Gönderen Konu: trabzon buluşalım mı?  (Okunma sayısı 17106 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: A+
Ynt: trabzon buluşalım mı?
« Yanıtla #40 : Mayıs 29, 2009, 12:22:32 »
    Özgür o zaman pazara alalım bilader. Eğer daha uygunsa. Ben tarihi sadece bi öneri olarak yazdım.
 Tarih güncel : 07 Haziran 2009
   Ama uzungöle geçen hafta gittim afedersin içine etmişler oranın.

Öneriler: Boztepeye çıkar bi semaverde çay içeruk.
   Sümela daha yakın oraya çıkabiliriz :)
   Akçaabat'a geçer Murat'a inat Cemil Ustada köfte yeriz.
   Hava kapalıysa Foruma geçer turlarız.
   Hava açıksa Uzun sokak cıvıl cıvıldır. Turlarız.

Önerilere devam edin. Burda halledelim planı. Sonra apışmayalım :)

çok sağol ismail kardeşim beni düşündüğün için. ama tarihi değiştirmeyelim. 6 Haziran diye kalsın. Çünkü o pazar günü artvin tarafına geçme durumum var. (iş dolayısı ile) orda da birt şantiyemiz var. kusura bakmayın sonra pazar günü, ben gelemiyorum demek istemiyorum. benim için tarihi değiştirdin çok sağol, 6 Haziran çalışıyorum ama sizin için mutlaka zamanım olacak. Saat 14:00'de dediğin gibi olursa çok sevinirim.

Önerime gelince; dediğim gibi bence bunu bir tanışma olarak sayalım. Herhangi bir yerde oturur yemek yeriz (Cemil Usta neden olmasın). Tanışmış oluruz. Sonra herkese müsait bir zaman ayarlar, sabahtan yola çıkarız. Güzel bir yerde mangal yakarız. Bakarsınız sayımız artar, çift kale maç bile yaparız :)

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #40 : Mayıs 29, 2009, 12:22:32 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #41 : Mayıs 29, 2009, 12:24:12 »
uzun sokağı boşver ismail abi. bi özelliği yok bence kalabalık keşmekeşten başka. akçaaabat iyi olur ama köfteler bu konuyu ilk açan kimse ondan ha..  :D
yani o ben oluyom, ne yapalım siz öyle istedikten sonra, boynum kıldan incedir. :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • "ne alırsan al japondan vazgeçme"
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #42 : Mayıs 29, 2009, 17:22:57 »
özgürüm o işin şakası tabi.  :D
hesaplar ödenirken bizim elimizde armut toplamaz ya.
onlar ufak mesele. biz buluşup tanışacağız gerisi yalan bence.
şuanki aracım "tabanvay"

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #43 : Mayıs 29, 2009, 17:37:20 »
özgürüm o işin şakası tabi.  :D
hesaplar ödenirken bizim elimizde armut toplamaz ya.
onlar ufak mesele. biz buluşup tanışacağız gerisi yalan bence.
muhabbet olsun diye yazdım, mesele filan değil yanlış anlama, senin de o nedenle yazdığını biliyorum, gülümsedim yazının sonunda ben de şaka yapmak istedim, öyle yazman da hoşuma gitti, aramızda samimi konuşmamız güzel birşey. amaç tanışmak yeni dostluklar edinmek.
ama bir yemek ısmarlamışım filan, aramızda böyle şeylerin hiçbir zaman lafı olmayacaktır, hiç merak etme.
tanışalım da önce daha çok güzel şeyler paylaşırız inşallah.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #44 : Mayıs 29, 2009, 17:41:37 »
Bu arada 4 kişi olduk
1-İsmail  (corolla)
2- Ceyhun (corolla)
3- Zekai (bilmiyorum, eğer sende de corolla varsa kıskanırım valla. ben de 1.0 yaris var da, yetişemem size...)
4- Özgür (ben :) ) (yaris)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #45 : Mayıs 29, 2009, 23:14:01 »
ya özgür niye öyle diyosun kardeşim. piyasanın en yakışıklı arabalarından biri bence yaris
şuanki aracım "tabanvay"

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 65000
  • Model Yılı: '11
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #46 : Mayıs 30, 2009, 10:47:54 »
2009 gümüş comfort dizel corolla var daha 3 binde
bu dördüncü corollam

(Gizli Üye)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #47 : Haziran 01, 2009, 01:09:32 »
   Oy maşallah Zekai bey. Seçili iflas ettirirsiniz yakında :)
   Tamam tarih güncelledik. Eski mesajları değiştim. Yinede yazayım. 6 Haziran Cumartesi, Saat: 16:00  da. Ufak bi tanışma yemeği. İnternetten manita ayarlamışta tanışıyormuşuz gibi oldu. Bu arada cumartesiden pazartesi akşamına kadar Trabzondayım. Acayip derecede fazlasıyla yeni kasayla karşılaştım. Bu millet bu fazlalık iyi potansiyel var memlekette ama tanıtmak lazım siteyi. Çoğalmalıyız...

(Gizli Üye)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : Haziran 01, 2009, 01:13:00 »
Alıntı
yeterki yiyin, niye bana inat olsun ki.

Murat sana değildi bu laf. Murat KÜDEN'e. Çok özlemişde...  :alkis:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: '14
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #49 : Haziran 01, 2009, 08:00:42 »
  Murat sana değildi bu laf. Murat KÜDEN'e. Çok özlemişde...  :alkis:

anlaşıldı, bekleme yapma 530 devam et.
2015 vw golf 7 1.4 comfortline (2018- ...)
2014 honda crv 1.6 elegant (2016- ... )
2011 toyota yaris 1.33 terra sporty (2012- 2018), 2011 toyota corolla comfort extra 1.6 d-vvti (2011- 2016), 2004 toyota corolla terra sedan 1.4 vvti (2007-2011)

(Gizli Üye)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : Haziran 02, 2009, 14:11:46 »
   Beklerim ulen benim memleketim değilmi. Her horoz kendi çöplüğünde öter hesabı :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: '14
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #51 : Haziran 02, 2009, 14:50:03 »
 :polis:
2015 vw golf 7 1.4 comfortline (2018- ...)
2014 honda crv 1.6 elegant (2016- ... )
2011 toyota yaris 1.33 terra sporty (2012- 2018), 2011 toyota corolla comfort extra 1.6 d-vvti (2011- 2016), 2004 toyota corolla terra sedan 1.4 vvti (2007-2011)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #52 : Haziran 02, 2009, 15:01:00 »
ismail abi günler uzun nasıl olsa. sanayide de bikaç işim vardı. bu saati 15.30 ya da 16.00 olarak ayarlayabilirmiyiz?
şuanki aracım "tabanvay"

(Gizli Üye)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : Haziran 02, 2009, 15:17:22 »
     Bana uyarda çalışan arkadaşlara uyarmı? Konuyu özelden mesajla onlarada sor. Okeylerseler benim için no problem. Ama yemekten sonra Özgür zaten gidecekmiş. Dilerse Zekai beyde gelir istemezse birliktede geçebiliriz. Bende perde filan yaptıracam çocuklar arabada arkada güneşten filan boy kısalığından çok kamaşıyorlar. Hele bide uyudularmı... :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #54 : Haziran 02, 2009, 16:26:22 »
  Tamam tarih güncelledik. Eski mesajları değiştim. Yinede yazayım. 6 Haziran Cumartesi, Saat: 16:00  de. Ufak bi tanışma yemeği. İnternetten manita ayarlamışta tanışıyormuşuz gibi oldu.

Bu güzel oldu. Ben yakama kırmızı karanfil takarım :) İsmail kardeş seni nasıl tanıyacaz :) Valla benim yüzümden oldu ne yapiyim. İnanın ki çok yoğun işler. Ama daha önce dediğim gibi bi kaynaşalım :) sonra çıkarırız acısını. her gün banka atmsi gibi 7/24 çalışıyorum ne yapim. ekmek aslanın ağzında değil midesine indi.

[/quote]
ismail abi günler uzun nasıl olsa. sanayide de bikaç işim vardı. bu saati 15.30 ya da 16.00 olarak ayarlayabilirmiyiz?

Bana uyarda çalışan arkadaşlara uyarmı? Konuyu özelden mesajla onlarada sor. Okeylerseler benim için no problem. Ama yemekten sonra Özgür zaten gidecekmiş. Dilerse Zekai beyde gelir istemezse birliktede geçebiliriz. Bende perde filan yaptıracam çocuklar arabada arkada güneşten filan boy kısalığından çok kamaşıyorlar. Hele bide uyudularmı... :)

Eğer saati 16:00 derseniz benim uyarım ve o saatten sonra daha işe dönmem. Daha fazla takılırız.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #55 : Haziran 02, 2009, 16:56:15 »
tamam ozaman abiler. 16 iyi bir saat heralde hepimiz için. ancak diğer arkadaşa da bildirilmesi lazım bunun.
şuanki aracım "tabanvay"

(Gizli Üye)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #56 : Haziran 03, 2009, 15:41:37 »
Alıntı
 İsmail kardeş seni nasıl tanıyacaz

Sen denilen yere gel kardeşim. Orda bi siyah corolla göreceksin. O benim olacak. Ama 2 veya daha fazla varsa EF 530 plakalıya bak. 

Zekai bey için özelden mesaj geç Ceyhun :D Ben kaç keredir geçiyom mesajları. Zekai bey en sonunda küfredecek.

Bu arada ceyhun sen kaç gibi olursun sanayide. Öncesinde buluşup beraber gidebiliriz istersen. Bende şöyle bi nabız yoklıcam :)  

Son güncelleme olur umarım:
    6 Haziran Cumartesi. Saat:16:00 Emperyal üst geçit altı (Tünel çıkışı giresun yönünde 100 m ilerdeki cep)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #57 : Haziran 03, 2009, 17:58:32 »
bence de umarım son güncelleme olur.
Zekai beyde de corolla varmış. tek yaris benim. Ceyhun biraz moral versede ben de corolla istiyorum. isterseniz seneye erteleyelim buluşmayı, para biriktirir seneye bende corolla alırım, öyle buluşuruz. artık bu yazıdan sonra ismail beni vurur. :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #58 : Haziran 04, 2009, 00:24:05 »
ismail abi çok memnun olurum. ben balataları taşlattırmayı düşünüyorum biraz sıkıntılı da. hafif sarsıntı yapıyor. geçen sezal'a gittim de ordaki arkadaşla biyere gittik saat biraz geç olunca akşam üzeri erteledim o işi. ayrıca sağ ön farı cilalatacağıım parlak görünmesi içn. bu konularda senin daha iyi bir tavsiyen ya da bildiğin yerler varsa oralara da gidebiliriz abi. beraber olursak daha da memnun olurum tabi. ben sabah erkenden geçeceğim sanayiye. sen ne zaman gelirsen buluşuruz zaten veya beraber gideriz. ben özel mesajla istersen telefonumu falan gönderim abi.
şuanki aracım "tabanvay"

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #59 : Haziran 04, 2009, 00:31:59 »
opelin "aktif oto" özel servisi varya abi, onun karşısında bir hortumcu vardır bizim bi arkadaş oraya da gelirsen orda da buluşabiliriz mesela.
şuanki aracım "tabanvay"