Gönderen Konu: nerdesin benim carinam  (Okunma sayısı 1288 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
nerdesin benim carinam
« : Mart 05, 2010, 23:18:25 »
selamlar.arkadaşlar benim bir zamanlar 97 toyota carina otomobilim vardı 2.0 manuel şanzıman.inanın arkadaslar şimdiye kadar çok araba kullandım fakat o ne tatlı bi sürüş kardeşim araba yol gittikçe yol istiyor ve şoförünü de yormuyor bi defasında ankaradan manisa,izmir,balıkesir ve döndük marmaris ardından tekrar ankara bunlar 3 gün içinde oldu ve araçta tek bir yabancı ses yok arkadaşlar.sattım 2004 corolla sol aldım otomatik şanzıman bence corollanın kendini aştığı son nokta bu idi çok tatlı bir araçtı ama maalesef neden düştüm bu hataya bilmem ve 2 ay önce bayiye gittim 2010 model corolla aldım bi gaza geldik işte ne deyim.beni memnun etmedi arkadaslar corolla sol kalitesi bu arabada yok malzeme kalitesi beni yıkıma uğrattı çok.inanın 97 carinamda bile kullanılan malzeme çok daha kaliteli arabam şu an 3295 km.de ve iç aksamdan ankara gibi bir yerde ses gelmeye basladı.gerçekten corolla sol arabamı arar oldum....

Toyota Club Türkiye

nerdesin benim carinam
« : Mart 05, 2010, 23:18:25 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: -
  • 3 kere teşekkür edildi
Ynt: nerdesin benim carinam
« Yanıtla #1 : Mart 05, 2010, 23:52:59 »
Hep aynı şikayetler var zaten :(
Toyota eski Toyota değil mi ne :(
Opel Astra GTC

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
« Yanıtla #2 : Mart 06, 2010, 00:25:22 »
Ahbe kardeşim almadan önce iyice bi inceleseydin, ama arıza çıkartmazsa güzel araba bunlar bende 2009 d4d kullanıyorum bu benim kendi aldığım ikinci, aile içi kullandığımız 12.arabamız diyebilirim. Plastik durumu artık çoğu markada aynı. Mesela fırsatın olursa focusa bin ve incele hepsi aynı. araban eğer dizelse en iyi seçimi yapmışın boşver sen. Ha şunuda söyleyim  bir 76 model amerikan arabasındaki rahatlık, keyif, senin eski carina da yok mesela bide böyle düşün, onun için senin araban çok güzel boşver.
tanyolu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 99 Avensis 2.0 Manuel L/B idi...
    • 2011 1.6 comfort corolla...
  • Kan Grubu: 0+
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Mart 06, 2010, 21:28:58 »
engin bey tanışma mesajınızı göremedim. sizi öncelikle tanışma bölümünde tanıyabilirmiyiz. bir de profil bilgilerinizi tamamlar mısınız lütfen.
Eğer bir gün dünyaya ait çok büyük bir derdin olursa...
Rabbine dönüp "Benim büyük bir derdim var." deme.
Derdine dönüp "Benim çok büyük bir rabbim Var.' De....
Mevlâna                                                                                                                                                                                                        2011 1.6 comfort corolla...