Gönderen Konu: Ip Kamera Tecrübeleri  (Okunma sayısı 9282 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • "Bilgi Paylaşıldıkça Artar"
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 60000
  • Model Yılı: '14
  • 128 kere teşekkür etti
  • 410 kere teşekkür edildi
Ynt: Ip Kamera Tecrübeleri
« Yanıtla #20 : Mart 23, 2017, 15:18:23 »
32 $  a zaten var, derdiniz 7 $ ise, üzmeyin/yormayın kendinizi bu kadar, benden olsun o fark :)   :islik:

Teşekkür ederim Seyhan bey. Şu an satışta bir hdd var. Sahibinden birisi mesaj falan atmış, onu satabilirsem bu iş tamamdır. İnada bindirdim. Bu kamerayı elimdeki malzemeleri paraya çevirerek alacağım :D  Lazımsa harici hdd satalım  :islik: :islik:

Mesaj Birleştirildi: Mart 24, 2017, 12:28:37
Sayın @Seyhan Dönmez (31031)

Siz bu işte epey bilgilisiniz, mutlaka bilginiz vardır.  Şimdi diyelimki ben bu wifi kamerayı aldım. App storeden uygun app sini indirdim,  kameraya wifiden bağlanınca  uygulamayı çalıştırarak  görüntüyü elde ettim.  Ancak bildiğiniz üzere ben bunu geri görüş kamerası olarak kullanacağım. Yani bu android uygulamada  kamera bağlanınca otomatik çalış gibi bir  ayar bulunur mu  yani.  Diyelimki o an tabletin ekranında müzik dinliyorum, geri vitese takınca kamera çalışacak ve wifi sinyali yaymaya başlayacak. O zaman o kamera oynatma uygulaması otomatik olarak açılırmı acep ?
1998 Toyota Corolla 1.3 XL StationWagon 12V 2007-2020
2014 Nissan Qashqai 1.2 DıG-T   2020 -

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Mart 23, 2017, 15:18:23 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: '15
  • 76 kere teşekkür etti
  • 75 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Nisan 17, 2017, 10:32:14 »
Teşekkür ederim Seyhan bey. Şu an satışta bir hdd var. Sahibinden birisi mesaj falan atmış, onu satabilirsem bu iş tamamdır. İnada bindirdim. Bu kamerayı elimdeki malzemeleri paraya çevirerek alacağım :D  Lazımsa harici hdd satalım  :islik: :islik:

Mesaj Birleştirildi: Mart 24, 2017, 12:28:37
Sayın @Seyhan Dönmez (31031)

Siz bu işte epey bilgilisiniz, mutlaka bilginiz vardır.  Şimdi diyelimki ben bu wifi kamerayı aldım. App storeden uygun app sini indirdim,  kameraya wifiden bağlanınca  uygulamayı çalıştırarak  görüntüyü elde ettim.  Ancak bildiğiniz üzere ben bunu geri görüş kamerası olarak kullanacağım. Yani bu android uygulamada  kamera bağlanınca otomatik çalış gibi bir  ayar bulunur mu  yani.  Diyelimki o an tabletin ekranında müzik dinliyorum, geri vitese takınca kamera çalışacak ve wifi sinyali yaymaya başlayacak. O zaman o kamera oynatma uygulaması otomatik olarak açılırmı acep ?

Çok hassaa olduklarından Hdd ikinci el biraz riskli :) ben bulaşmayayım.

Dediğiniz sistemin olabileceğini sanmıyorum. Hadi geri vitese takında kamerayı çalıştırdık diyelim, kameranın açılması wifi yayınına başlayıp tabletin ona direk bağlanması ciddi bir vakit alır, yani geri vitese takıp bir süre beklemeniz gerekecek :) olur gibi gelmiyor bana.

Bu arada mesajınızı yeni gördüm, kusura bakmayın..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: '15
  • 76 kere teşekkür etti
  • 75 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Ocak 18, 2018, 16:05:20 »
Xiaomi mijia 1080P Akıllı IP Kamera

Temel Özellikler:

1080P FHD çözünürlük, yüksek kaliteli görüntü ve video
130 derece geniş açı, geniş alanı algılama
WiFi bağlantısını destekli, 10m uzaktan kumanda kontrolü
Çift bantlı WiFi: 2.4GHz / 5GHz
Dahili mikrofon ve hoparlör, iki yönlü dahili görüşme
Gece görüşünü destekler, kızılötesi mesafesi 10 metredir
15m mesafeye kadar hareket algılama
Uygulama sayesinde anlık izlemek için uygundur ayrıca hareket algıladığından telefona uyarı gönderir
WDR ve BSI teknolojisi
Akıllı tanıma, otomatik olarak uyku
Maksimum 64G mikro SD kartı (dahili hafıza hariç) ayrıca NAS bulut depolama birimini destekler.
Android,IOS desteği

Daha fazla ayrıntı ve satın alma bağlantıları

Mobil          https://goo.gl/XMieRo

TR sitesi      https://goo.gl/qi2yF8

Kutu Açılımı ve tanıtım görüntüsü,

Telefondan bağlantı ve örnek çekim,

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Xiaomi Aqara Full HD Akıllı IP Kamera

Daha önce inceleyip kullandığım xiaomi yi 720P ve xiaomi mi 1080P ip kameralardan sonra 180° lik inanılmaz çekim açısı ile beni şaşırtan xiaomi aqara incelemesini sizinde paylaşıyorum.

Ürünü gearbest' ten temin ettim. 12 gün civarından elime ulaştı.
Kurulumu önceki kameralara göre çok daha basit, her hangi bir sesli yönlendirmeye gerek kalmadan kamerayı direk uygulamaya ekleyebiliyoruz.

Temel Özellikleri;

- Akıllı ev güvenlik sistemleri ile uyumlu çalışabiliyor,
- 180 ° lik müthiş açı
- 1080P çözünürlükte kayıt imkanı
- Wifi desteği
- Harekete duyarlı kayıt
- Görüntüleri uzaktan izleyebileme imkanı
- Uygulama üzerinden her yerden bağlanabilme

Ayrıntılar ve satın almak için;

https://goo.gl/6V4n1P

İndirim kodu youtube açıklama kısmındadır.

Kutu açılımı ve tanıtım görüntüleri;

https://youtu.be/MWEou9qP1jw