Gönderen Konu: otomatik vites kick down sorunu ( başlık değişti)  (Okunma sayısı 6689 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 299645
  • Model Yılı: '93
  • 4 kere teşekkür etti
  • 2 kere teşekkür edildi
Ynt: otomatik vites kick down sorunu ( başlık değişti)
« Yanıtla #20 : Temmuz 05, 2018, 22:47:40 »
ümit  ve tokay bey tekrar  teşekkür  ederim. dediginiz  gibi hersey aslında  takım  olarak değişmeli  ama bazı  usta arkadaşlar referans ilede  gitsek yine bildiğini  okuyor  ve  bugün  aracıma  bir hava emiş  valfi (pcv valfi) almaya gittim  aracımla  parçacı nın  teslimatcısı aracı  tanıdığını  abi biz buna geçen aylarda triger seti, diğer  kayışlarını devir daim ve buji ve kablolarını. takim takozlarını  verdim deyince evet  doğrudur  deyip usta doğrulaması  yaptık  ve bende  aractan çıkan  rulmanı ve gergi bilyasını gösterim  abi bu bizim verdigimiz urun değil  bu taiwan  malı  bizdeki japon orjinal deyip ürünü  gösterdi  ve kayış  aynı  takıp  bilyaları  değiştirmiş  anlıyacağınız  oyuna getirmiş  bizim önceki  referanslı  usta. belki yapıyorsunuzdur  ama yine de bir tavsiyede bulunmak istiyorum kesinlikle çıkan  parçalarımızı isteyelim  ne yapmış  ve hangi  yedek parçacıyı tercih  etmiş  daha kimseye güvenmem. neyse affınıza  maruzen başınızı  ağrımış olmayayım  dikkatli olamakta fayda var.
Serdar Çelik

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Temmuz 05, 2018, 22:47:40 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • En masrafsız ve sağlıklı araç tabanvay.
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 420000
  • Model Yılı: '93
  • 416 kere teşekkür etti
  • 2220 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Temmuz 06, 2018, 06:06:17 »
Geçmiş olsun sorun çözüldüyse iyi size tavsiyem aracınızdan anlayan sadece toyotaya hizmet veren özel servisler bulun aksi halde hem maddi hem manevi olarak çok yorulursun
EGEA 1.4 BENZİN 95 HP URBAN
TOYOTA CORONA 3S FE
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN UĞRUNDA AKAN KANDIR TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
EMNİYET KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
« Yanıtla #22 : Ağustos 01, 2018, 23:05:12 »
Selamlar arkadaslar.adanada ikamet ediyorum.bu coronadan anlayacak bir saglam usta var mi.saygilar herkese