Gönderen Konu: Taht Oyunları (Game of Thrones) Sezon 5  (Okunma sayısı 8925 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • MEB
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '17
  • 68 kere teşekkür etti
  • 78 kere teşekkür edildi
Ynt: Taht Oyunları (Game of Thrones) Sezon 5
« Yanıtla #40 : Temmuz 20, 2017, 12:19:56 »
Savaş sahneleri çok güzel, bilgisayar hilesi yada başka bir şey, ne yapıyorsa güzel yapıyor adamlar. Bizim dizilerde renkler çok canlı herşey temiz, olayların geçtiği yerde bile mıntıka temizliği yapılmış sanki, tiyatro sahnesi gibi. Acaba Serçe parmak ve dağ ne zaman ölecek onların ölmesine cersei den fazla sevinecem.
2003 benzinli  terra 1.6 VVT-I  dan sonra 2017 1,6 advance manuel benzinliyle yola devam.

Üç günlük seyisler ve 40 Yıllık işi karıştırıyorlar.

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #40 : Temmuz 20, 2017, 12:19:56 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • P R İ N S VSI2- Japan Keihin Corporation
  • Araç: Rav 4
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 220000
  • Model Yılı: '05
  • 572 kere teşekkür etti
  • 510 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Temmuz 29, 2017, 03:41:25 »
http://dizimag4.co/senorhtfoemag   Diziyi buradan takip edebilirsiniz. 7.sezon başladı .Takipcisine...  :tamam:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 93000
  • Model Yılı: '12
  • 543 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #42 : Temmuz 31, 2017, 10:02:31 »
Savaş sahneleri çok güzel, bilgisayar hilesi yada başka bir şey, ne yapıyorsa güzel yapıyor adamlar. Bizim dizilerde renkler çok canlı herşey temiz, olayların geçtiği yerde bile mıntıka temizliği yapılmış sanki, tiyatro sahnesi gibi. Acaba Serçe parmak ve dağ ne zaman ölecek onların ölmesine cersei den fazla sevinecem.
aynısını işyerime gelip şimdi ismini hatırlamadığım dizi yönetmenine söylemiştim,bir evde her yer aydınlık ve net olur mu demiştim,herkes güzel herkes manken,köylü yaratmak istiyorsunuz bariz manken den devşirme olduğu belli demiştim ve daha bir çok eleştiride bulunmuştum,oda işte Türk seyircisi böyle istiyor falan filan gevelemişti.yani zaaten amaçları akılda kalıcak bir şey bırakmak değil sadece para kazanmak en az uğraşla :)