Gönderen Konu: Amiral Gemisi Aldım(Diğer Adı Aşk Gemisi) :)  (Okunma sayısı 7506 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 216 kere teşekkür etti
  • 270 kere teşekkür edildi
Ynt: Amiral Gemisi Aldım(Diğer Adı Aşk Gemisi) :)
« Yanıtla #20 : Haziran 14, 2016, 16:17:42 »
Evet teneke corollalar o fiyatlardan fazlaya gidiyor hele Honda cıvıklari saymıyorum bile, bu arada vectra D omega E sınıfı..

Aldığınız araç çok güzel ve konforlu arabadır. Güzelliği ve rahatlığı asla tartışılmaz. Donanım seviyesi de çok üst MAŞALLAH. Yalnız EuroNcap testinde bu tenekelerle eşit sonucu almış. Yani siz arabanın heybet ve sağlam duruşuna çok güvenmeyip tedbiri elden bırakmayın.

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Haziran 14, 2016, 16:17:42 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Omega 2.5 - V6
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 198000
  • Model Yılı: '99
  • 85 kere teşekkür etti
  • 83 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Haziran 14, 2016, 20:26:22 »
hayırlı olsun ne varsa eskilerde var...
Teşekkürler,yeni her zaman yenidir.Ama eskilerdeki kalite artık yok.
Hayırlı olsun, trafikte karşılaşırız artık, böyle güzel bir aracı görmezden gelmek imkansız

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler Bursa'ya tatil zamanları hariç çok gelmiyorum.Kocaeli'de ikamet etmekteyim Emrullah bey :)
hayırlı uğurlu olsun. araç gayette diri duruyor. motor, mekanik aksam dışarıdan gözüktüğü gibiyse değme keyfine. 20 bin bence bedava. o paraya şahin doğan saymazsak araç yok. belki biraz yakıt birde vergi yüksek olabilir ama alındığına göre oda göze alınmış demektir. birde sen sanki böyle bir araca uzun süre binme taraftarı değilsin. ben öyle anladım. birçok araca bineyim az az bineyim gibi. zevk-imkan meselesi tabi. farklı kategorilerde bambaşka araçları tecrübe etmek güzel olsa gerek.
Teşekkürler beni çözmüşsünüz  :alkis: Aslında araç değişmek bende alışkanlık oldu çabuk sıkılmaya başladım.Hep yeni tadlar derken sıkıntı oluyor tabi..En büyük sıkıntı hep daha iyisini aramak asıl bundan sonra ne beğenirim o beni korkutan. ::) Vergisi yüksek değil senelik 446 TL hatta kasko bedel aşımına dahil edebilirsem senelik 250 felan olucak.Yakıtıda inanın korkunç değil.Lpg ile ş.içi 28-33 krş arası ş.dışıda 22-25 krş arası tüketiyor.
Araç çok diri durmakta. Hayırlı olsun,

Hayırlı olsun. Ben şöyle bir cesaretli olamadım.

Hayırlı olsun,taş gibi maşallah.

Alper Hayırlı uğurlu olsun Allah Kaza Bela vermesin. Çok güzel bir araç yakalamışsın :)
Teşekkür ediyorum herkese,tesadüfe denk geldi :)
Aldığınız araç çok güzel ve konforlu arabadır. Güzelliği ve rahatlığı asla tartışılmaz. Donanım seviyesi de çok üst MAŞALLAH. Yalnız EuroNcap testinde bu tenekelerle eşit sonucu almış. Yani siz arabanın heybet ve sağlam duruşuna çok güvenmeyip tedbiri elden bırakmayın.
Teşekkür ediyorum ordaki teneke tabirim yanlış anlaşıldıysa affola,demek istediğim bomboş donanımsız güven vermeyen dur deyince durmayan bastın mı yol tutmayan arabalara neden bu paralar bağlanıyor ben ona kızdım.Bu arada euroncap testlerine çok takılmayın derim.Orada ne bmw,mercedeslerde hikaye çıkıyor.Ama geçmişten günümüze gelen gerçekleride gözardı etmemek lazım.Tedbir her zaman alınmalı katılıyorum ama iki araç arasındaki sağlamlığıda tartışmamak gerek diye düşünüyorum.
94 D.slx / 88 Mercedes B.230E / 99 Pug 306 / 07 Corolla / 74 Taunus / 84 T.131 / 91 taunus / 87 Gold Taunus(mefta) / 96 Vectra cd / 03 TDCI Mondeo /  İmpreza 08 / Mini Çupra İbiza / 99 Omega

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Land Cruiser
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 117000
  • Model Yılı: '05
  • 4 kere teşekkür etti
  • 17 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Haziran 14, 2016, 21:39:22 »
İyi günlerde kullanın, bence paranızın karşılığını fazlasıyla verecek bir araç. "0" km araçların dünya çapında rekor fiyatlara satıldığı ülkemizde, tüketicilerde 2. ele karşı oluşmuş ön yargılar olmasa böylesi kaliteli ve donanımlı araçlara binmek hayal olacak... :D ;)
Land Cruiser Prado 4.0 V6 VVTI

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 600000
  • Model Yılı: '04
  • 161 kere teşekkür etti
  • 130 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Haziran 14, 2016, 21:47:24 »
Herkese çok teşekkür ederim. Aslında kronik denmesi dediğiniz gibi tamamen usta geçinenlerin işgüzarligi, sanayide nedense bu arabaya karşı herkeste bir korku var. Yalan yok nazik bir araç elektronik oyuncak çok ve gün geçtikçe eskiyor ve sıkıntılar vermeye başlıyor tabi ama her aracın bakımsızı üzeceği gibi bunlarında bakımsızı ev yaktirabiliyor. Döküğünü toplamak gerçekten zor çünkü hiçbir opelci bu araca opel gözüyle bakmıyor başından sagiyor benim avantajim omega garage diye bir yerin ve bu araçtan anlayan kişilerin burda olması ve sadece omega bakmaları benim açımdan iyi bir şans oldu. Arızalara nokta atışı yapıp çok kurcalamadan sorunu giderebiliyorsunuz. Fiyat konusunda malesef ki omegalarda özellikle temizleri piyasadan nasibini almış benim aracimda onlardan biri ben yirmi bine aldım ama bu donanım bu güvenlik bu konfora o para az bile çünkü bu paraya araba yok gibi birşey..
Alper sanırım bir mondeon vardı sonunda ne yaptın formu takip edemedim
inş bunda sorunların olmaz istediğin gibi bir araç çıkar kazasız belasız günlerde bin inşallah
2004 corolla sol

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Omega 2.5 - V6
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 198000
  • Model Yılı: '99
  • 85 kere teşekkür etti
  • 83 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #24 : Haziran 15, 2016, 02:28:27 »
İyi günlerde kullanın, bence paranızın karşılığını fazlasıyla verecek bir araç. "0" km araçların dünya çapında rekor fiyatlara satıldığı ülkemizde, tüketicilerde 2. ele karşı oluşmuş ön yargılar olmasa böylesi kaliteli ve donanımlı araçlara binmek hayal olacak... :D ;)
Bende tam olarak öyle düşündüm. Teşekkür ediyorum

Mesaj Birleştirildi: Haziran 15, 2016, 02:29:34
Alper sanırım bir mondeon vardı sonunda ne yaptın formu takip edemedim
inş bunda sorunların olmaz istediğin gibi bir araç çıkar kazasız belasız günlerde bin inşallah
Zeki bey teşekkür ederim. Mondeodan sonra bir Subaru ve ibiza eskittim, sıra şimdi bunda :D
94 D.slx / 88 Mercedes B.230E / 99 Pug 306 / 07 Corolla / 74 Taunus / 84 T.131 / 91 taunus / 87 Gold Taunus(mefta) / 96 Vectra cd / 03 TDCI Mondeo /  İmpreza 08 / Mini Çupra İbiza / 99 Omega

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 75000
  • Model Yılı: '11
  • 550 kere teşekkür etti
  • 137 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #25 : Mart 19, 2017, 20:56:41 »
konuyu 120 gün sonra hortlattım ama yeni gördüm  arada sahibinden.com a girip bu aracı araştırıp yavaşça sekmeleri geri kapatacak kıvamda hastalık mevcut bende :D sizinde belirttiğiniz üzere riskli araçlar grubunda insan çekiniyor ama sizin araç oldukça temizmiş ..hoş belki satmışsınızdır  bile ama olsun Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin  :saygi:
2005 Corolla 1,6 sol ---- 2011 Avensis elegant extra

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Dr. Driver
  • Araç: ---
  • Model Yılı: -
  • 63 kere teşekkür etti
  • 384 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #26 : Mayıs 25, 2017, 18:01:21 »
Satıldı da sadece rengi değişti :) Şimdi de laci aşk gemisi var
R1 35 
╚╬╬╬     Yolumuza Auris olmadan devam ediyoruz :(
  24 6   
Bu sene de şampiyon görelim sizi!! Beşiktaşk En Büyük Aşk