Gönderen Konu: Toyota Club'ta 11'ci yıl  (Okunma sayısı 3745 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • just do it
  • Araç: Camry
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 225000
  • Model Yılı: '06
  • 351 kere teşekkür etti
  • 565 kere teşekkür edildi
Ynt: Toyota Club'ta 11'ci yıl
« Yanıtla #20 : Temmuz 20, 2019, 10:43:04 »
Bayramdan sonra bana uyar. Aslında her pazar yada cumartesi bana uyar.En fazla hatundan dayak yerim.hahahahaha
Akıl ile sabrı birleştir ve zekan ile konuş...

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Temmuz 20, 2019, 10:43:04 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • atiker grand 2018
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 110524
  • Model Yılı: '06
  • 136 kere teşekkür etti
  • 128 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Temmuz 20, 2019, 11:34:24 »
Bayramdan sonra bana uyar. Aslında her pazar yada cumartesi bana uyar.En fazla hatundan dayak yerim.hahahahaha

izin vermeyiz abi  :nija:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '02
  • 171 kere teşekkür etti
  • 246 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Temmuz 20, 2019, 20:39:08 »
Nisan 14, 2015.

4 yıl olmuş bu ailenin içerisine gireli.VW,RENAULT,HYUNDAİ 3lüsünde gidip gelirken kendimizi bir anda e120 corolla ile bulduk.Hiç hesapta olmayan bir araçtı. Ehliyetim yoktu , araç kullanmayı zaten bilmiyordum ama bu aracın içerisine girince kendimi arabayla bütünleşik hissediyordum. Arabayı aldığımız günün ertesi günü buraya üye oldum diye hatırlıyorum.Çok şey öğrendim.Elimden geldiğince bildiklerimi aktardım.Ve en önemlisi buradaki yaş ortalaması benim için fazlasıyla yüksek olmasına rağmen hiç kimseden bana karşı saygısızlık küçük görme gibi olumsuzluklar görmedim. Şuanda 20 yaşındayım ne forumdan kopabildim nede Toyota'dan. Saygıda kusur ettiğim insanlar olduysa buradan özür dilemek isterim.Biraz veda mesajı gibi oldu sanki ama daha öncede başka forumlarda zaman geçirdim ve buranın kitlesi gerçekten başka.Buranın en önemli özelliği sorun çıkaran insanlar burada barındırılmıyor.Ne yönetim buna izin veriyor nede üyeler.Velhasıl Kelam burada zaman geçirmeyi seviyorum.Ömür yettikçe de burada olacağım.Kalın sağlıcakla.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Lazy Black Sheep
    • www.toyotaclubtr.com
  • Araç: Başka Marka
  • Kilometre: 55000
  • Model Yılı: '08
  • 96 kere teşekkür etti
  • 126 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Ağustos 19, 2019, 10:00:18 »
Benim icin de bir cay icin.
Bu aralar Türkiye'ye pek gelemiyoruz. Gelince de aile ilgili olunca hic kimseyi göremedik.
Ey Türk Gencligi, birinci vazifeni hic bir zaman unutma!

"The hottest places in hell are reserved for those who in times of great moral crises maintain their neutrality" Dante

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Dinozor
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 48850
  • Model Yılı: '16
  • 192 kere teşekkür etti
  • 1142 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #24 : Ağustos 19, 2019, 10:45:21 »
Nisan 14, 2015.

4 yıl olmuş bu ailenin içerisine gireli.VW,RENAULT,HYUNDAİ 3lüsünde gidip gelirken kendimizi bir anda e120 corolla ile bulduk.Hiç hesapta olmayan bir araçtı. Ehliyetim yoktu , araç kullanmayı zaten bilmiyordum ama bu aracın içerisine girince kendimi arabayla bütünleşik hissediyordum. Arabayı aldığımız günün ertesi günü buraya üye oldum diye hatırlıyorum.Çok şey öğrendim.Elimden geldiğince bildiklerimi aktardım.Ve en önemlisi buradaki yaş ortalaması benim için fazlasıyla yüksek olmasına rağmen hiç kimseden bana karşı saygısızlık küçük görme gibi olumsuzluklar görmedim. Şuanda 20 yaşındayım ne forumdan kopabildim nede Toyota'dan. Saygıda kusur ettiğim insanlar olduysa buradan özür dilemek isterim.Biraz veda mesajı gibi oldu sanki ama daha öncede başka forumlarda zaman geçirdim ve buranın kitlesi gerçekten başka.Buranın en önemli özelliği sorun çıkaran insanlar burada barındırılmıyor.Ne yönetim buna izin veriyor nede üyeler.Velhasıl Kelam burada zaman geçirmeyi seviyorum.Ömür yettikçe de burada olacağım.Kalın sağlıcakla.

Akıl yaşta değil baştadır derler,saygı ve sevgi herkese lazım.Güzel insan olmak bir meziyettir.
Tokay Ceritoğlu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Seni unutmayacağız Burak TOLGA
    • www.IMAN ILE TOYOTA'NIN KIMDE OLDUGU BELLI OLMAZ.com.tr
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 29000
  • Model Yılı: '12
  • 529 kere teşekkür etti
  • 505 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #25 : Şubat 13, 2020, 21:43:40 »
Herkese merhabalar, selamlar, saygılar ve de sevgiler sunarım. Görüşmeyeli iyisinizdir umarım?

Herkes yaşamın belli zamanlarında sıkıntılar,sağlık sorunları yaşayabiliyor,dostlar bu günlerde yardıma koşuyor,Cenab-ı Allah her zaman yanımızdadır,forum üyelerimizin samimiyetleri tartışılmaz,dünyanın kaosa gittiği şu günlerde bunlar büyük bir nimet,tekrar hoş geldiniz.
Tokay abi merhaba. Yaradanın vardır bir bildiği ama işler hiç te iyi gitmiyor, düzeni oturtamıyorum bir türlü. Ama sağlığım sıhhatim yerinde ya, şükürler olsun.

Konuyu okuyunca merak ettim baktım, benim de 9.yıla girmeye 2 gün kalmış.. Ben de honda marka araç ararken temiz araba bulamayıp çok bunalmıştım. Hasbel kader bulduğum, hiç aklımda olmayan toyota  almamla bu forumla tanıştım.. 

Yeri gelmişken bir de itirafta bulunayım :D Araçlara hep ilgim olmasına rağmen ilk arabamı 10 sene önce alabildim,öncesinde babamın da arabası olmadığı için ilgim ve bilgim hep teorideydi.. Bu 9 yıl içinde forumdan o kadar çok şey öğrendim ki artık sosyal hayatımda "arabadan anlayan" biri olarak biliniyorum. Çevremdeki insanlar  arabaları ile ilgili bir sorun olduğunda veya araba alacakları zaman mutlaka bana danışıyorlar  :-[

Bu seviyeye gelmem de, büyük ölçüde bu forumdaki çok saygıdeğer, çok yardımsever insanlar sayesinde oldu.. 9 yılda forumdan çok destek aldım, çok şey öğrendim..

Herkese bu vesile ile tekrar teşekkür etmiş olayım..
Fehmi bey merhaba. Nasılsınız?

Hadi Konuyu Hortlatayım :)
Yakınlarda isen çay-kahve içelim ağabey.
Kadir merhaba kardeşim. Mesajını bugün okuyabildim. Ama ben sana artık çok uzaktayım, teklifini kabul edemeyeceğim. Ama söz İstanbul’a birkaç günlüğüne geldiğimde seni mutlaka arayacağım, buna emin ol kardeşim :)

Mart 2008.  11 yıl olmuş benimde. Halen aile sıcaklığını hissettiğim,  sevgi ve saygı çerçevesinde muhabbetlerin döndüğü bir ortam.   Özcan kardeşim, başına her ne geldi ise de çok geçmiş olsun. Allah yar ve yardımcın olsun. Senin ambiyans aydınlatmalı Audini, ve yeniden boyanan otobüsünü hiç unutmadım :)

Osman bey kardeşim merhaba, nasılsın? Audi’yi ve otobüsü bende unutamadım aramızda kalsın :D Otobüsü iflas edeceğimiz belli olunca 102 bin kilometrede sırf kredisini kapatmak adına çok ucuza satmak zorunda kalmıştım. Araca 4 yıl sonra 302 bin kilometredeyken tekrar bindim. Alan kişi benim gibi pırıl pırıl bakmıştı, çokta memnundu. İnsanoğlu yaşarken herşey başına gelebiliyor. Yeterki sağlığımız dirliğimiz bozulmasın.

Benim icin de bir cay icin.
Bu aralar Türkiye'ye pek gelemiyoruz. Gelince de aile ilgili olunca hic kimseyi göremedik.
Merhaba Murat abi. 2017’de eşimin fuarı için 5 gün Frankfurttaydım. Telefonun olmayınca ulaşamadım sana, kahve içerdik :) Bu arada Almaca dil eğitimine başladım, A1’i geçtim sırada A2-B1 var. Mayıs’a Haziran’a kadar da gelmeyi planlıyorum. 2018’de Volkswagen grubuna parça üretimi yapan bir firmaya başvuru yapmıştım. Geçen yıl aradılar, ama B1 seviyesinde Almancam olmayınca işi alamadım. Otobüs test sürücüsü olacaktım. Kısmet :)

Yalan doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar
Güneş yalnızdır ama, etrafına ışık saçar
Üzülme, doğruların kaderidir bu yalnızlık
KARGALAR SÜRÜYLE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Lazy Black Sheep
    • www.toyotaclubtr.com
  • 96 kere teşekkür etti
« Yanıtla #26 : Şubat 18, 2020, 15:42:34 »
Merhaba Murat abi. 2017’de eşimin fuarı için 5 gün Frankfurttaydım. Telefonun olmayınca ulaşamadım sana, kahve içerdik :) Bu arada Almaca dil eğitimine başladım, A1’i geçtim sırada A2-B1 var. Mayıs’a Haziran’a kadar da gelmeyi planlıyorum. 2018’de Volkswagen grubuna parça üretimi yapan bir firmaya başvuru yapmıştım. Geçen yıl aradılar, ama B1 seviyesinde Almancam olmayınca işi alamadım. Otobüs test sürücüsü olacaktım. Kısmet :)

Kolay gelsin Özcan.
Gelirsen buradan mesaj at. ÖM'den numarami gönderirim. Bulusuruz; Bir kahve iceriz, sohbet ederiz.
Almanya'da dil bilmek cok önemli. Eger sertifikan olursa is bulabilirsin. Ama Goethe Institute sanirim en gecerlisi. B2 idealdir is basvurusu icin.

"The hottest places in hell are reserved for those who in times of great moral crises maintain their neutrality" Dante

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 529 kere teşekkür etti
« Yanıtla #27 : Şubat 19, 2020, 08:01:41 »
Teşekkür ederim Murat abi.
Dil sertifikalarında Goethe’nin bir de TLC’nin kabul görüyor.
B2 en ideali doğru ama o bende şimdilik yok :( Çok çalışıp o seviyeye de gelmeye çalışacağım.
Benim ufaklık tanı’lı. İstanbuldaki ve Antalya’da görüştüğümüz uzmanların hepsi çocuğun yurt dışında eğitim görmesi yönünde. Bu çocuğu Türkiye’de heba ederler diye baskıları var. Bu nedenle yakın olduğu için Almanya’yı düşünüyoruz.
Bakalım nasip kısmet nasıl olacak
Yalan doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar
Güneş yalnızdır ama, etrafına ışık saçar
Üzülme, doğruların kaderidir bu yalnızlık
KARGALAR SÜRÜYLE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Lazy Black Sheep
    • www.toyotaclubtr.com
  • 96 kere teşekkür etti
« Yanıtla #28 : Şubat 19, 2020, 15:56:55 »
Teşekkür ederim Murat abi.
Dil sertifikalarında Goethe’nin bir de TLC’nin kabul görüyor.
B2 en ideali doğru ama o bende şimdilik yok :( Çok çalışıp o seviyeye de gelmeye çalışacağım.
Benim ufaklık tanı’lı. İstanbuldaki ve Antalya’da görüştüğümüz uzmanların hepsi çocuğun yurt dışında eğitim görmesi yönünde. Bu çocuğu Türkiye’de heba ederler diye baskıları var. Bu nedenle yakın olduğu için Almanya’yı düşünüyoruz.
Bakalım nasip kısmet nasıl olacak

Insallah gönlünce olur.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 529 kere teşekkür etti
« Yanıtla #29 : Şubat 20, 2020, 08:16:59 »