Gönderen Konu: 2011 Auris Kullanan Arkadaşlar Buraya  (Okunma sayısı 2024 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2011 Auris 1.4 D-4D comfort extra MM
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: B+
  • 6 kere teşekkür edildi
2011 Auris Kullanan Arkadaşlar Buraya
« : Nisan 17, 2011, 20:07:46 »
  Auris kullanan arkadaşlar ( servis haricinde orjinal aksesuar olmayan), farklı bir firmaya spoiler taktıran varmı??
Varsa ürünü nereden ,kaç tl ye aldınız ?? Üründen memnunmusunuz, kalıpları birebir oturuyormu?? ve yapıştırmalı mı ,vidalımı??.

Bu konuda bize ( 7 arkadaşız ) bilgi verirmisiniz ?? Bizlerde düşünüyoruz   :alkis:

iyi forumlar :islik:

Toyota Club Türkiye

2011 Auris Kullanan Arkadaşlar Buraya
« : Nisan 17, 2011, 20:07:46 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Yer 2 : Bursa - Kocaeli
  • 3 kere teşekkür edildi
Ynt: Auris Kullanan Arkadaşlar Buraya
« Yanıtla #1 : Nisan 17, 2011, 20:39:34 »
bak bu süper olmuş ama 2011 makyajlı kasa auris eklemesi gerekli sanırım.
Kar Beyazı 2011 Auris D-4D Comfort Ekstra M/M

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Nisan 17, 2011, 20:41:08 »
bak bu süper olmuş ama 2011 makyajlı kasa auris eklemesi gerekli sanırım.

Bende ilk başta öyle düşündüm ama sonuç olarak kasa değişmediği aklıma geldi ???

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Nisan 17, 2011, 20:44:57 »
zaten uyum konusunda emin olamıyoruz eğer uyumdan eminsek düşünmeye gerek yok makyajsız kasaya dışarıdan (sem tuning)taktıran biriyle burada ayrıca gittigidiyorda alım yapan biriyle o sitede görüştüm ve yorum aldım zaten.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Nisan 17, 2011, 20:47:17 »
zaten uyum konusunda emin olamıyoruz eğer uyumdan eminsek düşünmeye gerek yok makyajsız kasaya dışarıdan (sem tuning)taktıran biriyle burada ayrıca gittigidiyorda alım yapan biriyle o sitede görüştüm ve yorum aldım zaten.

Uyuyormuymuş? eğer öyleyse sorun yok ölçüleri bir

ama yine isterseniz başa 2011 eklerim bu sefer katılım azalır 

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Nisan 17, 2011, 20:51:39 »
hatırladığım kadarıyla önemli detayları anlatayım.burada görüştüğüm arkadaş siparişi vermiş ve kargoyla teslim almış.öncelikle ürünün orjinalindeki gibi ölçü aldırarak akıllı vida takmış ve montajını o şekilde vidalı yapmış.sağlam olsun diye orta kısımlara çift taraflı bant çekerek sağlamlaştırmış.
gittigidiyorda alım yapan arkadaşta özellikle boyalı almamı astar boyalı alındığında epey bir işlem gerektirdiğini özellikle belirmişti.oda montaj işlemini aynı şekilde yaptırmış ancak bir diğer tavsiyesi de alındığı yerde (sem tuning) montajını yapılmasıydı çünkü boyasız aldığı için çok uğraştırdığından şikayetçiydi.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Nisan 17, 2011, 20:56:11 »
hatırladığım kadarıyla önemli detayları anlatayım.burada görüştüğüm arkadaş siparişi vermiş ve kargoyla teslim almış.öncelikle ürünün orjinalindeki gibi ölçü aldırarak akıllı vida takmış ve montajını o şekilde vidalı yapmış.sağlam olsun diye orta kısımlara çift taraflı bant çekerek sağlamlaştırmış.
gittigidiyorda alım yapan arkadaşta özellikle boyalı almamı astar boyalı alındığında epey bir işlem gerektirdiğini özellikle belirmişti.oda montaj işlemini aynı şekilde yaptırmış ancak bir diğer tavsiyesi de alındığı yerde (sem tuning) montajını yapılmasıydı çünkü boyasız aldığı için çok uğraştırdığından şikayetçiydi.

anladım 2011 i ekleyelim  :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #7 : Nisan 17, 2011, 20:57:17 »
Uyuyormuymuş? eğer öyleyse sorun yok ölçüleri bir

ama yine isterseniz başa 2011 eklerim bu sefer katılım azalır 
işte ondan emin olamıyorum.uyuyorsa zaten sorun olmaz.sem tuningle ilk görüşmelerimi yazmıştım zaten.sitede toplu alım fikrinden önce ben oradan alıyordum.ilk görüşmemde uyar dediler daha sonra sipariş için görüştüğümde yok uymuyor diye sipariş vermememi istediler.daha sonra beraber görüşmelerimizde uyar dediler ama sonra yağız arkadaşımız firmaya gittiğinde uyar niye uymasın ki sanmıyoruz bir problem olacağını şeklinde farazi konuşmalar yaptılar.uyum konusunda emin olsak işimizin büyük kısmını halletmiş olucaz.inan istanbulda olsam bys ye gidip aracım üstünde ben denettiricem ama malesef uzağız işte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 3 kere teşekkür edildi
Ynt: 2011 Auris Kullanan Arkadaşlar Buraya
« Yanıtla #8 : Nisan 17, 2011, 20:59:54 »
bu arada yukarıda bahsettiğim sem tuningten spoiler alan ve taktıran arkadaşlar makyajsız kasa auris kullanıcıları.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 6 kere teşekkür edildi
Ynt: 2011 Auris Kullanan Arkadaşlar Buraya
« Yanıtla #9 : Nisan 17, 2011, 21:00:30 »
işte ondan emin olamıyorum.uyuyorsa zaten sorun olmaz.sem tuningle ilk görüşmelerimi yazmıştım zaten.sitede toplu alım fikrinden önce ben oradan alıyordum.ilk görüşmemde uyar dediler daha sonra sipariş için görüştüğümde yok uymuyor diye sipariş vermememi istediler.daha sonra beraber görüşmelerimizde uyar dediler ama sonra yağız arkadaşımız firmaya gittiğinde uyar niye uymasın ki sanmıyoruz bir problem olacağını şeklinde farazi konuşmalar yaptılar.uyum konusunda emin olsak işimizin büyük kısmını halletmiş olucaz.inan istanbulda olsam bys ye gidip aracım üstünde ben denettiricem ama malesef uzağız işte.

İst. yaşasam bende senin gibi yapardım