Gönderen Konu: Firma Tanıtım Kuralları  (Okunma sayısı 12142 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
    • Toyota Club Turkey
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • 21 kere teşekkür edildi
Firma Tanıtım Kuralları
« : Şubat 05, 2010, 13:40:30 »
Bu bölümde konu açmak istiyorsanız bu konuyu dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz!

Forumumuzun bu bölümü üyelerimizin sorunlarına yardımcı olabilecek, genelde çok tanıtım fırsatı olmayan işletmeler için düşünülmüştür. Ürünler, hizmetler veya firmalarınızı açacağınız konuda tanıtabilirsiniz. Sizden uymanızı istediğimiz kurallar aşağıdaki gibidir:

• Lütfen bir tek konu açın.
  • Firmalar üye ismi olarak şahıs isimleri veya firma ismini kullanabilir. Değiştirmek isterseniz yöneticilerden birine başvurun!
  • Frofilinizdeki email ve web sitesi alanları güncel olsun. Email olarak mümkün ise kendi firmanızın emailını kullanın!
  • Forum genelinde tanıtım amacıyla "spam", yani diğer konulara gereksiz yere ve sadece tanıtım amaçlı mesaj yazılması yasaktır. Bunu yaparsanız tanıtım hakkınız iptal edilebilir. Bunun için imza alanını kullanın (6. madde)
  • Açacağınız konuda her türlü iletişim bilgisi, ürün bilgisi, hizmet bilgisi yer alabilir. Ne kadar detay, o kadar iyi!
  • Forum profil imzanızda bu konuya link verebilirsiniz. Profil imzalarınız forumda yazdığınız her mesajın altına eklenmektedir ve bu yüzden yönetim tarafından sıkı bir kontrole tabidir. İmzanızda internet sitenize de link verebilirsiniz.
  • Bu bölümde firmalar sadece kendi konuları içinde mesaj yazabilirler, diğer firmaların konularına cevap yazamazlar.
  • Üyeler için geçerli olan kurallar, "TcT Onaylı Firma" üye grubu için de geçerlidir.
  • İlk mesajı reklam amaçlı veya tanıtım amaçlı olanlara genelde izin vermiyoruz. Lütfen önce forumda aktif olacağınızı kanıtlayın. Ayrıca aktif kalmayan konular da zamanla temizlenip arşivlenecektir.
Bu hesaba gönderilen mail veya özel mesajlar kontrol edilmemektedir! Lütfen diğer yöneticilerimize danışın veya "Mesaj Raporu" gönderin. Teşekkürler.

Toyota Club Türkiye

Firma Tanıtım Kuralları
« : Şubat 05, 2010, 13:40:30 »