Gönderen Konu: 2010 toyata auris elagant valvematic 10 000 km sbap kesti.  (Okunma sayısı 5089 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: 0-
Ynt: 2010 toyata auris elagant valvematic 10 000 km sbap kesti.
« Yanıtla #20 : Kasım 29, 2010, 14:02:40 »
0212 354 0 354

buradan Sorunları şiklayetlerı ıletebılırsınız..
2011 Kar Beyaz Confort Extra Toyota AuriS (:

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Kasım 29, 2010, 14:02:40 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
« Yanıtla #21 : Kasım 29, 2010, 15:33:22 »
geçmiş olsun

pek adli hukuki konulardan anlamam ama tüketiciyi koruma derneğiyle irtibata geçsen aracının ayıplı mal sayılması için girişimlerde bulunsan.. hoca misali ya tutarsa..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
    • karakus11.blogcu.com/
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • 16 kere teşekkür etti
  • 12 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Kasım 30, 2010, 08:48:44 »
İnanın sizin adına çok üzüldüm. Bende yeni aurisimi sorunsuz marka diye aldım....
Acaba sırf dünya için mi yaratılmışsın ki, bütün vaktini ona sarfediyorsun!
" Zaman gösterdi ki, Cennet ucuz değil, Cehennem dahi lüzumsuz değil "
" İnsan bir yolcudur. Sabavetten (çocukluktan) gençliğe, gençlikten ihtiyarlığa, ihtiyarlıktan kabre, kabirden haşre, haşirden ebede kadar yolculuğu devam eder." (Mesnevi-i Nuriye)

(Gizli Üye)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Kasım 30, 2010, 14:52:35 »
mehmet kardeşim geçmiş olsun bende anlayabiliyorum. bende de makyajlı kasa valvematic auris var. şanzımandan sesler geliyo vites değiştirirken banada normal dediler. ve arada 1. vitese veya geri vitese geçmiyor. benim aracım 9170 kmde ve aldığımın ilk haftası emliyet kemeri kelebeği değişti. 2 ay sonra arka sol stop değişti buhardan dolayı. cumartesi günüde farlarda buharlanma var ondan dolayı gidicem. severek beğenerek ve markayı bilerek aldım. parça parça yeniliyorum arabayı  :D  :blink:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
« Yanıtla #24 : Kasım 30, 2010, 15:10:27 »
mehmet kardeşim geçmiş olsun bende anlayabiliyorum. bende de makyajlı kasa valvematic auris var. şanzımandan sesler geliyo vites değiştirirken banada normal dediler. ve arada 1. vitese veya geri vitese geçmiyor. benim aracım 9170 kmde ve aldığımın ilk haftası emliyet kemeri kelebeği değişti. 2 ay sonra arka sol stop değişti buhardan dolayı. cumartesi günüde farlarda buharlanma var ondan dolayı gidicem. severek beğenerek ve markayı bilerek aldım. parça parça yeniliyorum arabayı  :D  :blink:
aynen arkadaşım benim çnfarlardada buharlanma var normalmiş dedilerr anlamadım :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: AB+
« Yanıtla #25 : Kasım 30, 2010, 15:13:26 »

Şanzımandan ses geliyo dediğiniz 1'den 2'ye geçerken çıkan ses ise hepsinde var. Ama niye var onu bilmiyorum işte.

(Gizli Üye)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Kasım 30, 2010, 15:17:25 »
normal felan değil kaçamak cevaplar serviste xenon taktırdım. garanti uzmanın ilk sorduğu soru xenon varmı araçta var dedim ha tamam ondan olmuştur dedi ve özellikle sordum farları acaba fabrikada basınçlamı kapatıyolar dedim afalladı nasıl yani dedi. hani siz sonra dan xenon taktırdınız demiştiniz ya dedim evet dedi acaba fabrikada farların içine basınç verip öylemi takıyolar araca dedim güldü ve geçer dedi. iyi bakalım geçsin ozaman dedim sesimi çıkartmadım. 2 gün önce yağmur yağdığında nerdeyse balıklar yüzecekti farın içindeki buharda resmini çektim götürdüm. tamam dedi getirin bakalım jontlarını yenileyelim dediler. bakalım bu uygulamada çözüm olacakmı.  :huh:

(Gizli Üye)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Kasım 30, 2010, 15:19:53 »
Şanzımandan ses geliyo dediğiniz 1'den 2'ye geçerken çıkan ses ise hepsinde var. Ama niye var onu bilmiyorum işte.

peki seninde geri viteste ve 1. viteste geçerken geçmemezlik yapıyomu ve ilk harekette sanki sağ lastiği bişey sürtüyomuş gibi sesler geliyomu. sonradan geçiyo biraz kullanınca arabayı

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
« Yanıtla #28 : Kasım 30, 2010, 15:25:06 »
geri vites ve 1 vitese geçerken hiçbir sorun yaşamıyorumdaa..o ilk kalkıştaki sağlastikten gelen sürtmes sesi normal ve gerçekten toyatanın bir özelliği abs devreye giriyor yani abs den gelen ses senin arabada var benim arabada var ..ağbimin verso var ondada var bu çünkü osesten versoyu götürdüğümüzde söylemişlerdi ben şimdi auris aldım bendede var bak sendede varmış :) ama tabi tek kalkışta ses geliyor sonra bir sorun yokk...

(Gizli Üye)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Kasım 30, 2010, 15:27:11 »
 helal olsun bee ne teknolojik araba almışsız ben burdayım diyor.   :alkis:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: AB+
« Yanıtla #30 : Kasım 30, 2010, 16:25:17 »

peki seninde geri viteste ve 1. viteste geçerken geçmemezlik yapıyomu ve ilk harekette sanki sağ lastiği bişey sürtüyomuş gibi sesler geliyomu. sonradan geçiyo biraz kullanınca arabayı
Geri vitese geçerken çoğu arabada teklemeler oluyor.0 araç'ta bile. Ama ayağınızı debriyajdan kaldırıp birkaç defa da denediğiniz halde geçmekte zorlanıyorsa bi baktırın derim.

(Gizli Üye)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Aralık 01, 2010, 12:36:58 »
yok okadar sıkıntı olmuyor. ama geri vitese takmak istediğim mesela bu sabah yine aynısı oldu.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • E12 SPORT 3ZZ-FE (Auris - Yaris D4D MMT) Civic EK9
    • Model araçlar, uçaklar, helikopterler
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: A-
  • Model Yılı: -
  • 482 kere teşekkür etti
  • 756 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #32 : Aralık 01, 2010, 13:01:46 »
toyotalarda geri viteste arada sırada bunu yapması normal, o durumda vitesi 2 ye alın sonra geriye takın hiçbir sorun yaşamadan geri vitese geçicektir ;)