Gönderen Konu: Continental e bak sen!!!!!  (Okunma sayısı 4346 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 93000
  • Model Yılı: '12
  • 543 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
Ynt: Continental e bak sen!!!!!
« Yanıtla #20 : Şubat 09, 2018, 20:08:47 »
Keşke ülkeyi karayiplerin oraya taşıma imkanı olaydı. Hem kafamız rahatlardı hem de yıl boyu tatil mis.
kalın eşyalar gider,giderlerde azalır. Doğalgaz ihtiyacımız azalır :) yıl boyu şort ve t-shirt :)

Mesaj Birleştirildi: Şubat 09, 2018, 20:11:45
sonuçta bu video başka şirkete yaptırılıyor,tamamen ordakilerin art niyeti olduğunu düşünüyorum.
ama genel olarak bize tutumlarını hislerini az çok biliyoruz dış ülkelerin o yüzden videoya takılmamak gerektiğini düşünüyor ve daha geniş açıdan bakılması gerektiğini düşünüyorum.

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Şubat 09, 2018, 20:08:47 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • P R İ N S VSI2- Japan Keihin Corporation
  • Araç: Rav 4
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 220000
  • Model Yılı: '05
  • 572 kere teşekkür etti
  • 510 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Şubat 10, 2018, 09:00:15 »
Bizi sevmeyeni bizde sevmiyoruz zaten .Bundan sonra Conti almam olur  biter, diğer Alman mallarınıda alırken düşünüceğiz sanırım..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: B+
  • Model Yılı: -
  • 100 kere teşekkür etti
  • 31 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Şubat 10, 2018, 10:23:38 »
Continental fiyatları 100 TL indirsin. Çoğu insan umursamaz bu haberi. Bizim memlekette "devlet" ten çok "ben" ön plandadır. Evde yakmayacağı halde kömürü bedavadan alıp başkasına satan insanlarız biz. Düşünmeyiz "ihtiyacım yok, almamalıyım! Devlet im bu işten zarar eder" demeyiz.
İstemeye istemeye yazdım bu cümleleri ama geniş açıyla bakınca durum böyle.
Ben tüccar değil, eğitimciyim (Mahmut Hoca).

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Model Yılı: '14
  • 226 kere teşekkür etti
  • 230 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Şubat 10, 2018, 11:39:58 »
Continental fiyatları 100 TL indirsin. Çoğu insan umursamaz bu haberi. Bizim memlekette "devlet" ten çok "ben" ön plandadır. Evde yakmayacağı halde kömürü bedavadan alıp başkasına satan insanlarız biz. Düşünmeyiz "ihtiyacım yok, almamalıyım! Devlet im bu işten zarar eder" demeyiz.
İstemeye istemeye yazdım bu cümleleri ama geniş açıyla bakınca durum böyle.

Sizce bununla mücadelenin yolu satın almamak mı?  Hiç bir alman,israil,abd malı girmesin ve almayalım öyleyse.Herkes ister ülkesinin gelişmesini.Türkiye daha iyisini üretsin bakalım alıyorlar mı almıyorlar mı??? Zamanında uçak üretmiştir Türkiye. Nuri Demirağ belgeselini izlemenizi tavsiye ederim.Profilinizdeki araç da ingiliz malı yanılmıyorsam.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 100 kere teşekkür etti
« Yanıtla #24 : Şubat 10, 2018, 12:36:41 »
Sizce bununla mücadelenin yolu satın almamak mı?  Hiç bir alman,israil,abd malı girmesin ve almayalım öyleyse.Herkes ister ülkesinin gelişmesini.Türkiye daha iyisini üretsin bakalım alıyorlar mı almıyorlar mı??? Zamanında uçak üretmiştir Türkiye. Nuri Demirağ belgeselini izlemenizi tavsiye ederim.Profilinizdeki araç da ingiliz malı yanılmıyorsam.

Profilimdeki aracın İngiliz veya Alman olmasını özellikle belirtme ihtiyacı hissetmenize sebep nedir?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 226 kere teşekkür etti
« Yanıtla #25 : Şubat 10, 2018, 14:03:09 »
Profilimdeki aracın İngiliz veya Alman olmasını özellikle belirtme ihtiyacı hissetmenize sebep nedir?
Yazınızda boykot edip almayalım anlamı çıkardığım için belirttim.Size özel bir şey yok yanlış anlaşılmasın.Size de hak vermek ile birlike

Profilimde görüldüğü üzere benim kullandığım araç da Alman malı.Dünya geneli böyle.Varsa daha iyisini yapan baba yiğit bir Türk firma her zaman desteklerim.Seve seve alır biner tavsiye ederim.Elbette herkes istediğini seçmekte özgürdür.Hürdür...Devlet zarar ediyorsa kendi üretecek.Üretilen mala tonla vergi koyup fahiş fiyatlarla satıyorsa burada duygusallık milliyetçilik sökmez bana.İnsanı yaşat ki devlet yaşasın...Selam ve saygılarımla :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 100 kere teşekkür etti
« Yanıtla #26 : Şubat 10, 2018, 15:18:05 »
Yazınızda boykot edip almayalım anlamı çıkardığım için belirttim.Size özel bir şey yok yanlış anlaşılmasın.Size de hak vermek ile birlike

Profilimde görüldüğü üzere benim kullandığım araç da Alman malı.Dünya geneli böyle.Varsa daha iyisini yapan baba yiğit bir Türk firma her zaman desteklerim.Seve seve alır biner tavsiye ederim.Elbette herkes istediğini seçmekte özgürdür.Hürdür...Devlet zarar ediyorsa kendi üretecek.Üretilen mala tonla vergi koyup fahiş fiyatlarla satıyorsa burada duygusallık milliyetçilik sökmez bana.İnsanı yaşat ki devlet yaşasın...Selam ve saygılarımla :)

Yanlış anlaşılmışım. Yazdıklarınızın altına imzamı atarım.
Almayalım boykot edelim demek işin kolay yanı.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 226 kere teşekkür etti
« Yanıtla #27 : Şubat 10, 2018, 19:53:48 »
Sağ olun aynı düşünceleri paylaşmak çok güzel @BÜLENT TARAKÇI (42887)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 45
  • Model Yılı: '13
  • 56 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #28 : Mart 13, 2018, 11:11:50 »
Continental lastik sipariş ettim ve dün elime geldiler, kısmet o ki Dün forumda bu başlığı gördüm ve direk iade ettim. Biraz önce de Petlas sipariş ettim. Ben gürültüsünü çekerim yeter ki böyleleri Ülkem de barınmasın.