Anket

Eskişehir veya yakın çevrasindeki toyotacılar buluşup tanışmak istemezmisiniz?

Kesinlikle katılırım
12 (25%)
Katılma ihtimalim yüksek
19 (39.6%)
belki katılabilirim
6 (12.5%)
Çok düşük ihtimalle katılırım
4 (8.3%)
Katılmıyorum
7 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 46

Gönderen Konu: Eskişehir veya yakın çevresinde buluşup tanışmak isteyen toyotacılar nekadar?  (Okunma sayısı 36091 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 257500
  • Model Yılı: '01
  • 395 kere teşekkür etti
  • 373 kere teşekkür edildi
oovvv meşhur olmuşum galiba... :D evdekilere selamlar....

annem az çok tanıyor seni :D babama daha konun denk gelmedi haberi yok :D ama sorun çıkartmazlar :) başüstüne :)
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110+ bilmem kaç tane hp  BENZİNLİYDİ  Artık Prins Technomaxlı :rofl:

Simota Short Air İntake, 1.8 vvt-i İntake Manifold, 1.8 vvt-i Throttle Body, 1.8 vvt-i fuel injectors 51 mm straight pipe & sport muffler, Raizin Voltage Stabilizer, Greddy Oil Cacht Tank, Eibach pro kit 35 mm springs
Swimming coach :)

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 2000 1.6 corolla terra bej
  • Kan Grubu: AB+
Bu gidişle buluşma işi olmaz gibi arkadaşlar 8 oyun yarısı katılmıyor  :(

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
Bu gidişle buluşma işi olmaz gibi arkadaşlar 8 oyun yarısı katılmıyor  :(

Bu pazar buluşma var ;)
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110+ bilmem kaç tane hp  BENZİNLİYDİ  Artık Prins Technomaxlı :rofl:

Simota Short Air İntake, 1.8 vvt-i İntake Manifold, 1.8 vvt-i Throttle Body, 1.8 vvt-i fuel injectors 51 mm straight pipe & sport muffler, Raizin Voltage Stabilizer, Greddy Oil Cacht Tank, Eibach pro kit 35 mm springs

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • oğlum, ben ve kızım :)
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
bu pazar olacak olana katılamayacağım kesin ama alternatif olarak bi önerim olacak.

kurban bayramı buluşması olabilir mesela arkadaşlar. merkezde bir noktada mesela adalarda bir kafe veya yeni parklardan birinde. :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
nerede ercüment bey?

İlk olarak lütfen bey demeyin siz 30 ben 15 16 yaşındayım :)

Daha ne yapacağımız belli değil ama mutlaka olucak Hande BAYRAM geliyor ankaradan :)  :islik:

bu pazar olacak olana katılamayacağım kesin ama alternatif olarak bi önerim olacak.

kurban bayramı buluşması olabilir mesela arkadaşlar. merkezde bir noktada mesela adalarda bir kafe veya yeni parklardan birinde. :)

Oğuz abi iyi diyosun aslındada bakalım ne olur ozamana kurban ağır bayram sonuçta herkes çıkıp gelebilirmiki ???

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **

Oguz bey öneriniz gayet mantıklı, olabilir bu buluşmaya katılamayanlar veya tekrar katılmak isteyenler çıkr mutlaka.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
Oguz bey öneriniz gayet mantıklı, olabilir bu buluşmaya katılamayanlar veya tekrar katılmak isteyenler çıkr mutlaka.

malum bayram zamanı ilk gün ve ikinci gün gerçekleşmez ise bie 3. ve 4. gün yüksek oranda katılım sağlanma ihtimali yüksek bence. saygılarımla..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
daha önce A.C.D ve diğer arkadaşlar tarafından gerçekleştirilebilmiş bir buluşmanın iyi bir zamanlama ile yeniden gerçekleşebileceğini tahmin ediyorum..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
İlk olarak lütfen bey demeyin siz 30 ben 15 16 yaşındayım :)

Daha ne yapacağımız belli değil ama mutlaka olucak Hande BAYRAM geliyor ankaradan :)  :islik:

Oğuz abi iyi diyosun aslındada bakalım ne olur ozamana kurban ağır bayram sonuçta herkes çıkıp gelebilirmiki ???
Kusura bakma ercümen kardeşim daha öncede söylemiştin sen bana bunu :)
peki bu buluşma nezaman ayarlandı nerede yapılacak gelecek olan arkadaş sayısı bellimi eşlerimizi çocuklarımızı getirebilirmiyiz kısacası sen ayrıntılı olarak anlatırmısın nasıl oluyor bu buluşmalar ve hande hanım kimdir? (kendisi okursa bu mesajımı kusuruma bakmasın tanımadıgım için soruyorum)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
daha önce A.C.D ve diğer arkadaşlar tarafından gerçekleştirilebilmiş bir buluşmanın iyi bir zamanlama ile yeniden gerçekleşebileceğini tahmin ediyorum..

halledebiliriz diye düşünüyorum :) buraya yazıcam bu haftaki buluşmanın ayrıntıları belli olsun hem zaten konuda açarız :)

Kusura bakma ercümen kardeşim daha öncede söylemiştin sen bana bunu :)
peki bu buluşma nezaman ayarlandı nerede yapılacak gelecek olan arkadaş sayısı bellimi eşlerimizi çocuklarımızı getirebilirmiyiz kısacası sen ayrıntılı olarak anlatırmısın nasıl oluyor bu buluşmalar ve hande hanım kimdir? (kendisi okursa bu mesajımı kusuruma bakmasın tanımadıgım için soruyorum)

Problem değil Erkan abi :)

Şimdi nerde yapacağımız kesin değil eş çoluk çocuk gelebilrisiniz benim babamda bu hafta çalışmıyor büyük ihtimalle beraber geliriz :) Buluşmadaki sayıda daha belli değil. Buluşmalar ilk baş tanışmayla başlar zaten sonradan şakalar geyikler biraz forumdan knuşulur mutlaka yemek yenir :)

Hande abla anlatması uzun :)
Ama harika biri sadece internetten tanımama rağmen gayet espirili bol terlik fırlatan yöneticilermizden birisidir :)

Kesinlikle buluşmalarda kasılmanıza gerek yok ;) :)

benim buluşmalarla tanıdığım kişiler şu zamana kadarki kişiler;
-Ahmet Can DİL namıdeğer A.C.D.
-Coşkun DEMİRALTI
-Seçkin ÜNLÜSOY
-Berkay PARMAKSIZ
-Erdem KÖSE
-Cihan ALPTEKİN
Ve telefonla tanıştığım ve bana ithafen filtre videosu çeken abim :)
-Kaya BÜYÜKÇELEN

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
halledebiliriz diye düşünüyorum :) buraya yazıcam bu haftaki buluşmanın ayrıntıları belli olsun hem zaten konuda açarız :)

Problem değil Erkan abi :)
Sen anlatınca şimdi daha bir katılma istegi duydum ercümet ve senin arkanın baya kuvvetli ve ensenin kalın oldugunu anladım bukadar alkış ve zargene lakabında bundan kaynaklanıyor sanırım emin ol sana bulaşmayacağım :) :)

Şimdi nerde yapacağımız kesin değil eş çoluk çocuk gelebilrisiniz benim babamda bu hafta çalışmıyor büyük ihtimalle beraber geliriz :) Buluşmadaki sayıda daha belli değil. Buluşmalar ilk baş tanışmayla başlar zaten sonradan şakalar geyikler biraz forumdan knuşulur mutlaka yemek yenir :)

Hande abla anlatması uzun :)
Ama harika biri sadece internetten tanımama rağmen gayet espirili bol terlik fırlatan yöneticilermizden birisidir :)

Kesinlikle buluşmalarda kasılmanıza gerek yok ;) :)

benim buluşmalarla tanıdığım kişiler şu zamana kadarki kişiler;
-Ahmet Can DİL namıdeğer A.C.D.
-Coşkun DEMİRALTI
-Seçkin ÜNLÜSOY
-Berkay PARMAKSIZ
-Erdem KÖSE
-Cihan ALPTEKİN
Ve telefonla tanıştığım ve bana ithafen filtre videosu çeken abim :)
-Kaya BÜYÜKÇELEN

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
Sen anlatınca şimdi dahada çok katılma isteği oluştu içimde ercüment ve senin bukadar ensesi kalın ve arkası kuvvetli oldugunu ögrenmem iyi oldu :D alkışlarının ve zargana lakabını hakettiğin belli sana bulaşmayacagımdan ve seninle iyi geçineceğimden emin olabilirsin  :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
Sen anlatınca şimdi dahada çok katılma isteği oluştu içimde ercüment ve senin bukadar ensesi kalın ve arkası kuvvetli oldugunu ögrenmem iyi oldu :D alkışlarının ve zargana lakabını hakettiğin belli sana bulaşmayacagımdan ve seninle iyi geçineceğimden emin olabilirsin  :D

Yok abicim burda öyle şeyler olmaz :) Zargana yüzücü olduğum için A.C.D. taktı ilk buluşmamızda :D Kötü geçinmeye gerek yok zaten saygı çerçevesinde gittiği sürece bi problem yok yapılan şakalara pek aldırış etmem geyiğimi yaparım sorun teşkil etmez benim için :) Arkamdaki kuvvetin %100'ünü yöneticilerimiz diğer üyelerde veriyorlar :) Katıl abicim katıl yav süper olur :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
Yok abicim burda öyle şeyler olmaz :) Zargana yüzücü olduğum için A.C.D. taktı ilk buluşmamızda :D Kötü geçinmeye gerek yok zaten saygı çerçevesinde gittiği sürece bi problem yok yapılan şakalara pek aldırış etmem geyiğimi yaparım sorun teşkil etmez benim için :) Arkamdaki kuvvetin %100'ünü yöneticilerimiz diğer üyelerde veriyorlar :) Katıl abicim katıl yav süper olur :)
Yaşına göre çok olgunsun ercümen eger bir buluşma olursa seninlede tanışmak isterim sevdim seni, söylediklerinde tamamen haklısın ben sadece takılıyorum yoksa kimseyle didişip huzur bozmak değil amacımız insanlar birbirlerini tanımadan görmeden birçok konuda yardımcı oluyor ve geyet güzel sohbet ve paylaşımlar oluyor ortam gercekten samimi ve neşeli burada işin içinde çıkarda olmayınca herkez içindeki duyguları net ve açık olarak yansıtıyor üstüne birde toyotanın zevki sevgisi olunca herşey dört dörtlük oluyor işte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
Yaşına göre çok olgunsun ercümen eger bir buluşma olursa seninlede tanışmak isterim sevdim seni, söylediklerinde tamamen haklısın ben sadece takılıyorum yoksa kimseyle didişip huzur bozmak değil amacımız insanlar birbirlerini tanımadan görmeden birçok konuda yardımcı oluyor ve geyet güzel sohbet ve paylaşımlar oluyor ortam gercekten samimi ve neşeli burada işin içinde çıkarda olmayınca herkez içindeki duyguları net ve açık olarak yansıtıyor üstüne birde toyotanın zevki sevgisi olunca herşey dört dörtlük oluyor işte.

teşekkür ederim abi :) huzuru bozmaya gerek yok ama gerektiği zamanda biraz buz dağının öteki yüzünü göstermek lazım :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
teşekkür ederim abi :) huzuru bozmaya gerek yok ama gerektiği zamanda biraz buz dağının öteki yüzünü göstermek lazım :)
Şu ana kadar böyle bişeyle karşılaşmadım, umarım karşılaşmamda kardeşim yoksa söylediğinde haklısın
yücücülükle ne seviyede ilgileniyorsun? profesyonellik varmı

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • chappuler
  • Kan Grubu: 0+
  • 34 kere teşekkür etti
  • 52 kere teşekkür edildi
pazar günü bir aksilik olmazsa eskişehirde sizleri görmek isterim... A.C.D de telim var onunla iletişime geçeceğiz..... yalnız şöyle bir sorun var ben ankara ya erken dönmek zorundayım polatlıdan direkt ilçeye geçersem o yol çok ıssız o yüzden karanlığa kalmak istemiyorum...

bu yüzden buluşma saati erken olursa sevinirim....
Tüm üye ve üye olacakların dikkatine! lütfen forum kurallarını gözden geçiriniz....
http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=3.0
"Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır..."

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
Şu ana kadar böyle bişeyle karşılaşmadım, umarım karşılaşmamda kardeşim yoksa söylediğinde haklısın
yücücülükle ne seviyede ilgileniyorsun? profesyonellik varmı

var 9. senem bu senem gerisini sen düşün :)

pazar günü bir aksilik olmazsa eskişehirde sizleri görmek isterim... A.C.D de telim var onunla iletişime geçeceğiz..... yalnız şöyle bir sorun var ben ankara ya erken dönmek zorundayım polatlıdan direkt ilçeye geçersem o yol çok ıssız o yüzden karanlığa kalmak istemiyorum...

bu yüzden buluşma saati erken olursa sevinirim....

Hande ablam dert ettiğin şeye bak aaaah :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kilometre: 250
  • Model Yılı: '15
  • 60 kere teşekkür etti
  • 280 kere teşekkür edildi
29 Ekimde şehirdışına çıkacağım.Çıkmasam gelirdim.Zaten Eskişehir'de oturuyorum.