Gönderen Konu: <| Garanti SONAX MTV Kampanyası ile Uygulama |>  (Okunma sayısı 860 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
    • Online Bulmaca Sitesi
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
<| Garanti SONAX MTV Kampanyası ile Uygulama |>
« : Ağustos 27, 2012, 22:02:15 »

Evet arkadaşlar;

Bugün nihayet kampanya dahilinde Antalya Aspendos Sonaxta uygulamayı yaptırdım...
(Gerçi şimdiki yerleri Muratpaşa belediyesini geçince Opete bitişik)

Sabah 7de Isparta'dan Antalya'ya yola çıktım, Yer değişikliği nedeniyle yeni yerlerini gecikmelide olsa buldum ve aracı saat 9.30 gibi teslim ettim... Akşam üzeri saat 6.30 da teslim aldım...

Aracım Toyota Corolla Siyah renk; Aracımda kılcal çizikler had safadaydı ve harelenmeler vardı, siyah olduğu içinde çok belli ediyordu...

Sonuç; Derin çizikler hariç ona yapacak birşey yok, aracım 3 sene önce bayiden aldığımdaki gibi oldu...
Maşallah çok güzel iş çıkarmışlar... Pırıl pırıl oldu... Ayna gibi saçımı bile taradım...
Kılcal çizikler ve harelenmeler tamamen gitti... Bir iki taş izine de rutuşla müdahale işlem tamam... :D

Ozonlama ve klima dezenfektasyonu da yapıldı, Klimadan güzel kokular gelmeye başladı ama ozonlama fayda ettimi  pek anlamadım... :(

Öyle kampanya diye özen göstermeme v.s. yok... Gayet özen gösterilmiş... :alkis:

Sonaxtaki arkadaşlar çok ilgilendiler sağolsunlar... ;)
Tüm çalışanların ellerine sağlık... :alkis:

Ne diyeyim Antalya'daki sürücüler çok şanslı, zira Aspendos Sonax tam işinin ehli...[sm=bandit.gif]

Sus artık yeter!
Sır perdelerini pek o kadar yırtma.
Çünkü bize, kırıkları sarıp onarmak, sırları örtmek yaraşır.

Toyota Club Türkiye

« : Ağustos 27, 2012, 22:02:15 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Model Yılı: '11
  • Kan Grubu: 0+
« Yanıtla #1 : Ağustos 31, 2012, 12:08:11 »
İlk once cilaniz hayirli olsun :) bende garantiden odedim vergimi ama sonax degilde carwax diyordu kampanyada. Acaba bende sonaxa gitsem
Kabul ederlermi ki :))
Tabi o zaman yan yok, Hep düz...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
    • Online Bulmaca Sitesi
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
Ynt: <| Garanti SONAX MTV Kampanyası ile Uygulama |>
« Yanıtla #2 : Ağustos 31, 2012, 13:05:00 »
İlk once cilaniz hayirli olsun :) bende garantiden odedim vergimi ama sonax degilde carwax diyordu kampanyada. Acaba bende sonaxa gitsem
Kabul ederlermi ki :))
Teşekkür ederim...
Garantiden gelen Sms i göstermek gerekiyor diyodu fakat bırakın göstermeyi muhabbeti bile olmadı,  :D gidebilirsiniz ancak gitmeyi düşünüyorsanız acele etmelisiniz 1 eylül yani yarın kampana bitiyor...
Sus artık yeter!
Sır perdelerini pek o kadar yırtma.
Çünkü bize, kırıkları sarıp onarmak, sırları örtmek yaraşır.

Etiketler: