Gönderen Konu: HANGİ LPG İSTASYONU ?  (Okunma sayısı 12453 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Verso
  • Kan Grubu: B+
  • 1 kere teşekkür etti
Ynt: HANGİ LPG İSTASYONU ?
« Yanıtla #60 : Şubat 28, 2011, 12:48:21 »
kesinlikle shell en iyisi bencede, hepsini kullandım yıllardır shell menzilde ve performansda en iyisi
erkan bey benim burdan çok iyi bir arkadaşımın babası istasyon sahibi(petrol ofisi) onun dediğine göre shell'e gazı milangaz değil aygaz veriyormuş, petrol ofisine milangaz veriyormuş.ancak sonra bunlar kendi formülleriyle devam etmişler yola..

Türkay kardeşim, Milangazın sitesinde ürünler menüsü alt başlığında otogaz ile ilgili bölümde aşağıdaki gibi yazıyor. (Buna yakın bilgileri fuardaki milangaz yetkilileride söylemişti.) Yalnız Milangaz istasyonlarına paraya kıyıpta bir çeki düzen verse, büroları gecekondu gibi...

"Şirketimiz 1998 yılında SHELL firması,2001 yılında da PETROL OFİSİ ile ikmal anlaşması yapmış olup,Türkiye genelinde 90 Adet Shell, 400 Adet Petrol Ofisi ve 15 Adet Erk istasyonuna hizmet vermektedir. Poaş ve Erk ile yapmış olduğumuz anlaşma gereği bu istasyon sayıları her geçen gün artmaktadır. "

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #60 : Şubat 28, 2011, 12:48:21 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: ---
« Yanıtla #61 : Haziran 11, 2011, 15:40:15 »
konuyu sanki biraz hortlatmış olacağım ama görünce söylemden geçmek istemedim;
benzini shellden alıyordum, hala daha oradan alıyorum, çok iyi,, ama lpgyi shellden alınca sanki araba tır çekiyor, böyle bir düşüş olamaz, gitmiyor araba,, neyse bitti (çok da uzun sürmedi :) ), gittim evin yakınındaki PO'dan aldım(hiç de sevmem ama mecburi oldu biraz), inanın araç lpgye geçmedimi yoksa diye bakar oldum bazen,, ve çok da uzun dayanıyor,, şaşırdım yani, hiç beklemiyordum,, ama en kısa zamanda diğerlerini de denemek istiyorum, daha iyi olan vardır belki,,
5,0lt/100km
urban drive

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • (Toyota Corolla 1996-Volkswagen Jetta 2008)
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 131000
  • Model Yılı: '08
  • 6 kere teşekkür etti
« Yanıtla #62 : Haziran 11, 2011, 17:52:24 »
Ben söyleyim totalgaz ve ipragaz benzinde mi lpg de mi gidiyo araç hiç belli etmiyo :) Bunları da bir deneyin ;)

Volkswagen Jetta
2008 Primeline Man
102 Hp / 148 Nm
Derin Siyah