Gönderen Konu: 9 haziran saat 21de istanbul ve ankara eş zamanlı izmir buluşması...  (Okunma sayısı 22113 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • BÜYÜK İZMİR BULUŞMASI :)
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • 1 kere teşekkür edildi
Geldim geldim de süperbir tarih atmışsınız. :)
09/06/2006 oğlumun doğum günü yani çarşamba günü işten izin alıyorum full atakan'layım
Bakalım bir şekilde yanınızda olmaya çalışacağım. ;)
2002 corolla H/B 1,6 terra   iZMİR / Balçova

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • pahalı zevklerim var, benzin gibi
  • Kan Grubu: A-
  • 10 kere teşekkür edildi
Geldim geldim de süperbir tarih atmışsınız. :)
09/06/2006 oğlumun doğum günü yani çarşamba günü işten izin alıyorum full atakan'layım
Bakalım bir şekilde yanınızda olmaya çalışacağım. ;)
hadi ya, işte buna üzüldüm bekir abi :( eşli buluşma yapalım, ben meleği alır gelirim, sen eşini ve çocuğunu, tunç duygu geldiyse onu alır vs
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2005 corolla hb sol A/T "CC" lü :D
  • Kan Grubu: 0+
  • 1 kere teşekkür edildi
arkadaşalr istanbul buluşması ne zaman saat zaman mekan nerede olucak konu ile ilgili istanbul hakkında birşey göremedim sanki... sorun bende mi? :D
Benim pekmezim oldukça.. sineği bağdattan gelir..;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Deus ex machina
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 2854 kere teşekkür etti
  • 3226 kere teşekkür edildi
tebrikler. Yazinda insallah bir ege bulusmasi yapariz.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
mekan bilgisi hakkında daha geniş bilgi alabilir miyim . bahçelievler derken
araç bakım ürünleri hakkında her şey ....

http://www.turkiyeotoforum.com/tr/index.php?board=12.0

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 100
  • Model Yılı: '14
Ben malesef 9 unda canakkaledeyim tek başıma işteyim, bende kendi çapımda buluşmamı yapsam ne yapsam :P :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
mekan bilgisi hakkında daha geniş bilgi alabilir miyim . bahçelievler derken
bahçelievlerde tansaş karşısındaki kebapçılardan şeref döker kebap salonu olarak düşünüyoruz, özsüt yanındaki

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • türkayınki..
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '06
ay eşli olsun bende iyi olursam allahın izniyle katılayım artık bi buluşmaya

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
ay eşli olsun bende iyi olursam allahın izniyle katılayım artık bi buluşmaya
aslında olur yai ben de arkadaş getircektim, daha önceden bir buluşmaya katılıp çok eğlenişlerdi :D onlara da söyleyim eşli yapalım buluşmayı..

not: melek konunun detaylarını başka yerden konuşalım forumda kirlilik olmasın :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • we'll wrench your heart out !
  • 12 kere teşekkür etti
  • 82 kere teşekkür edildi
not: melek konunun detaylarını başka yerden konuşalım forumda kirlilik olmasın :D

Bu konuya  avea'da  devam edelim  Turkay'ım :) :P
Bizde  kabul görmez cahilden  gelen afra tafra !

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 12 kere teşekkür etti
bahçelievlerde tansaş karşısındaki kebapçılardan şeref döker kebap salonu olarak düşünüyoruz, özsüt yanındaki
Orada  yol üzerinde  park sorunumuz  olmasın ? Bi buçuk iskender  yerken 62TL hesap kaçmasın bak :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
tuncum, duygu dönmüş olcak mı izmire ? o tarihte burda olursa ayarlayalım eşli olsun
Orada  yol üzerinde  park sorunumuz  olmasın ? Bi buçuk iskender  yerken 62TL hesap kaçmasın bak :D
park için yol gösteren elemanları var ya ;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 12 kere teşekkür etti
tuncum, duygu dönmüş olcak mı izmire ? o tarihte burda olursa ayarlayalım eşli olsunpark için yol gösteren elemanları var ya ;)
Duygum daha orda 19una  kadar ( özellden konusucaz senle ama! ) 20sinden sonra günü birlik deniz  kaçamağı yapalım derim  ben ?

Aslında düşündümde yemeği bedava'ya  getirebirlirim :D :P

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Hergün biraz daha fazla Toyota sevgisi... <3
    • JDM TÜRK
  • Kan Grubu: 0+
  • 5 kere teşekkür edildi
tuncum, duygu dönmüş olcak mı izmire ? o tarihte burda olursa ayarlayalım eşli olsunpark için yol gösteren elemanları var ya ;)
Arayın yer ayırtın (8 kişilik bir masa)   ,   İnternet sitesi Organizasyonu için deyin   ,   beş arabalık yer açmalarını rica edin , eğer otopark sorunumuz olursa duramayacağız deyin , en az dört arabalık yeriniz açılmış olur.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 1996 Honda VTEC
obaaaa 3 büyük ilde 3 büyük buluşma heaa hadi bakalım AnKaRa dan daha sağlam buluşma yapan varmı bee söyleyin bana saat 16:00 mesaj at akşam 21:00 da buluşma var diyer hooppp en az 10 kişilik buluşma hazır sitenin bize ayrı bi bölüm açması lazım aslında :D
..::тcт αηкαяα::..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • E12 HB Corolla D-Sport 2.0 D4D (Tek Kapı)
  • Kilometre: 332000
  • Model Yılı: '02
  • 208 kere teşekkür etti
  • 421 kere teşekkür edildi
obaaaa 3 büyük ilde 3 büyük buluşma heaa hadi bakalım AnKaRa dan daha sağlam buluşma yapan varmı bee söyleyin bana saat 16:00 mesaj at akşam 21:00 da buluşma var diyer hooppp en az 10 kişilik buluşma hazır sitenin bize ayrı bi bölüm açması lazım aslında :D

Bu Ankara ekibi iyice gaza geldi :D Bize her yol Ankaralar, Ankaradan sağlamı varmı lar :D :D :D :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 1996 Honda VTEC
Bu Ankara ekibi iyice gaza geldi :D Bize her yol Ankaralar, Ankaradan sağlamı varmı lar :D :D :D :D
Ama haksızmıyız aga söyle konuş konuş mesajları atan sendin toplanan biz kaç saatte kaç kişi geldiğimizi itiraf et :D
..::тcт αηкαяα::..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • E12 HB Corolla D-Sport 2.0 D4D (Tek Kapı)
  • Kilometre: 332000
  • Model Yılı: '02
  • 208 kere teşekkür etti
  • 421 kere teşekkür edildi
Zorlama la beni konuşmayacam :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 1996 Honda VTEC