Gönderen Konu: HANGİ LPG İSTASYONU ?  (Okunma sayısı 12463 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 52000
  • Model Yılı: '16
  • 35 kere teşekkür etti
  • 179 kere teşekkür edildi
Ynt: HANGİ LPG İSTASYONU ?
« Yanıtla #40 : Şubat 02, 2011, 16:16:17 »
metin abi ben kaçırdım, sen düpe geçiş yaptın mı ya?

türkay ben de seni mi kaçırdım sendemi geçtin düpe?
İlla gitmek istiyorsan, hoşuma git mesela :)

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #40 : Şubat 02, 2011, 16:16:17 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • pahalı zevklerim var, benzin gibi
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A-
  • 10 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Şubat 02, 2011, 16:17:16 »
malesef geçtim :(
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 35 kere teşekkür etti
« Yanıtla #42 : Şubat 02, 2011, 16:22:27 »
malesef geçtim :(

hayırlı olsun 5 km den sonra yorumlarını bekliyorum...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 35 kere teşekkür etti
« Yanıtla #43 : Şubat 02, 2011, 16:26:41 »
ne kızları abi ya :D sömestr için izmire gittim şirazem kaydı, ankarada güzel kız mı var ki?

bu söz alkışlanmaz mı şimdi yahu  :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • E12 SPORT 3ZZ-FE (Auris - Yaris D4D MMT) Civic EK9
    • Model araçlar, uçaklar, helikopterler
  • Araç: Yaris
  • Model Yılı: -
  • 482 kere teşekkür etti
  • 756 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #44 : Şubat 02, 2011, 16:38:12 »
anaam allah analı babalı büyütsün mesut abim

Teşekkür ederim kardeşim :D konu açıcaktımda vazgeçtim görgüsüz gibi olmayalım sonra :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #45 : Şubat 02, 2011, 17:09:50 »

hayırlı olsun 5 km den sonra yorumlarını bekliyorum...
5 km mi? 5bin mi ? ? şu ana kadar 4300e yakın km yaptım.. forumda lpg ile ilgili konularda paylaştım değerleri vs.. 4300kmde toplamda 1020tl yakıt aldım bunun 790ı lpg, 230u benzin

Teşekkür ederim kardeşim :D konu açıcaktımda vazgeçtim görgüsüz gibi olmayalım sonra :D
amaan aç gitsin abi görgüsüzlük iyidir :D
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 35 kere teşekkür etti
« Yanıtla #46 : Şubat 02, 2011, 17:18:19 »
beş bin demek istemiştim tasaruftan ziyade benim merakım motor performansı ve benzin le kıyaslanınca eksileri yada artıları ?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #47 : Şubat 02, 2011, 17:25:45 »
motor performansında bir sıkıntı yok şu anda maşallahı var, benzinle kıyaslanınca tek artısı tasarruf..eksi olarak çok var, orası burası delindi aracın, bagaj küçüldü, insanın basası gelmiyor, kaputun altında çıtır çıtır öten enjektörler var, falan filan.. eksi çok

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: A+
« Yanıtla #48 : Şubat 02, 2011, 18:01:59 »
peki mesut bey o cihaz benzinli araca uygulandığında lpg değerlerine ulaşırmı yani lpg yerine ondan mı taktırsaydık napsaydık gerçi bizim istanbul trafiğine hiçbişey dayanmıyor ama:(
1996 XEİ 1.6 105 bg 16 v / klimalı / km: 60.262 / sony usb mp3 teyp x-plod hoparlörler 190 w / anahtardan kumandalı inwells marka alarm / BRC MY 07 Sıralı LPG sistemi / değişen yok / servis bakımlı /

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • E12 SPORT 3ZZ-FE (Auris - Yaris D4D MMT) Civic EK9
    • Model araçlar, uçaklar, helikopterler
  • Araç: Yaris
  • 482 kere teşekkür etti
  • 756 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #49 : Şubat 02, 2011, 19:25:05 »
Mustafa bey ben o cihazla sadece 1lt tasaruf sağlayabildim ancak avatardaki araç sizin aracınız ise zaten o araca uymaz

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Best of Techno Bass
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #50 : Şubat 03, 2011, 00:46:11 »
Mustafa benim gibi ayda 2 kere 400 Km lik yola gitsen (Hanımın ağilesinin yanına gidip geliyoruz) ve her ay benzine 400 500 TL para versen öyle bi taktırırsınki :D :D
abi ben 5-6 ayda 6.000 km yapıyorum zaten benzinde :D lpg takılınca 6 ayda 10.000 km oldu :D şuan 321binde biniyoruz tık yok maşallah :D clio var şehir içi 7 lt yakıyor ve memnunum gücüm yetiyordu :D
Bu arada ankarada güzel kız yok :D mamağa gitmiştim ben eski kız arkadaşımın evine :D gezdik epey. ulus,kızılay,cebeci 50.yıl parkı v.s v.s güzel kız nadirdi :D türkay abi senle eskişehir yapalım bi :D
short shift,jdm real tails,American Front Bumper,8000K Monza Xenon,,,,, MADE IN JAPAN

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: ---
« Yanıtla #51 : Şubat 03, 2011, 00:49:03 »
abi ben 5-6 ayda 6.000 km yapıyorum zaten benzinde :D lpg takılınca 6 ayda 10.000 km oldu :D şuan 321binde biniyoruz tık yok maşallah :D clio var şehir içi 7 lt yakıyor ve memnunum gücüm yetiyordu :D
Bu arada ankarada güzel kız yok :D mamağa gitmiştim ben eski kız arkadaşımın evine :D gezdik epey. ulus,kızılay,cebeci 50.yıl parkı v.s v.s güzel kız nadirdi :D türkay abi senle eskişehir yapalım bi :D

neresine geldin abi :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Best of Techno Bass
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #52 : Şubat 03, 2011, 01:44:23 »
Mamak yazıcaktım ama işte aceleyle yazınca yumuşama oldu :D
short shift,jdm real tails,American Front Bumper,8000K Monza Xenon,,,,, MADE IN JAPAN

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #53 : Şubat 03, 2011, 08:54:18 »
türkay abi senle eskişehir yapalım bi :D
gel kardeşim gel :D şaka gibi ama eskişehirde hiç tanıdığım kız yok, olaydı onun ortama dalardık direk :D ama olsun gidip kendi ortamımızı kurarız 3-5 saatte sen gel yeter ki :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #54 : Şubat 03, 2011, 11:14:28 »
Mamak yazıcaktım ama işte aceleyle yazınca yumuşama oldu :D
tamam işte mamağın neresine :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • ***AVENSIS***
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 110000
  • Model Yılı: '13
  • 3 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #55 : Şubat 05, 2011, 21:29:55 »
Ankara İSkitlere Full açılıyor. Çevik Kuvvetin oraya açılıyor geçen gün gördüm.
Arkadaşlar iki -üç gündür  sorun yaşıyorum lpg ile. Milangaz dan almıştım hani şu 1,78 lik olan. şimdi aldığım ucuz gazın bedelini ödüyoeum. iki tane lpg filtresi değiştirdim 20x2:40 Tl verdim ve hala araba iniş aşağı hızlanmıyor gazı köklememe rağmen. Şimşek otogaza tekrar gittim düzelmediğini söyledim. Ordaki arkadaşla test ettik o da hemen farketti dediği şuydu. Abi milangaz ve aygazda gazı yetiştiremiyor birkaç arabada bu sorun oldu dedi. Gaz yetersiz kalıyor dedi. Tamamen bitir gazı üstüne sakın gaz alma. Tamamen bitince 15-20 liralık shell den gaz al düzelir ama düzelmezse gel tekrar bakalım dedi.

Diyeceğim şu   ucuz etin yahnisi hoş olmuyoumuş. Artık milangazdan kesinlikle gaz almam.
Şimdi 2,02 den LP,  3,73 ten Benzini  Power Wax benzinliğinden alıyorum Akçagaz kullanıyormuş. Gerçekten çok memnunum. Kolay kolay değiştirmem. Ta ki Shell ile fiyatı aynı olana kadar.
2013 Avensis 1.6 Elegant Extra

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #56 : Şubat 05, 2011, 22:19:33 »
Ankara İSkitlere Full açılıyor. Çevik Kuvvetin oraya açılıyor geçen gün gördüm.
bu süper haber işte :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Toyotasız, Araçsız, Yaya :)
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #57 : Şubat 08, 2011, 15:08:10 »
En son Totalgas'dan aldım km performansını oldukça beğendim, litre fiyatı 2.26.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: A+
« Yanıtla #58 : Şubat 08, 2011, 23:14:25 »
total den bende almıştım fazla km yaptım on numara total.
1996 XEİ 1.6 105 bg 16 v / klimalı / km: 60.262 / sony usb mp3 teyp x-plod hoparlörler 190 w / anahtardan kumandalı inwells marka alarm / BRC MY 07 Sıralı LPG sistemi / değişen yok / servis bakımlı /

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Best of Techno Bass
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #59 : Şubat 09, 2011, 02:00:43 »
gel kardeşim gel :D şaka gibi ama eskişehirde hiç tanıdığım kız yok, olaydı onun ortama dalardık direk :D ama olsun gidip kendi ortamımızı kurarız 3-5 saatte sen gel yeter ki :D
ya abi eskişehirde kurarık ellam ortamı zaten iş atan çok :D biz ortama ne dalacaz. millet bizim ortama gelsin :D izmire gelecem zaten. dayılarım orda şirketleri var. diğerinin lokantası var bornovada diğerleri çeşmede çağırıyorlar :D atlarım rollaya 800 km kayseriden :D

tamam işte mamağın neresine :D
abidinpaşa :D