Gönderen Konu: 175 65 R14 Için Hangi Marka Vakumlu Lastik önerirsiniz Ve önerilen Lastiğin Birim Fiyatı Nedir?  (Okunma sayısı 8257 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
Kış geliyor. Lastik araştırmasına girelim yavaş yavaş.

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Teknoloji Müdürü
  • *
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 158000
  • Model Yılı: '07
  • 422 kere teşekkür etti
  • 958 kere teşekkür edildi
Lastik hakkında muhtemelen en az 10 konu vardır, onlardan birine baş vurabilirsiniz. Özellikle kış lastiği için de bir konu olması lazım.

Ancak kış lastiği düşünmek için baya erken bence. Sonuçta burası Kanada değil, ve yılın 7 ayı kar yağmıyor
İnsanlar 10'a ayrılır
Binary saymayı bilenler ve bilmeyenler   

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
Alıntı yapılan: Alper Sinav
Lastik hakkında muhtemelen en az 10 konu vardır, onlardan birine baş vurabilirsiniz. Özellikle kış lastiği için de bir konu olması lazım.

Ancak kış lastiği düşünmek için baya erken bence. Sonuçta burası Kanada değil, ve yılın 7 ayı kar yağmıyor
[/quote]

7 dereceden düşük değerler senin için değil ama lastik için kış demektir.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Teknoloji Müdürü
  • *
  • 422 kere teşekkür etti
Tabi nerede oturduğunuza göre de değişiyor. Ancak gündüz 27 derece, gece de 7 derece olursa bunun averajını almamız daha mantıklı olur. Daha çok gündüz kullanıyorsak bu durumda kış latiği için erken oluyor.

Dediğiniz gibi gündüz 7 derecelere inerse sıcaklık, kış lastiği düşünülmeye başlanabilir.
İnsanlar 10'a ayrılır
Binary saymayı bilenler ve bilmeyenler   

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
Alıntı yapılan: Alper Sinav
Tabi nerede oturduğunuza göre de değişiyor. Ancak gündüz 27 derece, gece de 7 derece olursa bunun averajını almamız daha mantıklı olur. Daha çok gündüz kullanıyorsak bu durumda kış latiği için erken oluyor.

Dediğiniz gibi gündüz 7 derecelere inerse sıcaklık, kış lastiği düşünülmeye başlanabilir.
[/quote]

Teşekkürler Alper. Her hafta sonu memlekete gidiyorum. ve bir yer var ki rakım 1030. orası çok sakat. geçen de kaydım zaten yerde çiğ vs oluyor. Bana vakumlu lastik hakkında bu forumda verilen bilgilerin bulunduğu konuyu yazar mısın ben bulamadım.Fiyatları performansı vs.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Teknoloji Müdürü
  • *
  • 422 kere teşekkür etti
blizzak diye arattığımda bu konuya rastladım:

http://www.toyotaclubtr.com/forum/index.ph...=949&hl=blizzak

(blizzak bridgestone'un kış lastiği)