Gönderen Konu: meguiar's cila hakkında ...  (Okunma sayısı 3181 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
meguiar's cila hakkında ...
« : Şubat 25, 2010, 08:25:07 »
değerli forum üyesi arkadaşlar araştırmalarım sonucunda cila konusunda turtlewax öğrenmiştim fakat ondan daha kaliteli olduğu söylenen meguiar's  isminde bir cila ismini öğrendim çok kaliteli aynı zamanda başarılı olduğunu bir çok forumda okudum kullanan yada deneyen varmı ,sizler ne düşünüyorsunuz !

Toyota Club Türkiye

meguiar's cila hakkında ...
« : Şubat 25, 2010, 08:25:07 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Best of Techno Bass
  • Kan Grubu: 0+
  • 1 kere teşekkür edildi
Ynt: meguiar's cila hakkında ...
« Yanıtla #1 : Şubat 25, 2010, 21:35:15 »
benim bir abim kayseri de meguars bayisi.kendiside yıllardır boya koruma v.s yapar.Meguars biraz pahalı ama çok iyi sonuç alabileceğiniz bir üründür.Kalitesi çok yüksektir tavsiye ederim.Ben bütcem yetse meguars alırım.Her yıl pasta -cila yaparım. 3M kullanıyorum memnunum.meguars kadar kaliteli olmasada iş görür ;)
short shift,jdm real tails,American Front Bumper,8000K Monza Xenon,,,,, MADE IN JAPAN

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • pahalı zevklerim var, benzin gibi
  • Kan Grubu: A-
  • 10 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Şubat 25, 2010, 21:37:47 »
meguiars candır, kraldır, pahalı gibi durur ancak asla değil, her kuruşunu hakeden bir marka..şaşırmak istiyorsanız youtube'a meguiars yazıp aratın, NXT 2.0 serisinin videolarını izleyin..çok ciddi kaliteli ürünler..

ben cila alırken meguiars bulamamıştım, gidip turtle wax aldım, tam sentetik, ice serisi var..o serinin likit cilası, o da çok çok kaliteli ;)
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: 0+
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Şubat 25, 2010, 22:21:38 »
youtube den videolara bak meguiars la ilgili kendi gözlerinler görürsün kalitesini