Gönderen Konu: Zirve otomotiv Kocaeli  (Okunma sayısı 16480 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 96000
  • Model Yılı: '15
  • 56 kere teşekkür etti
  • 14 kere teşekkür edildi
Ynt: Zirve otomotiv Kocaeli
« Yanıtla #40 : Nisan 12, 2016, 09:25:09 »
Teşekkür ederim abim,  sana bişey sormak istiyorum, yakıt pompsı filtresi su seviyesi lambası yanıyor, acil mi yoksa bakımda değiştirsek olur mu?

Mesaj Birleştirildi: Ocak 27, 2014, 22:31:11
Bugün Ahmet ustamı ziyarete gittik, sımsıcak çayımızla ülkenin genel kirli yakıt probleminden konuştuk, sağolsun sohbetin arasında da iki dakikada yakıt filtremi temizledi, 50 bin bakımı içinde iki araca randevu aldım. Kaya toyotadan dili yananların uğrak noktası olması gereken bir servis. sağolsun Ahmet ustam.
Burda okudum ufuk bey

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

''Girmeden tefrika bir millete, düşman giremez;
Toplu vurdukca yürekler, onu top bile sindiremez''.
(Mehmet Akif ERSOY)

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #40 : Nisan 12, 2016, 09:25:09 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: '10
  • 3 kere teşekkür etti
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Ağustos 20, 2016, 21:33:37 »
Aracin bakimi için araştırma yaptim zirve oto ve alper oto on plana çıktı.telefon ile fiyat aldığımda daha pahali olmasına rağmen buranın tavsiyesi ile zirve oto tercih ettim.ahmet usta kendisi ilgilendi sağ olsun gereksiz hiçbir şeyi değişmedi kendi aracı gibi bakıyor.ilgi ve alakadan çok memnun kaldım.

daha önce başka bir konuda teşekkürümü iletmiştim ancak firmayı kaporta boya noktasında tavsiye edemiyorum 2 parça için 80 tl pasta parası aldılar.ben güvendiğim için hiç sorgulamamıştım ancak fiyatın oldukça yüksek olduğunu öğrendim.Ahmet usta ve erdem usta noktasında hala memnunum ancak kaporta boya pasta vs noktasında önermiyorum.