Gönderen Konu: 2005 corolla sol hb lerde follow me home özelliği var mı?  (Okunma sayısı 1922 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
arkadaşlar mesela aynı kasaya sahip ve aynı model yılına sahip eniştemin aracında kumandanın düğmesine basınca farları  yakıyor ve karanlık ıssız yerlerde çok güzel oluyor ve işin tuhafı kendisi de yetkili servisten başka bir yere gitmez ve neden farların yandığını bilmiyor.

aynı özelliği ben de istiyorum, eğer varsa nasıl devreye sokuluyor, yoksa neden bende yok? nereden ne kadara bu özellik yapılır?

teşekkürler.

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Bir memleket gibidir gemi...
    • 9GAG - Just For Fun
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '06
  • Kilometre: 140
  • Kan Grubu: 0+
  • 1 kere teşekkür etti
  • 19 kere teşekkür edildi
Ynt: 2005 corolla sol hb lerde follow me home özelliği var mı?
« Yanıtla #1 : Mart 04, 2012, 20:55:57 »
arkadaşlar mesela aynı kasaya sahip ve aynı model yılına sahip eniştemin aracında kumandanın düğmesine basınca farları  yakıyor ve karanlık ıssız yerlerde çok güzel oluyor ve işin tuhafı kendisi de yetkili servisten başka bir yere gitmez ve neden farların yandığını bilmiyor.

aynı özelliği ben de istiyorum, eğer varsa nasıl devreye sokuluyor, yoksa neden bende yok? nereden ne kadara bu özellik yapılır?

teşekkürler.

Babamin aracindan ornek vermek isterim, 2006 Corolla Sedan. Orjinal Toyota alarm sistemi mevcut aracta, bildigim kadariyla farlarin yanmasi bu sayede oluyor. Park lambalari yaniyor aracin acma-kapatma esnasinda ve eger sis farlari koldan aktif edilmisse sis farlari da yaniyor.
Beşiktaş JK Kongre Üyesi - TMMOB JMO Üyesi - Beşiktaş'ın Şövalye Ruhlu Semt Çocuğu - Bahriyeli

'06 Corolla HB 1.6 16V VVT-I Sol Spec. (SR + CC)  A/T - /////ALPINE PMX-F640 SBE-1243BR SPG-17CS SXE-1325S

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
« Yanıtla #2 : Mart 04, 2012, 23:46:42 »
Babamin aracindan ornek vermek isterim, 2006 Corolla Sedan. Orjinal Toyota alarm sistemi mevcut aracta, bildigim kadariyla farlarin yanmasi bu sayede oluyor. Park lambalari yaniyor aracin acma-kapatma esnasinda ve eger sis farlari koldan aktif edilmisse sis farlari da yaniyor.

evet sordum, alırken alarmı hediye etmişler. orijinal toyota alarmı ne kadar biliyor musunuz?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Bir memleket gibidir gemi...
    • 9GAG - Just For Fun
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '06
  • Kilometre: 140
  • 1 kere teşekkür etti
  • 19 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Mart 04, 2012, 23:48:15 »
evet sordum, alırken alarmı hediye etmişler. orijinal toyota alarmı ne kadar biliyor musunuz?

Toyota Natas'ta son kalani aldim 180 TL'ye. İscilik dahil degil bu fiyata.
Beşiktaş JK Kongre Üyesi - TMMOB JMO Üyesi - Beşiktaş'ın Şövalye Ruhlu Semt Çocuğu - Bahriyeli

'06 Corolla HB 1.6 16V VVT-I Sol Spec. (SR + CC)  A/T - /////ALPINE PMX-F640 SBE-1243BR SPG-17CS SXE-1325S

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 2005 avensis 1.6 Elegant
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: B+
  • 13 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Mart 05, 2012, 00:05:43 »
Toyota Natas'ta son kalani aldim 180 TL'ye. İscilik dahil degil bu fiyata.

iyi para, düşünülebilir.
2005 Avensis 1.6 Elegant
Küçükyalı/İSTANBUL

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • SAFİR Auris...SIU Corolla T-Sport...
  • Araç: Auris
  • Model Yılı: '12
  • Kilometre: 59088
  • 312 kere teşekkür etti
  • 511 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Mart 05, 2012, 08:23:43 »

:alkis:
arikushimikato Dr.Auris 1ND forever Pure SİU T Sport ;)
İlk önce bilgi sahibi olun sonra yorum yapın
Taklitlerden sakının
 https://www.facebook.com/groups/aurisclubturkey/  Aurise dair her şey

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
« Yanıtla #6 : Mart 05, 2012, 08:44:01 »
işçilik de mantıklı bir fiyat ise gerçekten düşünebilir, acaba parklar yerine kısaları yaktırabilir miyiz?  :D

neyse en iyisi optimuma gittiğim bir ara nataşa sormak.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A-
« Yanıtla #7 : Mart 19, 2012, 17:19:02 »
sahibinden.com da satılan follow me devreleri var uygun fiyatada taktırılırsa daha ucuza gelebilir

Etiketler: