Gönderen Konu: 2010 avensizimden memnun degilim  (Okunma sayısı 3710 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: ---
  • 2 kere teşekkür edildi
Ynt: 2010 avensizimden memnun degilim
« Yanıtla #20 : Eylül 15, 2009, 01:56:26 »
selam  arkadaslar uzunsüre alarştırmalarımdan sonra bugun 2010 model avensizi aldım babamın ısrarı üzerine ama bunda sadece memnun olan babam annem ve kardeslerim acıkcası arabayı beyenmediler açıkcası bende beyenmedim nedenine gelirsek 1-50 tl arabada hız sabitleyici yok ve takılamıyor 2-arabdaki öndeki direkler arabanın görüş mesafesini zorlaştırıyor döönşlerde 3- arabada bi anahtar var nasıl taşıcam bilmiyom biyerime batar mı onuda bilmiyom 50 tl arabada böyle anahtar 4-nevegasyon yok + iç donanım olarak berbat donanım yetersiz 1,5 tl ekstra masraf yaptım ve inanın hala yetersiz kauçuk paspas bile 130 tl adam şimdilik aklıma gelenler bunlar satış temsilcisiyle konuştum ve bunların hepsini söyledim inanın arkadas işinin tam erbabı laf canbazı o bile birşey diyemedi bu fiyata göre gercekten palı zaten liste fiyatından indire gittiler 700 tl neden alan yok ama şimdi siz bana neden aldınız dicecen babam ı kırmamak için ama  gel gör ne kadar süreriz onu kestiremiyorum :-\ :-\

Seni şakacı seni :rofl: :rofl: :rofl: Yok eğer ciddiysen biraz tekrar olacak ama bende birşeyler yazmak istedim
1. Avensis'in hız sabitleyicisi üzerinde orijinal olanlar var, yanlış modeli seçmişsiniz ;)
2. O direkler güvenli açısından o şekilde üretiliyor. Allah göstermesin ama takla atarsanız, görüş açısının o şekilde olduğuna dua edersiniz, çünkü o kalın direkler hayatınızı kurtarabilir. ayrıca o kalın direkler yine bir güvenlik ekipmanı olan hava yastıklarının borularını da taşımaktadır ;)
3. Anahtarsız olan modeli bile var. Öyle bir seçim yapabilme şansınız da vardır ;)
4. Gelecekte babanıza iyiki seni dinlemişim diyeceksiniz ;) Türkiyede 150.000 lira verdiğin Mercedeste bile navigasyon opsiyonel, siz garanti şaka yapıyorsunuz ;). Aynı zamanda Toyotanın orijinal sisteminin çok daha pahalı olduğunu biliyorum, küçük ayrıntılara takılıp niye orta kalite bir navigasyonla uğraşıyorsunuz ;)
5. Burası bilgi alış verişinin yapıldığı bir aile ortamıdır, bence aracınızı almadan önce buraya üye olup bilgi edinseydiniz, bu sorunların hiçbiri ile karşılaşmazdınız.
6. Biz bu aileye giriş için tanışma bölümünde bir başlangıç yapılması tercih ederiz; lütfen tanışma bölümünde kendinizi tanıtıp, profilinizdeki eksik bilgileri tamamlar mısınız? Şimdiden hoş geldiniz :P
7. Bende babamı kırmamak için Hyundai Accent Admire almıştım, ama hiç yakınmadım; çünkü bile bile lades dedim. Aslına bakarsanız babam hala onu kullanıyor ve hiçbir şikayetide yok, demekki onun beklentilerini karşılıyor. Siz arabayı eğer babanıza aldınız ise, yakınmaya gerek yok ki; bırakın o mutlu mutlu kullansın arabasını ;) Amca zevk sahibiymiş ;)

Aslında yazacaklarım bitmez ama siz kendinizi tanıtmadan, hoş geldiniz demek için yeteri kadar yazdım galiba. Arabanız hayırlı olsun, hazasız belasız günlerde kullanın yada beğenmiyorsanız değiştirin ;)
Denizlerin deryaların benki taşkın delisi
Ehli gönül muhabbetin benki şaşkın delisi
Benki kelamın yolcusu benki aşkın delisi
Beni benden alan almış kula mihnet eylemem

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Eylül 15, 2009, 01:56:26 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • DEPREMDE ŞEHİT OLAN MESLEKTAŞLARIMA AÐLIYORUM...
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • 13 kere teşekkür etti
  • 15 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Eylül 15, 2009, 02:06:06 »
O zaman bu Avensis satılır, gidilir donanım zengini İnsignia alınır...

Hadi motor performansı beklediğimden kötü, direksiyon iyi değil, sürüşü keyifli değil dese anlayacağım... Test sürüşü esnasında tam farkedememiş olabilir... Ama cc yok, direkleri kalın, navigasyon yok, babam istedi aldım türündeki şikayetler kötü bir tüketici olduğunu gösteriyor... Alacağı malı bilmeden rastgele alışveriş yapan bir tüketici...
2013 TOYOTA COROLLA D4D ADVANCE MANUEL
İNCİ BEYAZI

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: 0+
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Eylül 15, 2009, 12:05:52 »
Bende konuya şöyle yaklaşayım

Uygun fiyata 2. El Avensis'leriniz alınır
1990 Corolla 1.6 XL  1998 Otm. Carina 2.0 GLİ
      1998 Avensis - 1999 Avensis
    1998 Corolla Special GLI- 1998 Touring Wagon
2000 Avensis - 1997 Otomatik Carina 2.0 GLİ

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Avensis 1.6 Comfort
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: ---
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Eylül 15, 2009, 15:32:15 »
ya insanlar gıpta ile bakıyo iç geçiriyo böyle bi araca sahip olmak için siz üzülüyosunuz...hayret... :-\

+1

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Teknoloji Müdürü
  • *
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 158000
  • Model Yılı: '07
  • 422 kere teşekkür etti
  • 958 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #24 : Eylül 15, 2009, 15:38:03 »
Arkadaşlar, bu kişinin büyük ihtimalle Avensis'i yok, olacak yaşta da değil, muhtemelen de bir on sene daha olamayacak. Lütfen tanışmasız bu tür mesaj atan üyeleri moderatöre bildirin. Gereksiz yere cevap yazıp konuyu gündemde tutmaya gerek yok.
İnsanlar 10'a ayrılır
Binary saymayı bilenler ve bilmeyenler