Gönderen Konu: aceleci olmayınn...  (Okunma sayısı 1607 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A-
  • 1 kere teşekkür edildi
aceleci olmayınn...
« : Kasım 26, 2012, 15:54:27 »
arkadaşlar iş yeri değişikliğinden dolayı uzun müddet nete giremedim.
yakın bir zaman önce eskişehirde tramvay yapımından dolayı ana yo trafiğini dar bir sokağa verdiler.
daracık sokakta geliş gidişli bir yol.. geçenlerde minübüsün biri dönemeci geniş aldı bende yanından kurtarayım derken birazda aceleci davranmam sonucu efsaneme ilk kazayı tattırdım
daha önce hiç kazası olmadığı için çok üzüldüm.  ilk önce aynaya çarptık ayna da çizikler oluştu. daha sonra kurtarır diye devam ettik ön kapının kolunun orada 7-8 cm lik bir çatlak oluştu dikey olarak sonra arka kapının orada boyada herhangi bir problem olmadan boydan boya çökük oluştu (dikkatli bakarsam farkediliyor.)
sonra şerefsizin birisi arka kapının 2 yerine yumruk atmış bunlar farkediliyo tabi :(
eskişehirli dostlarımdan soruyorum... işinin erbabı boya yapmadan ve zarar vermeden burayı düzeltebilecek bir kaportacı tanıdığınız var mı?? servise götürsem direk boyayacağız diyolar. biliyosunuz..
eskişehirli dostlarımdam yardım bekliyorum..

Toyota Club Türkiye

aceleci olmayınn...
« : Kasım 26, 2012, 15:54:27 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Toyota Corolla D-4D 1.4 Comfort Extra 2011 Siyah
  • Kan Grubu: B-
  • 1 kere teşekkür edildi
Ynt: aceleci olmayınn...
« Yanıtla #1 : Kasım 26, 2012, 16:02:05 »
Bekir hocam. Çok büyük geçmiş olsun. Allah daha beterinden saklasın. Bir kaç tane fotoğraf koyabilirseniz yardımcı olmaya çalışırız..
Toyota Corolla D-4D 1.4 Comfort Extra 2011 Siyah

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • SAFİR Auris...SIU Corolla T-Sport...
  • Araç: Auris
  • Model Yılı: '12
  • Kilometre: 59088
  • Kan Grubu: 0+
  • 312 kere teşekkür etti
  • 511 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Kasım 26, 2012, 16:19:20 »
Geçmiş olsun Allah beterinden korusun İstanbulda olsa tavsiyem olurdu ama Eskişehirli bir çok arkadaş var yardımcı olacaklardır.
arikushimikato Dr.Auris 1ND forever Pure SİU T Sport ;)
İlk önce bilgi sahibi olun sonra yorum yapın
Taklitlerden sakının
 https://www.facebook.com/groups/aurisclubturkey/  Aurise dair her şey

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: A-
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Kasım 26, 2012, 17:06:53 »
sağolun varolun arkadaşlar. araba orjinal olmasa canım yanmayacak ama her binişte gözüm oraya takılıyor. psikolojik olarak araba sürerken tedirginim valla..
eskişehirli arkadaşlardan usta tavsiyesi bekliyorum sanayide..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Model Yılı: '01
  • Kilometre: 238500
  • Kan Grubu: A+
  • 388 kere teşekkür etti
  • 369 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Kasım 27, 2012, 01:18:47 »
Valla allaha şükür pek alakamız olmadı kaportacıyla o yüzden pek birşey diyemeyeceğim abicim babama sordum bir zamanlar kral kaporta vardı dedi ne oldu bilmiyoruz açık mı değil mi diye istersen baktır bi. Ama OTO CENGİZ'e giderseniz o sizi yönlendirir gayet işinin ehli bir ustadır japon araçlarıyla ilgilenir iyi bir ustadır çok geçmiş olsun :/
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110+ bilmem kaç tane hp  BENZİNLİYDİ  Artık Prins Technomaxlı :rofl:

Simota Short Air İntake 1.8 vvt-i İntake Manifold 1.8 vvt-i Throttle Body 1.8 vvt-i fuel injectors 51 mm düz boru Raizin Voltage Stabilizer Greddy Oil Cacht Tank
Swimming coach :)

Etiketler: