Gönderen Konu: 18 ocak izmir buluşması  (Okunma sayısı 29571 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • pahalı zevklerim var, benzin gibi
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A-
  • 10 kere teşekkür edildi
Ynt: 18 ocak izmir buluşması
« Yanıtla #20 : Ocak 12, 2009, 02:37:17 »
aslında hafta içi olsa her yer sakin ve boş olur ama arkadaşların çoğusu çalışıyordur, gelemezler heralde, bu arada güzelbahçe nin "KÖYÜNDE" yanı asıl güzelbahçede tepede güzel bir kır kahvesi var, genellikle sakin, park sorunu yok, çok ucuz ve güzel bir körfez manzarası var, düşünülebilirde
kemal bey dediğiniz yer belediyenin yanındaki çay bahçesi mi acaba? çok söylediler orayı hiç duymadım ama.. ben heryere gelirim bana yer farketmiyor..
Ben Çiçekliköyde çok güzel bi kahvaltı yeri biliyorum, masa tam anlamıyla donatılıyor ve çok hesaplı, Cemal'in Yeri diye bi mekan..Bu da kahvaltı için benden bir alternatif.
çiçekliköy dediğiniz yer neresi acaba?
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Ocak 12, 2009, 02:37:17 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: 0+
« Yanıtla #21 : Ocak 12, 2009, 02:58:43 »
Çiçekliköy Manisa yolu üzerinde ilk rampa bitiminde sağa ayrılıyo.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
« Yanıtla #22 : Ocak 12, 2009, 03:00:21 »
Ben Karşıya'da oturuyorum yer farketmez her yere gelirim. Daha merkezi bir yer de bulabiliriz.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: B+
« Yanıtla #23 : Ocak 12, 2009, 03:04:55 »
bence ilk toplantı için uzak bir yere gitmeyelim. merkezi bir yer belirleyip buluşalım. Daha sonraki katılımın artacağı buluşmalarımız eminim daha güzel olur, farklı yerlere gideriz.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #24 : Ocak 12, 2009, 10:33:13 »
vakit daralıyor.bu mekan işini tam bir karara bağlasak.mekan hallolursa geleceğimiz yeri biliriz.inanınki çok kişi gelir.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #25 : Ocak 12, 2009, 11:39:48 »
merkezi yerde kahvaltı yapılcak yer inanın ben bilmiyorum, karşıyakadan gelecek olanlar için yol uzakmış evet, ama güzelbahçe kahvaltı için en mantıklı yer, daha büyük bir buluşma yapıyor olsaydık, şöyle 10 araba gibi, manisa yolu üstünde çiçekli köyde (evet çağlar bey hatırladım :) ) mangal yapardık, o bahara artık, şimdi kahvaltı ve bir cafe planı var..kahvaltı için güzelbahçe uzak diyorsanız başka bir yer önerin çünkü ben gerçekten bilmiyorum, kemal abinin dediği gibi park sorunumuz olduğu için de agora cafe için uygun bir yer, havuz kenarı oldukça şık olmuş..bence plan bu şekilde iyi, ama değiştirilmesi gereken yerler muhaak vardır bunun  için de yardım etmeniz gerekiyor, merkezi nerde kahvaltı yapılabilir?
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #26 : Ocak 12, 2009, 12:37:20 »
güzelbahçeye ulaşım çok zor değil.çeşme otoban bağlantısı kullanılırsa herkese uygun olur.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #27 : Ocak 12, 2009, 13:06:21 »
güzelbahçeye ulaşım çok zor değil.çeşme otoban bağlantısı kullanılırsa herkese uygun olur.
ama cafe 35 dediğimiz yer otoban çıkışından geride kalıyor, gerçi yaklaşık 4-5 km geride kalıyor ama olsun :) ben tam mekanı göstereyim size google earth'den;

bu da mekanın resmi;

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Resim gençliğimden (42 yaşımdayken)
  • Araç: Başka Marka
  • 15 kere teşekkür etti
  • 84 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #28 : Ocak 12, 2009, 14:48:59 »
inciraltında da epeyce sevimli yerler var

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Resim gençliğimden (42 yaşımdayken)
  • Araç: Başka Marka
  • 15 kere teşekkür etti
  • 84 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #29 : Ocak 12, 2009, 14:50:47 »
35 sevimsiz görünüyor, az ilerde denizin içinde bir cafe var dört bir yanı deniz, görsel olarak çok çok daha etkileyici, bende resmi olacaktı bulursam ekliyeyim

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #30 : Ocak 12, 2009, 16:14:17 »
35 sevimsiz görünüyor, az ilerde denizin içinde bir cafe var dört bir yanı deniz, görsel olarak çok çok daha etkileyici, bende resmi olacaktı bulursam ekliyeyim
dediğiniz gibi 35 pek sevimli bir yer değil, denizin içinde dediğiniz yer altınoluk değil mi? altınoluk ve pina öyle denizin içinde kalıyor, ancak fiyatları 35 ve benzerleri gibi değil haa bir de pazar olduğu için gerçekten çok kalabalık oluyorlar..bazen park yeri bulunmayacak kadar kalabalık olabiliyor, veya asıl en şık mekan cafehane isimli mekan, siteler tarafında kalıyor, o da denizin içinde sayılcak bir mekan fakat fiyatları çok çok yüksek ama.. bir de şirincan ve pina gibi seçenekler var.. güzelbahçe buraları biliyorum ben deniz kıyısında mekan olarak..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #31 : Ocak 12, 2009, 16:26:08 »
birkaç yorum buldum altınoluk ve diğerleri hakkıında paylaşayım dedim sitelerde bilgiler mevcut;
http://www.dobisko.com/mekanlar/altinoluk-mandirasi
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=cafehane
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=altinoluk%20mandirasi
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=otuzbes cafe (bu biraz reklam kokuyor ama )
http://www.izmirnews.com/izmir_kahvalti_mekanlari.asp  bu siteyi sevdim :)
http://www.otuzbescafe.com/aboutus.html

Cafehane’de kahvaltı insanın içini ısıtıyor

Geçen haftalarda bir İzmir’e uzanmıştım. Güzelbahçe’de Cafehane’de, denizin üstünde (tam böyle) çok güzel bir kahvaltı yaptım. İzmir’in güneşi gibisi yok, bir de üstüne deniz kokusu biber ekti mi kahvaltının yeme de yanında yat. Tahta kanepeler ortama ayrı bir nostalji katıyor. İçinde kaşar eritilmiş simit (İzmircesi gevrek), zeytin, peynir, bal, yağ, kaymak, domates, omlet, her türlü yumurta, sucuklu, salamlı, pastırmalı harika... Kahvaltı sonunda karar verdim ki, Cafehane’de kahvaltı insanın içini ısıtıyor, hayata daha bir dört elle sarılmasını sağlıyor. İyi bir atmosferde, iyi bir kahvaltı gerçekten insanın kendisini iyi hissetmesini sağlıyor. Yalan mı? (0-232-234 61 24).
kaynak: http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2004/06/04/470125.asp

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #32 : Ocak 12, 2009, 19:20:14 »
Arkadaşlar bakın bu yer konusu gerçekten uzadı. Buluşmaya beş gün kaldı, daha bi yer belirleyemedik. Tek sorun paraysa benim ev balçovada kipanın hemen karşısında, kahvaltıyı benim evde yapalım. Para da istemem. Misafirden para mı alınır?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #33 : Ocak 12, 2009, 19:25:33 »
Arkadaşlar bakın bu yer konusu gerçekten uzadı. Buluşmaya beş gün kaldı, daha bi yer belirleyemedik. Tek sorun paraysa benim ev balçovada kipanın hemen karşısında, kahvaltıyı benim evde yapalım. Para da istemem. Misafirden para mı alınır?
süpersin yaa :) tek sorun para değil tabii ki, ben sadece belirtiyorum durumu, belki ben önemsemiyorumdur sen önemsemiyorsundur ama A kişisi önemsiyordur anlatabiliyo muyum? cafehane denen yer muhteşem bir yer ama ben bir keresinde dondurma yemiştim kupada 9.000.000tl (9ytl)  vermiştim bundan 6 sene önce..altınoluk bence çok mantıklı bir seçim ama masaya gelen ekmekten bile para alınıyor, e ben bunu belirtmeden oraya gidelim dersem şık olmaz yanlış mıyım? bir de altınoluk aşırı pahalı bir yer değil, sahanda kaşarlı yumurta 4 ytl, kaymak 3ytl falan pahalı değil yani

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #34 : Ocak 12, 2009, 19:34:43 »
Arkadaşlar hiç olmadı inciraltında piknik yapalım domates peynir termos-çay ekmek daha ne gerek. Tabi havanın güzel olması gerek

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #35 : Ocak 12, 2009, 19:36:06 »
Arkadaşlar hiç olmadı inciraltında piknik yapalım domates peynir termos-çay ekmek daha ne gerek. Tabi havanın güzel olması gerek
zaten hava güzel olsa kapalı mekanda durmazdık yaa süper olurdu, kendin pişir kendin ye tarzı birşey yapardık.. bahara inşallah..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #36 : Ocak 12, 2009, 19:41:23 »
o zaman bir saat duyuralım bugün için ya da yarına herkes o saatte forumda bulunsun yeri belirleyelim

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #37 : Ocak 12, 2009, 20:10:41 »
o zaman bir saat duyuralım bugün için ya da yarına herkes o saatte forumda bulunsun yeri belirleyelim
ben nerdeyse 24 saat forumdayım :) ders çalışıyorum finaller için 14üne kadar ders arası kontrol ediyorum forumu hep :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • No Stock+
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 1 kere teşekkür etti
  • 22 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #38 : Ocak 13, 2009, 00:35:59 »
Arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama mailerinizden de gördüğünüz gibi yer zaman ve mekanı belirlemediğiniz için yöneticilerimiz diğer üyelere mail de atmıyorlar.Yani sizlere böyle bir acı mesaj vermek istemezdim ama bence en kısa zamanda hatta bu gece bile karalaştırıp tamam şuraya gidiyoruz dersiniz ve toplanıldıktan sonra da daha uygun bir yer bulursanız oraya dogru yola alabilirsiniz kanısındayım... :)
2005 Corolla 1.6 (2005 - 2018)
2013 Avensis 1.6 (2018 -         )

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #39 : Ocak 13, 2009, 01:05:31 »
Arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama mailerinizden de gördüğünüz gibi yer zaman ve mekanı belirlemediğiniz için yöneticilerimiz diğer üyelere mail de atmıyorlar.Yani sizlere böyle bir acı mesaj vermek istemezdim ama bence en kısa zamanda hatta bu gece bile karalaştırıp tamam şuraya gidiyoruz dersiniz ve toplanıldıktan sonra da daha uygun bir yer bulursanız oraya dogru yola alabilirsiniz kanısındayım... :)

herkese uymasını istediğin zaman olmuyor, plan şu şu şunlar şunlar yapılcak demek lazım kkesin bir şekilde, en sağlıklı buluşmalar öyle oluyor