Anket

Eskişehir veya yakın çevrasindeki toyotacılar buluşup tanışmak istemezmisiniz?

Kesinlikle katılırım
12 (25%)
Katılma ihtimalim yüksek
19 (39.6%)
belki katılabilirim
6 (12.5%)
Çok düşük ihtimalle katılırım
4 (8.3%)
Katılmıyorum
7 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 46

Gönderen Konu: Eskişehir veya yakın çevresinde buluşup tanışmak isteyen toyotacılar nekadar?  (Okunma sayısı 36083 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Toyotasız, Araçsız, Yaya :)
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 4 kere teşekkür edildi
proton ???

Katılırım deyip katılmayan arkadaşlar için örnekleme yaptım Ercüment.  Katılmayanların Toyota'sı satılsın, Proton'u olsun :D :D

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 2000 1.6 corolla terra bej
  • Kan Grubu: AB+
Protonculardan gelmek isteyen olursa gelsinler toyotacı yapalım onları  :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
nedemek katılmıyorum :D !!!
''KATILAMIYORUM'' yazacaktım onu aceleyle o şekilde oldu :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Toyotasız, Araçsız, Yaya :)
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 4 kere teşekkür edildi
Protonculardan gelmek isteyen olursa gelsinler toyotacı yapalım onları  :D

:D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
Ben ümidimi yitirmeye başladım arkadaşlar, baksanıza ankete katılan 5 kişi olmuş biri katılmıyor 2 si katılıyor 2 sininde katılması meçhul, nerde eskişehir ruhu, nerde es es ki es es ki eski eski es ruhu  :-\ :huh: :( :(

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 257500
  • Model Yılı: '01
  • 395 kere teşekkür etti
  • 373 kere teşekkür edildi
Ben ümidimi yitirmeye başladım arkadaşlar, baksanıza ankete katılan 5 kişi olmuş biri katılmıyor 2 si katılıyor 2 sininde katılması meçhul, nerde eskişehir ruhu, nerde es es ki es es ki eski eski es ruhu  :-\ :huh: :( :(

ben ve A.C.D. yeter :D bi kaç kiş daha çıkar hasan abiyide alırız yavaş yavaş olur bu işler emeklemeden koşamayız :D
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110+ bilmem kaç tane hp  BENZİNLİYDİ  Artık Prins Technomaxlı :rofl:

Simota Short Air İntake, 1.8 vvt-i İntake Manifold, 1.8 vvt-i Throttle Body, 1.8 vvt-i fuel injectors 51 mm straight pipe & sport muffler, Raizin Voltage Stabilizer, Greddy Oil Cacht Tank, Eibach pro kit 35 mm springs
Swimming coach :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kilometre: 10500
  • Model Yılı: '19
  • 132 kere teşekkür etti
  • 352 kere teşekkür edildi
A.C.D. nedir?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
A.C.D. nedir?

A.C.D.= Ahmet Can DİL yani namıdeğer A.C.D. sıkıntı yok olan yöneticilerimizden biri :)
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110+ bilmem kaç tane hp  BENZİNLİYDİ  Artık Prins Technomaxlı :rofl:

Simota Short Air İntake, 1.8 vvt-i İntake Manifold, 1.8 vvt-i Throttle Body, 1.8 vvt-i fuel injectors 51 mm straight pipe & sport muffler, Raizin Voltage Stabilizer, Greddy Oil Cacht Tank, Eibach pro kit 35 mm springs

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kilometre: 10500
  • Model Yılı: '19
  • 132 kere teşekkür etti
  • 352 kere teşekkür edildi
A.C.D.= Ahmet Can DİL yani namıdeğer A.C.D. sıkıntı yok olan yöneticilerimizden biri :)
Öğrenmiş olduk.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
 :D BU DURUMDA ERCÜMENT SENDE E.E.K OLUYOSUN BENDE E.Ö. OLUYORUM AMA SENİN E.E.K DAHA KARİZMATİK OLDU  :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
:D BU DURUMDA ERCÜMENT SENDE E.E.K OLUYOSUN BENDE E.Ö. OLUYORUM AMA SENİN E.E.K DAHA KARİZMATİK OLDU  :D

:rofl: sağol abi :D acaba diyorum 29 ekimde falan buluşsakmı :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
29 ekimde bize tatil yok ercüment mesai ye devam malesef ozamanda olmaz  :argh:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Kişiselleştirmeyelim :)
  • Kilometre: 150
  • Model Yılı: '21
  • 119 kere teşekkür etti
  • 205 kere teşekkür edildi
Erkan Bey,

Buluşmayı Eskişehir yerine Bozüyük'de yapsanıza. Karasu'da Alabalık çiftliklerinin orada güzel kiremitte alabalık yapıyorlar, hem arkadaşlara farklı bir ortam olur hem de temiz hava alırlar.
Bir gün dünyaya ait büyük bir derdin olursa Rabbine dönüp, "Benim büyük bir derdim var" deme, derdine dönüp "benim büyük bir Rabbim var" de.
"Ey Toprak ! Rabbim Ben'den Razı Olmadan Bana Sarılma.." "Sövene dilsiz, vurana elsiz olmak gerek"
“Bir kişi Allah'tan başka kimseye ihtiyacı olmadığına inanırsa, Allah'da O'nu, başkasına muhtaç etmez!"

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
Erkan Bey,

Buluşmayı Eskişehir yerine Bozüyük'de yapsanıza. Karasu'da Alabalık çiftliklerinin orada güzel kiremitte alabalık yapıyorlar, hem arkadaşlara farklı bir ortam olur hem de temiz hava alırlar.

Dogru diyorsunuz da Ali bey ben eskişehirdeki toyotacılar daha çoktur diye ve oradan buraya gelmek problem olur diye düşündüm yoksa aklıma gelmedi değil ama bir buluşma düzenleyebilirsek eskişehirli arkadaşlar eminim mekan konusunda yardımcı olacaklardır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • chappuler
  • Kan Grubu: 0+
  • 34 kere teşekkür etti
  • 52 kere teşekkür edildi
31 ekimde kahvaltı sonrası neskafemi ercü ısmarlayacak... sizlerde bize katılabilirsiniz değil mi ercücüm?
Tüm üye ve üye olacakların dikkatine! lütfen forum kurallarını gözden geçiriniz....
http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=3.0
"Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır..."

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
31 ekimde kahvaltı sonrası neskafemi ercü ısmarlayacak... sizlerde bize katılabilirsiniz değil mi ercücüm?

ablamm :D tabikide herzaman :D gel sen ben nescafe yaparım ısmarlarım çay yaparım ısmarlarım se gel yiter :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • chappuler
  • 34 kere teşekkür etti
ablamm :D tabikide herzaman :D gel sen ben nescafe yaparım ısmarlarım çay yaparım ısmarlarım se gel yiter :D

ailen kızmasın ama...
Tüm üye ve üye olacakların dikkatine! lütfen forum kurallarını gözden geçiriniz....

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
ailen kızmasın ama...

Hande ablam derim anlarlar  :D kızmazlar :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • chappuler
  • 34 kere teşekkür etti
Hande ablam derim anlarlar  :D kızmazlar :D

oovvv meşhur olmuşum galiba... :D evdekilere selamlar....