Gönderen Konu: Hangi İkinci el V6  (Okunma sayısı 31068 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • just do it
  • Araç: Camry
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 225000
  • Model Yılı: '06
  • 351 kere teşekkür etti
  • 565 kere teşekkür edildi
Akıl ile sabrı birleştir ve zekan ile konuş...

Toyota Club Türkiye

Ynt: Hangi İkinci el V6
« Yanıtla #40 : Temmuz 01, 2012, 00:28:08 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • just do it
  • 351 kere teşekkür etti
« Yanıtla #41 : Temmuz 01, 2012, 00:30:01 »
Şakanında böylesi yani. Abi geceleri bu tür kararlar vermesen iyi olur gibime geldi. :)
Diesel olması hoşuma gitti birde düzenleme yapmaya müsait araç ama benim askım bildiğin gibi camry  ikinci sırada ise skoda var.Fakat çok güzel önerilerde geliyor.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: A+
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #42 : Temmuz 01, 2012, 00:31:30 »
Ankete yeni araç ekledim ve ayrıca 4 oy kullanma hakkı tanıdım.Araç tavsiye ederken gerekçenizi yazarsanız hem bana hem diğer üylere daha faydalı olur.
Örneğin daha önce bmw listemde yoktu ama Taylan öyle bir araç ekledi ki bittim resmen  :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

yahu  abi sen aklı başında adamsın ne işin var 10 yaşında bmw ile tam masraf arabası... mercedes desen tamam derimde o yaşlarda bmw de alınmaz abi cebine ortak olur valla. birkaç yıl önce bizde 5.28 vardı anamızı ağlattı sattık kurtulduk. sen en güzeli 2007 camry al hem çok kalite hem geniş hem masrafsız elin arabıyla amerikalısı bu camryi çok tutuyorsa vardır bir bildikleri

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • SAFİR Auris...SIU Corolla T-Sport...
  • Araç: Auris
  • Kilometre: 59088
  • Model Yılı: '12
  • 312 kere teşekkür etti
  • 512 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #43 : Temmuz 01, 2012, 00:32:56 »
Abi karşı çıkmandaki sebep fanatikliğimizin dışında bir olay, modeli eski teknoloji dizel motora sahip oluşu(gerçi oldukça başarılı bir motor )  Bmwlerin o yaşlarda ciddi masrafları kaskosu bu böyle gider.
arikushimikato Dr.Auris 1ND forever Pure SİU T Sport ;)
İlk önce bilgi sahibi olun sonra yorum yapın
Taklitlerden sakının
 https://www.facebook.com/groups/aurisclubturkey/  Aurise dair her şey

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 312 kere teşekkür etti
« Yanıtla #44 : Temmuz 01, 2012, 00:35:13 »
Her şeyini geçtim benzin pompası her 30.000kmde sıkıntı çıkaracak.
Taklitlerden sakının

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • just do it
  • 351 kere teşekkür etti
« Yanıtla #45 : Temmuz 01, 2012, 00:39:53 »
Her şeyini geçtim benzin pompası her 30.000kmde sıkıntı çıkaracak.
Vazgeçtim bmw den dostlar  tamam  :)))))))

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: A+
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #46 : Temmuz 01, 2012, 00:40:09 »
ömrümde yeni kasa camryi ilk defa yakından küçükyalı buluşmasında sercanı beklerken gördüm bende ona bittim resmen

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 312 kere teşekkür etti
« Yanıtla #47 : Temmuz 01, 2012, 00:44:36 »
Taylo bana güzel ve özlü szler yazacak :) ben bu gece erken yatayım 2 saat sonra Ailemi almaya gideceğim artık yanlızlığım bitiyor. :)
Taklitlerden sakının

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 100
  • Model Yılı: '14
« Yanıtla #48 : Temmuz 01, 2012, 06:32:12 »
Taylo bana güzel ve özlü szler yazacak :) ben bu gece erken yatayım 2 saat sonra Ailemi almaya gideceğim artık yanlızlığım bitiyor. :)

kaç senedir bmw takıp ederim bu 3. bmw'miz ilk defa 30.000'de biten benzın pompası sıkıntısı duydum :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: 0-
  • Model Yılı: '14
« Yanıtla #49 : Temmuz 01, 2012, 06:34:16 »
yahu abi sen aklı başında adamsın ne işin var 10 yaşında bmw ile tam masraf arabası... mercedes desen tamam derimde o yaşlarda bmw de alınmaz abi cebine ortak olur valla. birkaç yıl önce bizde 5.28 vardı anamızı ağlattı sattık kurtulduk. sen en güzeli 2007 camry al hem çok kalite hem geniş hem masrafsız elin arabıyla amerikalısı bu camryi çok tutuyorsa vardır bir bildikleri

BMW tarla gibidir ne ekersen onu birçersin Duyanda Mercedes hiç masraf açmıyor sanıcak yokuş yukarı benzın çekmediği yuzunden yokuşlarda geri geri çıkmak zorunda kalan 98 model e200 sahıbı ile tanıstırabılırım isteyen varsa :) Bmw'ler narin araçlardır doğru ama bu kadar dandık değiller madem bu kadar dandıktı bu marka 1931'den beri kaç mılyon araç yapıp satmış tum dunya'ya  alan hıçmı akıllanmamış acaba bmw'nın kotu namı genellıkle gençler ve hor kullananlar satın alır daha spr gorunuyor dıye tabıkı ıcıne ederler temızı bulununca kaçırılmayacak araçlardır bmw bugun volvo bile 1.000.000 km garantı verıyor bmw bunun altında kalacak bır araçmı sizce. 80'li yıllarda BMW alımınyum motora sahip çabuk yamulur demiri diye bir hurafe varmıs onun etkisi hala gunumuzde'de yaşanıyor ya bende buna hastayım :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Model Yılı: '10
  • 367 kere teşekkür etti
  • 316 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #50 : Temmuz 01, 2012, 06:40:12 »
ben turkiyede olsam kesinlikle e39 alirdim ama bmw herzaman risktir cunku bmwciler genelde arabasini cok yipratir iyice arastirmadan almamak lazim. Mersolar mantikli merso kullanicisi genelde duzgun kullanir arabasini ama fiyatlar cok gereksiz yuksek. cok eski model lexuslara bakmam bile camry olayina gelince m.ali abinin gonlundeki aslan bence bukadar seviyorsaniz camry alin derim Trde parca sikintisi olursa ben size yollarim :) burasi camry coplugu

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • just do it
  • 351 kere teşekkür etti
« Yanıtla #51 : Temmuz 01, 2012, 06:48:40 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-2006-volvo-s-80-t6-full-full-92235429/detay

abi benim önerimi eklermisin?

aslında aşağıdaki de var ama?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-cok-az-hasarli-sok-fiyat-kacirmayin-kaciran-uzulur-91768984/detay

Kerem volvo çok güzrl ve güvenlikte efsane olmuş araç ancak gerek fiyatı ve gerekse iç dizaynı yüzünden ilgi alanımda değil.Oysa araç çok iyi dieselide var üstelik

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • just do it
  • 351 kere teşekkür etti
« Yanıtla #52 : Temmuz 01, 2012, 06:54:54 »
ben turkiyede olsam kesinlikle e39 alirdim ama bmw herzaman risktir cunku bmwciler genelde arabasini cok yipratir iyice arastirmadan almamak lazim. Mersolar mantikli merso kullanicisi genelde duzgun kullanir arabasini ama fiyatlar cok gereksiz yuksek. cok eski model lexuslara bakmam bile camry olayina gelince m.ali abinin gonlundeki aslan bence bukadar seviyorsaniz camry alin derim Trde parca sikintisi olursa ben size yollarim :) burasi camry coplugu
Evet kadir gönlümde yatan 3,5 camry 2008 model ama fiyatlar çok garip burada.Geçem ay hazır nakitim olmadığı için 36 000 tl 2008 camry kaçırdım.İlandakiler ise 45- 50 arası istiyor.Sabırla bekliyorum diğer yandan.
Bu arada tailanda navigasyon multimedia sistemi varmı camrynin 2008 model için?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 367 kere teşekkür etti
« Yanıtla #53 : Temmuz 01, 2012, 06:59:05 »
Kadir volvo çok güzrl ve güvenlikte efsane olmuş araç ancak gerek fiyatı ve gerekse iç dizaynı yüzünden ilgi alanımda değil.Oysa araç çok iyi dieselide var üstelik

volvolar hakinda fazla bisi diyemiyecem abi ama eski model volvolarin saglamligi dillere destan kendini kanitlamis bir marka ama yeni kasalar icin herkes temkinli konusuyor. hatta soyle bir soylenti vardi eskiden volvo sadece erkeklere satiyordu kadinlara satisi yoktu bir kadin eger volvo almak istiyorsa ancak ikinci el alabilirdi diye ( Logodaki erkek isaretide bunu destekliyordu) volvo kadinlara satilmaya basladiktan sonra kalitesi dustu diyorlar :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • just do it
  • 351 kere teşekkür etti
« Yanıtla #54 : Temmuz 01, 2012, 07:02:29 »

volvolar hakinda fazla bisi diyemiyecem abi ama eski model volvolarin saglamligi dillere destan kendini kanitlamis bir marka ama yeni kasalar icin herkes temkinli konusuyor. hatta soyle bir soylenti vardi eskiden volvo sadece erkeklere satiyordu kadinlara satisi yoktu bir kadin eger volvo almak istiyorsa ancak ikinci el alabilirdi diye ( Logodaki erkek isaretide bunu destekliyordu) volvo kadinlara satilmaya basladiktan sonra kalitesi dustu diyorlar :)
Bu son cümle savaş sebedir hahahahahahahahha

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 367 kere teşekkür etti
« Yanıtla #55 : Temmuz 01, 2012, 07:03:39 »
Evet kadir gönlümde yatan 3,5 camry 2008 model ama fiyatlar çok garip burada.Geçem ay hazır nakitim olmadığı için 36 000 tl 2008 camry kaçırdım.İlandakiler ise 45- 50 arası istiyor.Sabırla bekliyorum diğer yandan.
Bu arada tailanda navigasyon multimedia sistemi varmı camrynin 2008 model için?

piyasasi olmadigi icin herkes kafasina gore fiyat cekiyor abi. sabirla aramak lazim cok daha ucuza alinabilir hatta bir galerici tanidik varsa onun uzerinden almak cok mantikli olur.
ozellikle o kasa(2006-2011) icin herturlu multimedia sistemleri ve VIP body kitler mevcut abi. Hatta simdi cikiyorum fuara gitcem bakalim neler bulacam:) aksam paylasirim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 367 kere teşekkür etti
« Yanıtla #56 : Temmuz 01, 2012, 07:05:21 »
Bu son cümle savaş sebedir hahahahahahahahha

oyle bisi var ama sehir efsanesimi bilemiyorum ama boyle birsey var ben onu dile getirdim
insallah gunah kecisi olmam  :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • just do it
  • 351 kere teşekkür etti
« Yanıtla #57 : Temmuz 01, 2012, 07:08:32 »

piyasasi olmadigi icin herkes kafasina gore fiyat cekiyor abi. sabirla aramak lazim cok daha ucuza alinabilir hatta bir galerici tanidik varsa onun uzerinden almak cok mantikli olur.
ozellikle o kasa(2006-2011) icin herturlu multimedia sistemleri ve VIP body kitler mevcut abi. Hatta simdi cikiyorum fuara gitcem bakalim neler bulacam:) aksam paylasirim.

Galeri dedğin Türkiyede değilmi yalnış anlamdı isem.
Fuarda güzel şeyler vardır.Aklımdan geçen camry için siparişlerde sana para yollayıp oradan aldırmak.Tabi senin sözlerinden cesaret alarak.Mesela mutlimedia sistemi mutlaka almak istiyorum.Bunun yanında biraz daha sportif cizgi için ekler olabilir.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 367 kere teşekkür etti
« Yanıtla #58 : Temmuz 01, 2012, 07:35:30 »
evet abi tr de bir galerici. boyle modelleri alanda satanda fiyat veremez :) galericiler iyi fiyat verir cok dusuk alip cok pahali satabilir ama yatirim yapmak istemez boyle bi arabaya onun icin sizin adiniza alabilir tabi makul bir ucret karsiliginda

diger konu rahat, istedigin parca olsun. atarim kargoya sorun degil.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 312 kere teşekkür etti
« Yanıtla #59 : Temmuz 01, 2012, 09:13:37 »
kaç senedir bmw takıp ederim bu 3. bmw'miz ilk defa 30.000'de biten benzın pompası sıkıntısı duydum :D
Taylom, bir arkadaşım çok temiz mi 3.20ci almıştı tanıdıktan aldı 24.000 tl gibi bir fiyattı araca rahat arızalardan 20.000tl harcamıştır en sonunda kaza yaptı paket oldu araba :)

Benzin pompası değişe değişe bil hal oldu.
Bu arada araştırdık BMW'lerin benzin pompası çok hassasmış kaliteli yakıtlara göre üretilmiş, ülkemizdeki benzin değerlerine pek uygun değilmiş, yani adamlar kaliteli yapmışlar fakat bazende kalitesiz yapmak gerekiyordu gibi bir döngü oluşuyor.
Taklitlerden sakının