Gönderen Konu: 2012 Auris 1.4 D-4D Comf.Extra  (Okunma sayısı 2242 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: A+
  • 4 kere teşekkür edildi
2012 Auris 1.4 D-4D Comf.Extra
« : Ağustos 25, 2012, 14:00:01 »
Selamlar arkadaşlar. 13/08/2012 yani 13 gün önce 2012 Auris 1.4 D-4D Comf.Extra  0 km aracımı  46.500 e aldım. Plazada ekstra olarak bagaj havuzu, kauçuk paspas , halı paspas ve park sensörü hediye ettiler. Tabi ki benim yoğun ısrarlarım sonucu. Ayrıca toyota şapka , toyota ıslak mendil, toyota çakmak ve anahtarlık 2 şer adet verdiler. fiyat olarak nasıl aldım acaba daha yüksek fiyatlara alanlar varmı bu aracı. vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler :)
R1 3 5 
╚╬╬╬      2012 Auris 1.4 D-4D Comf.Extra 
  2 4 6

Toyota Club Türkiye

2012 Auris 1.4 D-4D Comf.Extra
« : Ağustos 25, 2012, 14:00:01 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 4 kere teşekkür edildi
Ynt: 2012 Auris 1.4 D-4D Comf.Extra
« Yanıtla #1 : Ağustos 25, 2012, 14:17:46 »
yok mu arkadaşlar bir fikir belirtecek
R1 3 5 
  2 4 6

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 3 kere teşekkür etti
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Ağustos 25, 2012, 14:41:30 »
Sanırım düz vites? Bizde otomatiğini 48e e aldık. Cam filmi+Trafik Sig.+ Park Sensörü+Alarm+kauçuk ve halıflex paspas+trafik seti+bagaj havuzu+kapı çıtaları ve kapı koruması Toyotayı soyduk  :D :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 20000
  • Model Yılı: '11
  • 3 kere teşekkür etti
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Ağustos 25, 2012, 16:27:10 »
Aşağı yukarı o fiyatlarda
Auris'11 A/T
Passat B8'15 TSI

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 12000
  • Model Yılı: '15
  • 1041 kere teşekkür etti
  • 900 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Ağustos 25, 2012, 18:23:02 »
Selamlar arkadaşlar. 13/08/2012 yani 13 gün önce 2012 Auris 1.4 D-4D Comf.Extra  0 km aracımı  46.500 e aldım. Plazada ekstra olarak bagaj havuzu, kauçuk paspas , halı paspas ve park sensörü hediye ettiler. Tabi ki benim yoğun ısrarlarım sonucu. Ayrıca toyota şapka , toyota ıslak mendil, toyota çakmak ve anahtarlık 2 şer adet verdiler. fiyat olarak nasıl aldım acaba daha yüksek fiyatlara alanlar varmı bu aracı. vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler :)
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın .

Sanırım düz vites? Bizde otomatiğini 48e e aldık. Cam filmi+Trafik Sig.+ Park Sensörü+Alarm+kauçuk ve halıflex paspas+trafik seti+bagaj havuzu+kapı çıtaları ve kapı koruması Toyotayı soyduk  :D :D

Size de hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın .

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 3 kere teşekkür etti
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Ağustos 25, 2012, 22:13:13 »
Teşekkür ederim.Cümlemize nasip etsin kazasız belasız sürüşler
Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın .

Size de hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın .

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • SAFİR Auris...SIU Corolla T-Sport...
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 59088
  • Model Yılı: '12
  • 312 kere teşekkür etti
  • 512 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Ağustos 26, 2012, 07:04:12 »
Hayırlı olsun güle güle kullanın, bence almış bulunuyorsunuz artık çokda önemli olmamalı bana göre ucuz ya da pahalıya almış olmanız. :)

Hangi bayiden aldınız?
arikushimikato Dr.Auris 1ND forever Pure SİU T Sport ;)
İlk önce bilgi sahibi olun sonra yorum yapın
Taklitlerden sakının
 https://www.facebook.com/groups/aurisclubturkey/  Aurise dair her şey

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • KralFerdi
  • Kan Grubu: 0-
  • 12 kere teşekkür etti
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #7 : Ağustos 26, 2012, 14:33:29 »
      Hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin bence iyi fiyat artı eşantiyonlarda iyimiş :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • 5 kere teşekkür etti
  • 32 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #8 : Ağustos 26, 2012, 14:47:32 »

güzel fiyat.. fakat kasa değişeceği ve auris montajının ingiltereye kaymasından ötürü ilerleyen bir kaç ayda fiyatın daha bile düşebileceğini düşünüyorum..
2012 Auris 1.33 Comfort Beyaz

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Allah cümleye kaza bela vermesin.
  • Araç: ---
  • Model Yılı: -
  • 38 kere teşekkür etti
  • 70 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #9 : Ağustos 26, 2012, 23:34:23 »
Hayırlı olsun aracınız. kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle. Bende haziran ayında 2. el olarak, almış olduğunuz aracın aynısını 42500'e aldım. Aracınıza alarm (orjinal toyota alarm) taktırmanızı önemle tavsiye ederim. Kapı ve tampon koruma çıtalarıda taktırırsanız faydalı olacaktır.
2007 Yaris 1.3 Sol M/M
2012 Auris 1.4 D-4D Comfort Extra Satıldı :(
1996 Corolla 1.6GLİ A/T AC  Satıldı :(

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #10 : Ağustos 27, 2012, 20:49:40 »
Hayırlı olsun aracınız. kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle. Bende haziran ayında 2. el olarak, almış olduğunuz aracın aynısını 42500'e aldım. Aracınıza alarm (orjinal toyota alarm) taktırmanızı önemle tavsiye ederim. Kapı ve tampon koruma çıtalarıda taktırırsanız faydalı olacaktır.

Teşekkürler sağolun
R1 3 5 
  2 4 6

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #11 : Eylül 07, 2012, 09:40:39 »
güzel fiyat.. fakat kasa değişeceği ve auris montajının ingiltereye kaymasından ötürü ilerleyen bir kaç ayda fiyatın daha bile düşebileceğini düşünüyorum..

Merhaba bende temmuz 2012 de d4d confort extra aldım. Yeni kasasının çıkacağını bilerek aldım.  Öncelikle yeni kasa yurtdışında üretileceğinden kesinlikle %10 belkide daha fazla fiyata satılacaktır. Şuanda sınıfı araçları arasından en uygun fiyata satılıyor dahada inmez ama yeni kasanın lansmanından sonra bunu takip edenler az adetteki kalan araçları çok kısa bir süre için indirimli olarak alabilir. Ama bu fiyatların altına inmez diye düşünüyorum.  Yeni kasanın eskisiyle uzaktan yakından benzer yanının olmaması bence bir avantajdır. Çünki makyajlı kasalarda makyajlanmış kasa genelde tercih sebebidir. Ama arasında benzerlik olmayan kasalarda beğenilme göreceli bir kavramdır. Dolayısı ile fiyat farkını da göz önüne alınca eski kasayı da 2. elde tercih eden kişiler olacaktır. Tüm bunlara ek olarak bu kasa yaklaşık 5 yıldır üretilmektedir. Yaşanılan sorunlar devamlı düzeltilmiştir yani araç oturmuştur. Ama yeni bir kasa yeni problemler demektir. Yeni araçlar servislerden gelen şikayetlere göre devamlı geliştirilmeye devam eder.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Allah cümleye kaza bela vermesin.
  • Araç: ---
  • Model Yılı: -
  • 38 kere teşekkür etti
  • 70 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #12 : Eylül 09, 2012, 19:32:05 »
       Merhaba bende temmuz 2012 de d4d confort extra aldım. Yeni kasasının çıkacağını bilerek aldım.  Öncelikle yeni kasa yurtdışında üretileceğinden kesinlikle %10 belkide daha fazla fiyata satılacaktır. Şuanda sınıfı araçları arasından en uygun fiyata satılıyor dahada inmez ama yeni kasanın lansmanından sonra bunu takip edenler az adetteki kalan araçları çok kısa bir süre için indirimli olarak alabilir. Ama bu fiyatların altına inmez diye düşünüyorum.  Yeni kasanın eskisiyle uzaktan yakından benzer yanının olmaması bence bir avantajdır. Çünki makyajlı kasalarda makyajlanmış kasa genelde tercih sebebidir. Ama arasında benzerlik olmayan kasalarda beğenilme göreceli bir kavramdır. Dolayısı ile fiyat farkını da göz önüne alınca eski kasayı da 2. elde tercih eden kişiler olacaktır. Tüm bunlara ek olarak bu kasa yaklaşık 5 yıldır üretilmektedir. Yaşanılan sorunlar devamlı düzeltilmiştir yani araç oturmuştur. Ama yeni bir kasa yeni problemler demektir. Yeni araçlar servislerden gelen şikayetlere göre devamlı geliştirilmeye devam eder.
+1
2007 Yaris 1.3 Sol M/M
2012 Auris 1.4 D-4D Comfort Extra Satıldı :(
1996 Corolla 1.6GLİ A/T AC  Satıldı :(

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: 0+
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #13 : Eylül 09, 2012, 21:32:33 »

Katılmakla birlikte ford focus 2-3 kez kasa değiştirdi, i30çıkalı nerdeyse 1,5 sene oldu kasa değiştirdi, golf deseniz kasa değiştirdi. Tüm bunlara rağmen önceki modelleri hep daha çok tutulmuştur. Satılık oto ilan bölümlerine bakmanız yeterli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 15 kere teşekkür etti
« Yanıtla #14 : Eylül 17, 2012, 23:01:12 »
Mayıs 2012 de bende 44,500 tl ye anahtar teslim olarak aldım. ama sizinde aldığınız rakam kötü değil filo ya dahil etseler bile 46,000 tl den aşağıya inmeyen bayiler var.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 45 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #15 : Eylül 18, 2012, 13:18:09 »
bende  2012 Auris 1.6 A/T Comf.Extra  0 km araca  42.800 e, 2012 Auris 1.6 A/T Elegant  0 km araca  45.800 e  anahtar teslim fiyat aldım. Zorunlu trafik sigortası plaka ruhsat falan bütün herşey bizde size sadece kasko kalıyor dedi. yahu  şu extra eşantiyonları nasıl koparıyorsunuz arkadşlar bir yardımcı olunda bana yol gösterinde işi bağlayım, henüz daha kesin olarak araç satın almadım :))) bu hafta sonu gidip alıcam kısmetse...

Ayrıca yeni kasa çok pahalı olur büyük ihtimal. yaris kasa değiştirdi neredeyse bazı auris le aynı fiyata satılıyor..aurisnde 50 ve yukarı bir fiyatla piyasaya çıkaacağını tahmin ediyorum...