Gönderen Konu: 2011 corolla çelik jant  (Okunma sayısı 33506 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 84000
  • Model Yılı: '11
  • 1 kere teşekkür etti
  • 71 kere teşekkür edildi
Ynt: 2011 corolla çelik jant
« Yanıtla #40 : Aralık 14, 2010, 21:04:05 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-toyota-corolla-tamamen-hatasiz-36211180/detay Bu arabadaki jantların aynısı benimki
Hımm biliyorum atilla abi bu jantı ya burada bi araçta daha vardı görmüştüm... Ve bu arada o profildeki aracı 4.5 ay önce biz alacaktık ama çok istediği için almadı babam gitti sıfır aldı konuştuk adamla o kadar 1 kr. inmedi :) Şahsen ben jantı yakıştıramadım pek. ama senin profilde gri toyotaya daha çok yakışmış gibi geldi. Ben de benim honda'nın jantını çekip koyacam buraya hoşunuza gidcek mi beğendim aldım sıfır 520 liraya :)
2004 Ford Mondeo 2.0i Ghia X, G. Gri OV.
2011 Toyota Yaris 1,4 D4D Manuel...

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #40 : Aralık 14, 2010, 21:04:05 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2011 Comfort Extra
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • 18 kere teşekkür etti
  • 10 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Aralık 14, 2010, 22:18:13 »
Abicim yalan söylemiyoruz.Pazartesi günü lastiklerimi taktırdım serviste.Orada jantları da gezdim sizin bahsettiğiniz diğer 5 kollu jantlar da vardı.Hatta üzerinde yanlış hatırlamıyorsam 230 tl yazıyordu tanesine.Ben illa Elegantın 5 kollusunu istedim ama onlar fabirakanın siparişlere yetişemediğini ancak gelirse bana mutlaka haber vereceklerini söylediler.Ardından galiba Çarşamvba günüydü beni aradılar ve Elegant 5 kollu jantın gedliğini haber verdiler ben de fiyat sordum 850 tl dediler.ben dedim ki eğer jantlarımı ayırısanız,şubatta paranızı veririrm dedim.Onlr da kabul etmedi.Sonra yine gelecek dediler ben de o zaman alırım dedim.Aynen bu!
Sizin bahsettiğiniz diğer 5 kollular zaten serviste vardı.Ben illa elegantınkinden istedim..

Hacı yalan söylüyorsun demedim.İnşallah senin dediğin doğrudur.Sivas'ta tanesi 260 olduğunu forumda okumuştum.3-4 gün önce orayı da arayıp görüştüm.Elegant orjinal 5 kollu janta siparişle getirtiyoruz tanesi 1200 dediler.260'lık benzeri ama oda bitti dediler.Umarım karıştırmışlardır ve senin dediğin doğrudur.Yaza memlekete giderken Sivastan geçerken alırım veya İzmir'e kargo ile isterim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
« Yanıtla #42 : Aralık 14, 2010, 22:28:56 »
"nam-ı diğer Murat 124" yalan söylüyorsun demedim.İnşallah senin dediğin doğrudur.Sivas'ta tanesi 260 olduğunu forumda okumuştum.3-4 gün önce orayı da arayıp görüştüm.Elegant orjinal 5 kollu janta siparişle getirtiyoruz tanesi 1200 dediler.260'lık benzeri ama oda bitti dediler.Umarım karıştırmışlardır ve senin dediğin doğrudur.Yaza memlekete giderken Sivastan geçerken alırım veya İzmir'e kargo ile isterim.

Abi o diğer 5 kollulardan serviste hali hazırda mevcut.Ben üzerine basa basa elegantın 5 kollusu dedim, vurguladım.Gelir gelmez de aradılar.850 tl dediler..Onların dediğini aktarıyorum ben sadece..
Benim Hocam Toyota gibi adam!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: A-
  • 2 kere teşekkür etti
« Yanıtla #43 : Aralık 15, 2010, 09:47:37 »
Hımm biliyorum atilla abi bu jantı ya burada bi araçta daha vardı görmüştüm... Ve bu arada o profildeki aracı 4.5 ay önce biz alacaktık ama çok istediği için almadı babam gitti sıfır aldı konuştuk adamla o kadar 1 kr. inmedi :) Şahsen ben jantı yakıştıramadım pek. ama senin profilde gri toyotaya daha çok yakışmış gibi geldi. Ben de benim honda'nın jantını çekip koyacam buraya hoşunuza gidcek mi beğendim aldım sıfır 520 liraya :)
her işte bi hayır vardır oğuz sıfır almışsın bazı abilerimiz fiyat konusunda uçuşa geçiyor:)))jantların ben yakıştığını düşünüyorum tabi zevk meselesi :)) hondamı var sende hayalimin arabasıydı artık bitti hayalimin arabası toyota oldu :))))

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #44 : Aralık 15, 2010, 12:22:57 »
Abi o diğer 5 kollulardan serviste hali hazırda mevcut.Ben üzerine basa basa elegantın 5 kollusu dedim, vurguladım.Gelir gelmez de aradılar.850 tl dediler..Onların dediğini aktarıyorum ben sadece..

Yiğit herhalde üstüne basa basa söylemene rağmen yetkili anlamamış seni ben Corolla'mı bu pazar veya pazartesi teslim alıyorum 850 lira olanlar CMS füme gümüş çok kollu bir model birde elegantın jantına benzeyen yine 5 kollu kalın CMS marka jantlar...
2011 Toyota Corolla AT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #45 : Aralık 15, 2010, 20:18:11 »
her işte bi hayır vardır oğuz sıfır almışsın bazı abilerimiz fiyat konusunda uçuşa geçiyor:)))jantların ben yakıştığını düşünüyorum tabi zevk meselesi :)) hondamı var sende hayalimin arabasıydı artık bitti hayalimin arabası toyota oldu :))))
Tabi ki abicim aynen dediğin gibi :) evet ben sıfır aldım güzel yani. Valla ben hala anlayamadım ben osmaniye'de sordum duvarda asılıydı orjinal elegant jantı 1.300 dediler o zaman şimdi nasıl 4800 oluyor anlam veremedim :) evet abi bende honda var 2 hafta önce efsane kasa toyotamı verdim (profildeki) 2004 honda civic aldım süper bişe hemen gittim jant attırdım işte :) valla benim için ikisi de iyi hemde toyota var hem de honda :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
« Yanıtla #46 : Aralık 15, 2010, 23:13:21 »
Yiğit herhalde üstüne basa basa söylemene rağmen yetkili anlamamış seni ben Corolla'mı bu pazar veya pazartesi teslim alıyorum 850 lira olanlar CMS füme gümüş çok kollu bir model birde elegantın jantına benzeyen yine 5 kollu kalın CMS marka jantlar...

Şöyle söyliyeyim,vitrinde 5 kollu iki değişik jant vardı..Ben görevliyi aldım,plazadaki elegant corollanın yanına götürdüm,illa bu jantlar olacak dedim,göstere göstere..Eğer yine yanlış anlamışsa yapacağım çok şey yok..:)
Benim Hocam Toyota gibi adam!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2011 Corolla D-4D (comfort extra)
« Yanıtla #47 : Aralık 15, 2010, 23:29:13 »
Bünyamin bey ne yaptınız efendim tanesi o kadar olur mu hiç altın kaplama mı bu :) Orjinal servisi Osmaniye'de u jantın setine yani 4 üne 1200 lira diyor. Nerde görülmüş bu kadar pahalı jant eti ne butu ne bi yanlışınız var hemde büyük derecede...

oğuz ben gittim geçen 1000 bakımına sordum dördüne 850 lira dedi osmaniye servis.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2 kere teşekkür etti
« Yanıtla #48 : Aralık 16, 2010, 08:54:53 »
Tabi ki abicim aynen dediğin gibi :) evet ben sıfır aldım güzel yani. Valla ben hala anlayamadım ben osmaniye'de sordum duvarda asılıydı orjinal elegant jantı 1.300 dediler o zaman şimdi nasıl 4800 oluyor anlam veremedim :) evet abi bende honda var 2 hafta önce efsane kasa toyotamı verdim (profildeki) 2004 honda civic aldım süper bişe hemen gittim jant attırdım işte :) valla benim için ikisi de iyi hemde toyota var hem de honda :)
bi yanlışlık vardır büyük ihtimal4800 çok para ya.rabbim kazasız belasız binmek nasip etsin kardeşim  hondanın o kasası benim çok hoşuma gidiyor birtek kusuru çok alçak olduğu için vaz geçtim hondadan:((

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 284000
  • Model Yılı: '03
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #49 : Aralık 16, 2010, 09:13:13 »
Bir janta okadar para verilmez yazık günah Atilla bey sizin aldığınız jant aracınıza çok yakışmış maşallah :D
2003 Corolla 1.6 Hb SoL  81 BB 888

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #50 : Aralık 16, 2010, 12:05:16 »
Atilla abi çok pis yollara girdim hiç daha altını sürtmedi çok şükür valla benim efsaneden 2 kat yüksek ben hiç sorun yaşamadım :) ama üzülmenize gerek yok ki honda'dan vazgeçseniz bile başka sağlam bi araca kapak atmışsınız TOYOTA sorun yok yani :) ama dediğim gibi ben efsaneye binip inerken çok zorlanıyordum bunda olmuyor öyle bişe daha sorun yaşamadım inşalah da yaşamam :) hem yere yakın olması iyidr yüksek hızlarda iyi tutunur yola :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2 kere teşekkür etti
« Yanıtla #51 : Aralık 16, 2010, 12:15:40 »
Atilla abi çok pis yollara girdim hiç daha altını sürtmedi çok şükür valla benim efsaneden 2 kat yüksek ben hiç sorun yaşamadım :) ama üzülmenize gerek yok ki honda'dan vazgeçseniz bile başka sağlam bi araca kapak atmışsınız TOYOTA sorun yok yani :) ama dediğim gibi ben efsaneye binip inerken çok zorlanıyordum bunda olmuyor öyle bişe daha sorun yaşamadım inşalah da yaşamam :) hem yere yakın olması iyidr yüksek hızlarda iyi tutunur yola :)
maşallah kardeşim sen tek geziyorsun ben bi samsuna gittiğim zaman  bagaj full dolu oluyor giderkende gelirkende  bide bizim köy yollarıda çok kötü. çok param olursa ilerki zamanlarda modifiye yapmak için alacam hondayı

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: AB+
« Yanıtla #52 : Aralık 16, 2010, 12:28:44 »
selam  arkadaşlar haftaya yeni araçım geliyor jant bulmakta çok zorlanıyorum bana yardımcı olurmusunuz

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #53 : Aralık 16, 2010, 12:42:44 »
maşallah kardeşim sen tek geziyorsun ben bi samsuna gittiğim zaman  bagaj full dolu oluyor giderkende gelirkende  bide bizim köy yollarıda çok kötü. çok param olursa ilerki zamanlarda modifiye yapmak için alacam hondayı
He abi ya şaka maka ne kadar modifiyeye yatkın bi araç bu. ,Normalde hiç sevmem modifiyeyi şimdi ise para biriktiriyorum spoiler xenon set falan almak için :) Zaten kendinden az modifiyeli sayılır bi spoiler yeter bence :) marşpiyel karlıklar falan çok yakışıyor..
 Sen doğrusunu bilirsin tabi abicim köy yolları iyi olmaz genelde çarpar diyorsan öyledir yani :) Tabi ki toyota baya yüksek hondaya göre. Ya ben toyotayı ş. içinde kullanmayı hiç sevmiyorum bi tek dikkati çekiyor beyaz olduğu için o güzel oluyor ama ş. dışında ise mükemmel ya :) ş. içinde hondayı kullanıyorum ş. dışı corolla. Otomatik olmasının faydası büyük tabi hondanın :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2 kere teşekkür etti
« Yanıtla #54 : Aralık 16, 2010, 13:26:17 »
Bir janta okadar para verilmez yazık günah Atilla bey sizin aldığınız jant aracınıza çok yakışmış maşallah :D
sağol hasan bende öle düşünüyorum :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #55 : Aralık 16, 2010, 13:30:53 »
sağol hakan bende öle düşünüyorum :)

Önemli değil ismim hasan :D :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2 kere teşekkür etti
« Yanıtla #56 : Aralık 16, 2010, 13:36:19 »
He abi ya şaka maka ne kadar modifiyeye yatkın bi araç bu. ,Normalde hiç sevmem modifiyeyi şimdi ise para biriktiriyorum spoiler xenon set falan almak için :) Zaten kendinden az modifiyeli sayılır bi spoiler yeter bence :) marşpiyel karlıklar falan çok yakışıyor..
 Sen doğrusunu bilirsin tabi abicim köy yolları iyi olmaz genelde çarpar diyorsan öyledir yani :) Tabi ki toyota baya yüksek hondaya göre. Ya ben toyotayı ş. içinde kullanmayı hiç sevmiyorum bi tek dikkati çekiyor beyaz olduğu için o güzel oluyor ama ş. dışında ise mükemmel ya :) ş. içinde hondayı kullanıyorum ş. dışı corolla. Otomatik olmasının faydası büyük tabi hondanın :)
evet modifiyeye çok uygun bir araba :) ben inşallah alırsam tabi parayı bulduğum zaman :) 17 inç jant koyacam camlar siyah 2 takım mit 30cm bass oldumu yeterli nasip olursa tabi:)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2 kere teşekkür etti
« Yanıtla #57 : Aralık 16, 2010, 13:38:28 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #58 : Aralık 16, 2010, 13:40:58 »
özür dilerim hasan :))))

Önemli değil olur böyle hatalar :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Kan Grubu: 0+
« Yanıtla #59 : Aralık 16, 2010, 23:38:30 »
Herkese merhaba konuyu okudum bende aracımı 15 gun once aldım kampanyada olan 2 jant vardı aracın rengine daha uyumlu olan cok kollu modeli sectim ve 800 liraya satın aldım şimdi konu üzerine telefonumla aracın fotografını cektim jantı sizlerle paylaşmak için çok kaliteli ve net bir goruntu degil ama forumda yeni oldugumdan yukleyemedim de zaten :) resim yukleme konusunda yardımcı olursanız sizinle paylaşmak isterim