Gönderen Konu: NavGo NGD-702N taktırdım.  (Okunma sayısı 13106 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 164 kere teşekkür etti
  • 115 kere teşekkür edildi
NavGo NGD-702N taktırdım.
« : Mart 17, 2011, 09:11:42 »
Arkadaşlar, dün NavGo NGD-702N taktırdım.
Cihazı Çorlu'daki A.l.e.y.n.a Elektronik (otogar karşısı) getirdi ve montaj taptı. (reklam olarak algılanırsa, bu satır silinebilir)
Dün cihazı kullandım ve inceledim, malzeme kalitesi iyi, araçla uyumlu tasarım yapılmış.
En önemlisi cihazın ekranı 8" ve 2 yıl garantili.
Disk'ten ve flash bellekten sorunsuz olarak mp3, divx, vcd ve dvd okuttum. Görüntü kalitesi güzel.
Cihazla birlikte tv anteni de takıldı. Bölgede yerel TV yayın çok zayıf olduğu için verim alamadım.
Cihazın üzerinde micsro sd kartta yüklü türkçe bir navigasyon geldi. Programı sevemedim ve alışamadım.
Aynı Micro SD karta IGO8 kurdum ve çalıştırdım. Cihazda 3 değişik oyun var. Özellikleri fazla.
Geri vites kamerası montajı için tesisat çekildi. Geri vites kamera istediğim model olmadığı için almadım henüz.
Cihaz ve montaj hizmeti için toplamda 1350 TL ödedim. (kk 3 taksit)
İlgilenen arkadaşların bilgisine.

(resimdeki eski kasa corolla, ama 2010 kasa birebir uyumlu cihaz, çerçeve vs yok )

•8’’ HIGH DEFINITION TFT LCD 16:9 Dokunmatik ekran
•800*480 Çözünürlük
•Gelişmiş DUAL ZONE özelliği
•Güçlendirilmiş dahili TV TUNER
•DVD/DIVX/VCD/CD/MP3/MPEG4/CD-R/WMA/JPEG
•FM/AM RDS’Lİ RADYO, 24 Kanal hafıza
•4 X 45W ses çıkış gücü
•1 A/V GİRİŞ (1 VİDEO 2 SES) 1 A/V ÇIKIŞ (1 VİDEO 4 SES)
•Subwoofer çıkışı
•7 Değişik EQ modu
•Dahili GPS Navigasyon
•BLUETOOTH HANDSFREE özelliği ile cep telefonunuzdan gelen
 çağrıları ekranda görme cevaplayabilme ve
 cep telefonunuzdaki müzikleri çalabilme özelliği
•USB Bağlantısı
•SD Kart okuyabilme
•IPOD kontrol edebilme özelliği
•Direksiyon kumandası uyumlu
•Geri vites kamerası bağlantı girişi
•Uzaktan kumanda

Toyota Club Türkiye

NavGo NGD-702N taktırdım.
« : Mart 17, 2011, 09:11:42 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • Achtung! Adolf Hakkı ohne Toyota Yaris Twin-Turbo
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: B+
  • 17 kere teşekkür etti
  • 41 kere teşekkür edildi
Ynt: NavGo NGD-702N taktırdım.
« Yanıtla #1 : Mart 17, 2011, 09:24:58 »
Hayırlı olsun Levent Bey, güle güle kullanın.
Folgsamkeit macht frei...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 164 kere teşekkür etti
« Yanıtla #2 : Mart 17, 2011, 09:29:59 »
Hayırlı olsun Levent Bey, güle güle kullanın.
Teşekkürler Hakkı hocam. İnşallah sağlam bir cihazdır da kullanırız uzun süre.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
« Yanıtla #3 : Nisan 03, 2011, 18:01:47 »
iyi günler bu cihazı bende taktırdım. Usb ile ilgili sıkıntım var hangi formatı destekliyor.Navigasyon 10 numara bu arada. :alkis: Hayırlı olsun

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 164 kere teşekkür etti
« Yanıtla #4 : Nisan 07, 2011, 14:34:11 »
iyi günler bu cihazı bende taktırdım. Usb ile ilgili sıkıntım var hangi formatı destekliyor.Navigasyon 10 numara bu arada. :alkis: Hayırlı olsun
divx destekliyor, mp4 göstermedi.
Ben navigasyonu değiştirdim. IGO8 yükledim. Alıştığım ve bildiğim bir yazılım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 12000
  • Model Yılı: '15
  • 1041 kere teşekkür etti
  • 899 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Nisan 07, 2011, 15:18:00 »
Levent abi hayırlı olsun güzel günlerde kullan
Bir mahsuru yoksa IGO8 i nasıl veya nerden yüklediğini yazabilirmisin ben haritayı güncellicem ama bir türlü yapamadım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: 0+
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Nisan 07, 2011, 23:05:33 »
çok güzel olmuş..bu cihazlar genelde pahallı ama siz ucuza almışsınız.bende auris için bakıyorum ama dediğim gibi acaip pahallı..çok çareler aradım çinden getirteyim dedim gümrük problemleri canımı sıktı.tr de bakayım dedim pahallı değişik ürünler var     http://www.hepsiburada.com/Liste/navitech-dtv-8600-62-goruntu-sistemi-/ProductDetails.aspx?productId=otdeldtv8600&categoryId=17545&utm_source=mailcampaings&utm_medium=mail&utm_campaign=xhbotoaksesuar_29_03_2011#Gorseller gibi ama kullanan insanların yorumları  gerekli,araştırdım taktıran kullanan da yok.bide direksiyon kumandası ile ilgili uyumunun nasıl olduğunu anlayamdım.direksiyondaki tuşları ci haza uyumlu hale getirmek için ayrıca bi aparatmı yoksa başka türlü bir ilişkilendirmemi yapılacak oda muamma..bakıyorum hala ama sizin verdiğiniz paraları vermem zor...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 164 kere teşekkür etti
« Yanıtla #7 : Nisan 08, 2011, 11:54:25 »
Levent abi hayırlı olsun güzel günlerde kullan
Bir mahsuru yoksa IGO8 i nasıl veya nerden yüklediğini yazabilirmisin ben haritayı güncellicem ama bir türlü yapamadım.
Ne mahsuru olacak Mahmut, seve seve yardımcı olurum kardeşime. :)
Öncelikle şunu keşfetmeye çalış ; Başka bir navigasyon yazılımı çalıştırılabilir mi sendeki cihazda .

Bendeki cihazın ayarlarında, navi programın karttakı konumu ayarlı ve ordan exe'yi belirtince, gidip o programı çağırıyor. Yani aynı hafıza kartına, 3-5 değişik navi programı yüklenebilir ve ayarlarla oynayarak, hangisinin çalışacağına karar verebilirsin. Sendeki cihazda böyle bir imkanın olacaksa, bendeki hazır ayarlı IGO8'i sana paylaştırırım, olduğu gibi alıp hafıza kartına copy/paste yaparsın ve çalıştırısın.

çok güzel olmuş..bu cihazlar genelde pahallı ama siz ucuza almışsınız.bende auris için bakıyorum ama dediğim gibi acaip pahallı..çok çareler aradım çinden getirteyim dedim gümrük problemleri canımı sıktı.tr de bakayım dedim pahallı değişik ürünler var     http://www.hepsiburada.com/Liste/navitech-dtv-8600-62-goruntu-sistemi-/ProductDetails.aspx?productId=otdeldtv8600&categoryId=17545&utm_source=mailcampaings&utm_medium=mail&utm_campaign=xhbotoaksesuar_29_03_2011#Gorseller gibi ama kullanan insanların yorumları  gerekli,araştırdım taktıran kullanan da yok.bide direksiyon kumandası ile ilgili uyumunun nasıl olduğunu anlayamdım.direksiyondaki tuşları ci haza uyumlu hale getirmek için ayrıca bi aparatmı yoksa başka türlü bir ilişkilendirmemi yapılacak oda muamma..bakıyorum hala ama sizin verdiğiniz paraları vermem zor...
Evren bey, zaten bu tarz cihazların pahalı olma sebeplerinden biri, ara aparat kullanılmada aracın her şeyine tam uyumlu olmasıdır. Direksiyondaki tüm düğmeleri, hiç sorunsuz aynen kullanabiliyorsunuz.
Direksiyondaki düğmeleri kullanmasam da olur derseniz, iyi bir usta bulun, standart double din iyi bir cihaz satın alın ve taktırın aracınıza.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kilometre: 41000
  • Model Yılı: '11
  • 59 kere teşekkür etti
  • 21 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #8 : Nisan 08, 2011, 12:03:05 »
güle güle kullanın hoş bi cihaz
İnsanlara verdiğimiz değerin karşılığını alamadığımız için,arabalarımıza insanlardan daha çok değer verdik..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Küçük Balık yoksa Büyük Balıkta yok!
  • Araç: Corolla
« Yanıtla #9 : Nisan 08, 2011, 12:21:52 »
Levent Abi güle güle kullan. Çok ilgilendiğim bir alan değil ama iyi bir cihaza benziyor.
Zeynel-Tekirdağ 1980 0 rh +
Yavaş beya... Arabada kızan var....:)
96 XLİ/ac Gümüş Gri

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
« Yanıtla #10 : Nisan 08, 2011, 14:09:04 »
Ne mahsuru olacak Mahmut, seve seve yardımcı olurum kardeşime. :)
Öncelikle şunu keşfetmeye çalış ; Başka bir navigasyon yazılımı çalıştırılabilir mi sendeki cihazda .

Bendeki cihazın ayarlarında, navi programın karttakı konumu ayarlı ve ordan exe'yi belirtince, gidip o programı çağırıyor. Yani aynı hafıza kartına, 3-5 değişik navi programı yüklenebilir ve ayarlarla oynayarak, hangisinin çalışacağına karar verebilirsin. Sendeki cihazda böyle bir imkanın olacaksa, bendeki hazır ayarlı IGO8'i sana paylaştırırım, olduğu gibi alıp hafıza kartına copy/paste yaparsın ve çalıştırısın.
Sağol Levent abi .

Levent abi bendeki cihazda böyle birşey var mı bilmiyorum ama navigasyon için ayrı kart okuyucu mp3 için ayrı kart okuyucu var aslında benim programda İGO8 ama haritalar eskidi Adanada bir sürü yer değişti ve artık işe yaramıyor haritalar güncelse sadece TR haritasınıda paylaşabilirsen sanırım yeterli olur .

Aslında 1 yıl ücretsiz güncelleme vardı ama navitecin programını kurduğumda haritayı satın almalısınız uyarısı veriyor .

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: B-
  • Kilometre: 80000
  • Model Yılı: '11
  • 110 kere teşekkür etti
  • 314 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #11 : Nisan 08, 2011, 14:21:09 »
Sağol Levent abi .

Levent abi bendeki cihazda böyle birşey var mı bilmiyorum ama navigasyon için ayrı kart okuyucu mp3 için ayrı kart okuyucu var aslında benim programda İGO8 ama haritalar eskidi Adanada bir sürü yer değişti ve artık işe yaramıyor haritalar güncelse sadece TR haritasınıda paylaşabilirsen sanırım yeterli olur .

Aslında 1 yıl ücretsiz güncelleme vardı ama navitecin programını kurduğumda haritayı satın almalısınız uyarısı veriyor .

Mahmut Igo için bende 2010/03 harita var ama android telefon için. Farklımıdır acaba harita dosyaları.

Ayın ise upload edebilirim.

Map klasörünün in içinde;

Turkey83Basarsoft_2010.03_100519.fbl
Turkey.fbl
Basemap.fbl

bunlar var.
Paran varsa Japon, yoksa alman. :nija:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 164 kere teşekkür etti
« Yanıtla #12 : Nisan 08, 2011, 15:21:00 »
Sağol Levent abi .
Mahmut IGO8 için benim paylaşacağım harita sana uymaz. Eğer 1 yıllık ücretsiz güncelleme hakkın varsa, bunu kullanmalısın. (özel mesaj ile sana yazacağım)

Mahmut Igo için bende 2010/03 harita var ama android telefon için. Farklımıdır acaba harita dosyaları.
Turkey.fbl
Basemap.fbl
bunlar var.
Serkan bey, Başarsoft firması harita kaçak kullanım için çok sıkı denetim yapıyor. Son 6 aylık dönemde bir çok forumda cezai uygulamar yaşandı. Dikkat edelim.
Forum içinde bu tarz konular paylaşmazsanız forum açısından iyi olur.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #13 : Nisan 08, 2011, 16:47:13 »
hayırlı olsun süper
Hospital administrator :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
« Yanıtla #14 : Nisan 08, 2011, 16:50:59 »

Turkey.fbl
Basemap.fbl

bunlar var.
Serkan abi ilgin için teşekkürler ama ücretsiz güncelleme hakkımı kullanmaya çalışacağım firmaya mail atacam bunun hakkında olmassa zaten 1 ay sonra servise gideceğim  bide onlara söyliceğim güncellesinler diye .

Zaten benim harıtata 2010 yılı harıtası ama buna rağmen eskimiş durumda .  :) (Adanadakiler bilir e5 in yapılması ve attilla altı katın yıkılması bir yer daha vardı ama semt olarak ismini bilmiyorum metro yüzünden değişmişti orasıda)

İlginiz için tekrardan teşekkürler.

Mahmut IGO8 için benim paylaşacağım harita sana uymaz. Eğer 1 yıllık ücretsiz güncelleme hakkın varsa, bunu kullanmalısın. (özel mesaj ile sana yazacağım)

Ok Levent abi güncelleme hakkımı kullanmaya çalışacağım yardımların ve ilgin için teşekkürler .

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 34 YuNus 161
  • Araç: Corolla
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #15 : Nisan 08, 2011, 22:26:40 »
levent abi geri goru kamersı dahil mi fiyata?
2008 corolla comfort
2010 mini cooper
2011 focus 1.6 TDCİ titanyum
2011 corolla d4d comfort

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 164 kere teşekkür etti
« Yanıtla #16 : Nisan 08, 2011, 22:41:08 »
levent abi geri goru kamersı dahil mi fiyata?
Fiyata dahil değil. Tampon kamerası 50-60 TL.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2011 Auris 1.4 D-4D comfort extra MM
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #17 : Nisan 08, 2011, 23:21:42 »
iyi günlerde kullan

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
« Yanıtla #18 : Mayıs 08, 2011, 17:29:34 »
Arkadaşlar herkese merhaba 2011 corolla aracım var..Navgo takılı araç sahipleri taktırdıkları için memnunmusunuz ; ses kalitesinde herhangi bir değişiklik oldumu ngd-702 için peşin 1100 işçilik dahil fiyat aldım sizce nasıl..? cihaz sahiplerinin yorumları benim ve birçok bu cihazları taktırmak isteyenler arkadaşlar için önemli.....şimdiden teşekkür ederim..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • No pain no gain...
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #19 : Mayıs 08, 2011, 17:33:35 »
Hayırlı olsun efem
1982 Land Rover Series III 88 inch SWB hobi aracı
2009 Peugeot 207 1.4 Trendy 90 hp hanımın aracı