Gönderen Konu: E12 Corolla usb+aux+card girişi  (Okunma sayısı 52030 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 182000
  • Model Yılı: '06
  • 2 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
Ynt: E12 Corolla usb+aux+card girişi
« Yanıtla #160 : Ekim 15, 2016, 22:12:10 »
Arkadaşlar Merhaba, usb aux adaptör almak isteyenlere aşağıdaki ürünü tavsiye edebilirim. Ben kullanıyorum. Memnunum. Fiyatı da uygun.
http://www.gearbest.com/other-car-gadgets/pp_426946.html

Aracınıza uygun olanını seçmeyi unutmayın.

Bir de aşağıdaki model var. O model de ek Sd kart girişi yok ama fiyatı daha uygun. Ama bunu kullanmadım.
http://www.gearbest.com/other-car-gadgets/pp_426958.html

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #160 : Ekim 15, 2016, 22:12:10 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • TOYOTA COROLLA HATCHBACK SOL 2007 SON 1.6 HB!!
  • Kan Grubu: AB+
  • Model Yılı: '07
  • 15 kere teşekkür etti
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #161 : Haziran 24, 2017, 17:17:59 »
Arkadaşlar Merhaba, usb aux adaptör almak isteyenlere aşağıdaki ürünü tavsiye edebilirim. Ben kullanıyorum. Memnunum. Fiyatı da uygun.
http://www.gearbest.com/other-car-gadgets/pp_426946.html

Aracınıza uygun olanını seçmeyi unutmayın.

Bir de aşağıdaki model var. O model de ek Sd kart girişi yok ama fiyatı daha uygun. Ama bunu kullanmadım.
http://www.gearbest.com/other-car-gadgets/pp_426958.html

hocam resimdeki e12yiemi taktını kaç modeldi acaba 2007 sol için düşünüyorum bu aparatı?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: '05
  • 1 kere teşekkür etti
  • 11 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #162 : Şubat 19, 2020, 18:32:14 »
Merhaba benimde bir sorunum var yeni konu açmak istemedim. Dün aparatı montajını yaptık. Normal çalışıyordu sorun yok. Daha sonra aracı çalıştırdım usb çalışmadı dısc'e hiçbir şekilde geçmedi. Teybin arkasını açtık soketi söktük taktık yine çaldı fakat şimdi de araç çalışmıyor kontak açık çalıyor. Aracı çalıştırğımda gidiyor. Çok nadir araç çalışırken çalışıyor sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ???

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 225000
  • Model Yılı: '03
  • 62 kere teşekkür etti
  • 9 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #163 : Şubat 23, 2020, 16:53:50 »
Merhaba benimde bir sorunum var yeni konu açmak istemedim. Dün aparatı montajını yaptık. Normal çalışıyordu sorun yok. Daha sonra aracı çalıştırdım usb çalışmadı dısc'e hiçbir şekilde geçmedi. Teybin arkasını açtık soketi söktük taktık yine çaldı fakat şimdi de araç çalışmıyor kontak açık çalıyor. Aracı çalıştırğımda gidiyor. Çok nadir araç çalışırken çalışıyor sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ???
[/quote
Merhaba ben de aparatı yeni aldım, aynı sorun bende de oluştu. Benimki tahminimce soketten dolayı, tam yerine oturmuyo
İlâhî ente maksudî ve rızake matlûbî (Allahım! maksadım sensin ve isteğim senin rızândır)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #164 : Şubat 23, 2020, 18:50:52 »
[/quote
Merhaba ben de aparatı yeni aldım, aynı sorun bende de oluştu. Benimki tahminimce soketten dolayı, tam yerine oturmuyo
Hiç mi çalmıyor sizin soket tam oturuyor aslında çıkması bile imkansız elle çıkartamıyorum tornavidayla tırnağına bastırınca atıyor. Benim sorun yukarıda yazdığım gibi kontak yarım açık çalıyor arabayı çalıştırınca imkanı yok usbye geçmiyor. Yolda giderken dinleyemedim daha. Nasıl çözülecek bilemiyorum.  :wacko:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 225000
  • Model Yılı: '03
  • 62 kere teşekkür etti
  • 9 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #165 : Şubat 23, 2020, 20:12:20 »
Benimki çalıyor, mesela bugün çukura sert girince çalmadı. Biraz uğraştım tekrar düzeldi. Benim teyp 5+7 pinli, arada çevirici var. 6+6 yı 5+7 pine çeviren. Soket oturmadı. Bir ara söküp iyice sabitleyeceğim.
İlâhî ente maksudî ve rızake matlûbî (Allahım! maksadım sensin ve isteğim senin rızândır)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #166 : Şubat 23, 2020, 22:57:19 »
Benimki çalıyor, mesela bugün çukura sert girince çalmadı. Biraz uğraştım tekrar düzeldi. Benim teyp 5+7 pinli, arada çevirici var. 6+6 yı 5+7 pine çeviren. Soket oturmadı. Bir ara söküp iyice sabitleyeceğim.
Anladım hocam benim sorun tamamen farklı.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 2 kere teşekkür etti
  • 8 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #167 : Mayıs 09, 2020, 15:15:58 »
2005 Corolla var bande farı az yuvarlak olan bunun pini 5+7 mi yoksa 6+6 mı aliexpresten sipariş vercem tam çözemedim bu konuyu.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 84000
  • Model Yılı: '07
  • 402 kere teşekkür etti
  • 288 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #168 : Mayıs 09, 2020, 17:48:39 »
2005 Corolla var bande farı az yuvarlak olan bunun pini 5+7 mi yoksa 6+6 mı aliexpresten sipariş vercem tam çözemedim bu konuyu.
makyajli kasa ise 6+6 diye biliyorum
E 12 corolla2007
Xp9 yaris2 2007