • 85 kere teşekkür etti
« Yanıtla #42 : Nisan 24, 2013, 11:07:52 »
Şarj dinamomuzu yaptırdık marşımızda sıkıntı yokmuş vidası çıkmış marş düşmüş dişliler karşılık vermemiş ondan çalıştıramadık iki haftadır..Dün 23 Nisan etkinliği yaptık temizlendik azcık..Şuan için iyiyiz..

94 D.slx / 88 Mercedes B.230E / 99 Pug 306 / 07 Corolla / 74 Taunus / 84 T.131 / 91 taunus / 87 Gold Taunus(mefta) / 96 Vectra cd / 03 TDCI Mondeo /  İmpreza 08 / Mini Çupra İbiza / 99 Omega

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • E12 SPORT 3ZZ-FE (Auris - Yaris D4D MMT) Civic EK9
    • Model araçlar, uçaklar, helikopterler
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: A-
  • Model Yılı: -
  • 482 kere teşekkür etti
  • 756 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #43 : Nisan 24, 2013, 14:08:48 »
Alper Maşallah toparlıyorsun arabaya valla :)    ilk hali ile bu arasında gözle görülüt fark var :)   jantlarıda bir boyatsan süper olur :)  bütçe varsa tabiki

silecekleri farları plakaları  , jantların temizliği aracın basılması vs güzel oldu güzel  :alkis:  :alkis:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #44 : Nisan 24, 2013, 21:49:15 »
Aha Mesut abi :D ağa bak kaçırma Mesut abiyi tavsiyeleri al kop gel atölyeye :D :D bu atölyede neymiş böyle diyenler duydum susmasınlar :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Omega 2.5 - V6
  • 85 kere teşekkür etti
« Yanıtla #45 : Nisan 25, 2013, 00:59:01 »
Sağol Mesut abi teşekkür ederim seni konumda görmek güzel :) yarından itibaren muayene için hazırlıklara başlıyorum rotiller rot başları ön düzene silecek su deposu motoru ,cam krikosu ufaktan keyfe keder tesisat olayına giricem inş.jantları boyamak istiyorum fakat hiç sökme takma yapmadan nasıl olur bilemiyorum diğer türlü maliyetli olucak çünki.. :/
Ardacım gelicem kardeşim şu vizeleri bir atlatalım :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #46 : Nisan 25, 2013, 01:46:18 »
Sağol Mesut abi teşekkür ederim seni konumda görmek güzel :) yarından itibaren muayene için hazırlıklara başlıyorum rotiller rot başları ön düzene silecek su deposu motoru ,cam krikosu ufaktan keyfe keder tesisat olayına giricem inş.jantları boyamak istiyorum fakat hiç sökme takma yapmadan nasıl olur bilemiyorum diğer türlü maliyetli olucak çünki.. :/
Jantları boyamak için yine atölyeye gelecen :) Yada arkada tarafa geçeriz orada kaldırırız tek tek lastiği çıkartır boyarız :) Ama aşırı yorar demiş olayım :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • E12 SPORT 3ZZ-FE (Auris - Yaris D4D MMT) Civic EK9
    • Model araçlar, uçaklar, helikopterler
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: A-
  • 482 kere teşekkür etti
  • 756 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #47 : Nisan 25, 2013, 09:01:34 »
Aha Mesut abi :D ağa bak kaçırma Mesut abiyi tavsiyeleri al kop gel atölyeye :D :D bu atölyede neymiş böyle diyenler duydum susmasınlar :D

Arda Alper gayet iyi gidiyor bence :)  haa kapı içi döşemeleri bi oto koltuk kaplamacısına kaplatabilir bak ;)

Alper konuyu hep takip ediyordum ben kardeşim :)  ama yapılan işlemlerin biraz ilerlemesini beklemiştim :)  marş dinamosu sorununu halletmenizede çok sevindim :)  eh ihtiyarlıktır olacak arada vida gevşemesi falan :)  vidalara locktite sürdürrüsen gevşeme olmaz bidaha ;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #48 : Nisan 25, 2013, 12:22:28 »
Arda Alper gayet iyi gidiyor bence :)  haa kapı içi döşemeleri bir oto koltuk kaplamacısına kaplatabilir bak ;)

Alper konuyu hep takip ediyordum ben kardeşim :)  ama yapılan işlemlerin biraz ilerlemesini beklemiştim :)  marş dinamosu sorununu halletmenizede çok sevindim :)  eh ihtiyarlıktır olacak arada vida gevşemesi falan :)  vidalara locktite sürdürrüsen gevşeme olmaz bidaha ;)
Senden tavsiye almadan olmaz abi :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Omega 2.5 - V6
  • 85 kere teşekkür etti
« Yanıtla #49 : Nisan 27, 2013, 14:41:15 »
Bir kaç değişiklik yaptım far silgi kolları artık miladını doldurmuştu arabayı yere basınca sarsıntı daha çok arttığı için kollar iyicene özelliğini yitirmişti onları değiştim..Bagaj fitilim yırtık pırtıktı hep onu değiştim fotoğrafını çekemedik..Ufak tefek sticker çalışmalarımız oldu ve son olarak Orjinal monza vites topuzunu monte ettim..Montajlar bana ait kendin yapınca zevki tadı ap ayrı oluyor..Şimdilik bu kadar. teşekkürler..  :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • <<<Toyotasını Bırakan Genç>>>
    • Facebook
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 48048
  • Model Yılı: '06
  • 940 kere teşekkür etti
  • 930 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #50 : Nisan 27, 2013, 16:01:41 »
Vayy abi yine eline saglik tam gaz devam. Abi birde 70lik ibre varya arabayla max kacla gittin
Edit: pardon abi o devir ibresiymis.
Geç kaldı desinler, geçmiş olsun demesinler...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #51 : Nisan 27, 2013, 16:04:34 »
Ellerin dert görmesin kardeş bu arabanın yürüyeninde sorun çıkmaz inşallah...Sende uzun uzun zevkle binersin :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Omega 2.5 - V6
  • 85 kere teşekkür etti
« Yanıtla #52 : Nisan 27, 2013, 17:16:49 »
Vayy abi yine eline saglik tam gaz devam. Abi birde 70lik ibre varya arabayla max kacla gittin
Edit: pardon abi o devir ibresiymis.
Sağol kardeşim..
Ellerin dert görmesin kardeş bu arabanın yürüyeninde sorun çıkmaz inşallah...Sende uzun uzun zevkle binersin :)
İnşallah kardeşim..Sağolasın iyi dileklerin için..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • ...
  • Araç: ---
  • 21 kere teşekkür etti
  • 29 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #53 : Nisan 28, 2013, 23:21:20 »
Maşallah. Gün geçtikçe daha güzel oluyor daha neler görücez bakalım takipteyim :) bende yeni bişeyler katmak istiyorum arabama sizden gördüklerim bana fayda sağlıyor :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #54 : Nisan 30, 2013, 14:45:18 »
Maşallah. Gün geçtikçe daha güzel oluyor daha neler görücez bakalım takipteyim :) bende yeni bişeyler katmak istiyorum arabama sizden gördüklerim bana fayda sağlıyor :)

CAİ tak sen :) Film çek camlarına. Kule gergisi tak ön tarafa

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Omega 2.5 - V6
  • 85 kere teşekkür etti
« Yanıtla #55 : Nisan 30, 2013, 19:28:38 »
Teşekkürler kardeşim..Senin araca yapılabilecekler basit ilk işin film ve far karartma olsun..bu kasaların ledli stopları çok güzel oluyor bizim toyotada angel var ama bitti artık angel modası..35 mm yay tak aile sıkıntın yoksa..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #56 : Nisan 30, 2013, 21:21:27 »
Teşekkürler kardeşim..Senin araca yapılabilecekler basit ilk işin film ve far karartma olsun..bu kasaların ledli stopları çok güzel oluyor bizim toyotada angel var ama bitti artık angel modası..35 mm yay tak aile sıkıntın yoksa..

Oda benden aile derdi var :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Omega 2.5 - V6
  • 85 kere teşekkür etti
« Yanıtla #57 : Nisan 30, 2013, 23:19:35 »
Hacı o zaman damlaya damlaya göl hesabı biriktirceniz..Sonrada eline avucuna girenle bi cesaret yapıp alıcan kendi arabanı gerekirse iki hafta binemiceksin kapının önünde o sana bakıcak sen ona bakıcan zaten hergün binemicen ama kimseye eyvallahın olmucak kendini ayarladığın her dakka istediğini yapabilirsin bi yandan kişisel zevklerini doyurmuş olursun bir yandanda kendi arabam dersin..Hoş çevren çoğalırda yiyicilere aldanmıcan ;) Özellikle babanın karışamaması çok eğlenceli oluyor :D fazlasıyla sıkıntı çekersin ama yok deyip üzülmezsin ,olduğu için kullanamasanda Allah büyüktür der geçersin :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Omega 2.5 - V6
  • 85 kere teşekkür etti
« Yanıtla #58 : Mayıs 12, 2013, 02:48:48 »
Son olarak ufak yollu ses sistemiyle oynadım bu zamana kadar yırtık tek hoparlörümle dinlemiştim,şimdiyse
Ana ünitem Kawai usb-hafıza kart okuyuculu teyp,Kamasonic 13 cm kapılara ve göğüse tweter,techline marka arka pandizota oval 16 cm lerimizi taktım..ialç gibi geldiler ayrı zamanda pandizotumuz yoktu onuda yaptırmış olduk bence ilk etap için güzel oldu..çok kaliteli değiller ama aza kanaat getirmeyi öğrendim bu tür eksik gedik araçlarda onun için sıkıntı yapmıyorum teşekkürler :)

BonuSSlar :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • <<<Toyotasını Bırakan Genç>>>
    • Facebook
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 48048
  • Model Yılı: '06
  • 940 kere teşekkür etti
  • 930 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #59 : Mayıs 12, 2013, 06:04:04 »
Devam Devam Devam :) Abi yine eline sağlık. :)
Geç kaldı desinler, geçmiş olsun demesinler...