Gönderen Konu: Tebrikler Şampiyon....  (Okunma sayısı 13025 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 12000
  • Model Yılı: '15
  • 1041 kere teşekkür etti
  • 899 kere teşekkür edildi
Ynt: Tebrikler Şampiyon....
« Yanıtla #40 : Mayıs 14, 2012, 15:07:34 »
Arkadaşım Fenerbahçe ile uğraşacağına şampiyonluğunun tadını çıkarsan?

Çıkarıyorum zaten Mehmet bey .

Böyle şampiyonluk kolay kolay kimsenin eline geçmez . Sadece maçtan önce bazı fenerbahçe taraftarlarının galatasarayı  rakipten görmeyip sanki %100 şampiyonmuş gibi davranmaları beni sinir etti . Daha maç başlamadan arabalarından dışarı bayrak çıkarıp şampiyonmuş gibi kutlayanları gördüm .

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #40 : Mayıs 14, 2012, 15:07:34 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: <'90
  • 9 kere teşekkür etti
  • 16 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Mayıs 14, 2012, 15:52:34 »
Daha maç başlamadan arabalarından dışarı bayrak çıkarıp şampiyonmuş gibi kutlayanları gördüm .

kötü bir haberden dolayı şampiyonluğumuzu kutlayamadım, cumartesi acilen ankaraya gittim ankara istanbul otobanında bile bayraklarla istanbul yönüne gelen araçlar gördüm dönüşleri nasıl oldu acaba çok merak ediyorum.
???

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 2 kere teşekkür etti
« Yanıtla #42 : Mayıs 14, 2012, 16:06:22 »
Şampiyon galatasarayı ve emeklerinin karşılığını almalarını geçte olsa zar zor son maça kadar götürselerde eninde sonunda almalarını tebrik ediyorum.bence de lig 9 puanla bitmişti ama sezon başında herkesin kabullendiği playoff grubu vardı.onu da puan avantajını kullanarak hedefe ulaştılar.kadıköyden yenilmeden çıkmak ve bu sonuçla kupaya uzanmak büyük bir başarıdır.her zaman söylerim maçları istatistikler kazanmaz 12/13 yıl yeniliyor olmaları bizi baştan rehavete sokmamalıydı zaten son 2 maç kadıköyde berabere idi. etraf futbolu bilmeyen fanatiklerle dolmuş bunu da görmüş olduk.hiç bir maç oynanmadan kazanılmaz.fenerbahçe olarak son yıllarda pek çok kere son maç sendromu yaşadığımız için daha dikkatli olmalıydık.seneye yine son maça kadar taşırız bakalım bu sefer partner kim olucak:=))  yedek kadro ile mücadele ederek başarılı olan Aykut Kocaman a da neden laf söylenir hiç anlamam.bu maçı bırakın sezon boyunca defansta lugano-forvette emenike-niang solda santos vs vs olsa idi zaten fark o kadar açık olmazdı.hem de kadro derinliği olurdu.bekir ile maça başlamak zaten 1-0 geride başlamak gibi..son maça böyle geldik.semihle çıkmak mantıklı idi.ama kırmızı kart aptallıktı.seneye başkanda içerden çıkar herşey daha farklı olur.en kötü gün bugün ise ligde son maç kupada final..ooo daha ne günlerimiz olur iyi. tekrar GS yi tebrik ediyorum.bu yıl türkiye liginin üstünde top oynadılar..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
« Yanıtla #43 : Mayıs 14, 2012, 16:09:58 »
kötü bir haberden dolayı şampiyonluğumuzu kutlayamadım, cumartesi acilen ankaraya gittim ankara istanbul otobanında bile bayraklarla istanbul yönüne gelen araçlar gördüm dönüşleri nasıl oldu acaba çok merak ediyorum.

Sefa abi kötü haber ne bilmiyorum fakat geçmiş olsun diliyorum umarım önemli birşey değildir .

O taraftarların dönüş yoluda %90 hakemi eleştirerek geçmiştir özellikle semihin attığı geçersiz gol pozisyonu yolun yarısını idare etmiştir . :)

Yalnız şuda var bu kadar baskı altında iken buraya kadar gelen Fenerbahçeyi takdir ediyorum bence Türkiye kupasını fazlası ile hakkettiler ve inşallah alırlar .

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: A+
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #44 : Mayıs 14, 2012, 17:20:08 »
Tum galatasaraylıları bır galatasaraylı olarak kutluyorum. Hakkımızda hakkımızı aldık. Fenerbahceyıde tebrık ederım zorlu gunlerınde elde ettıklerı basarıdan oturu.

Insallah turkıye kupasınıda Bursa alır (:
Topraktan geldik toprağa gideceğiz.. Mühim olan çamurlaşmamak..!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • DeVLeRiN AşKı BüYüK OluR..!
  • Kan Grubu: B+
  • Model Yılı: '95
  • 167 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #45 : Mayıs 14, 2012, 17:42:45 »

İnşallah..
2.0 Avensis Exe.E. Emekliye ayırdık ..
Şimdi LR Defender 110 2500cc lpg zamanı :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Araç: Hilux
  • Kan Grubu: A-
  • Kilometre: 184000
  • Model Yılı: '13
  • 32 kere teşekkür etti
  • 59 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #46 : Mayıs 14, 2012, 18:47:32 »

Umarım

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Avensis
« Yanıtla #47 : Mayıs 14, 2012, 19:08:43 »
İnşallah..

İddaa bastım bursaya :) inşallah
Benim Babam Toyota Gibi Adam :)

2.0 Avensis Exe.E. oto.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • .: Toyota Eco-Driver :.
  • Kilometre: 11111
  • Model Yılı: '18
  • 66 kere teşekkür etti
  • 563 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #48 : Mayıs 14, 2012, 19:16:40 »
fenerbahçeli arkadaşlara sesleniyorum. bukalemunlar ile gereksiz polemiklere girmeyelim. üzerimize düşeni yaptık hem taraftar hem de takım olarak. şampiyonu da tebrik ettik. kutlamaları fenerbahçe'ye yönelik kışkırtmalar şeklinde yaşayanların seviyesine inmeyin. bazılarının şampiyon olmuş olmalarına rağmen bu hususta tatmin olmayıp gözünü türkiye kupası maçına çevirdiğini görüyorum. islam çupi'yi bir kez daha saygıyla anıyorum.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • DeVLeRiN AşKı BüYüK OluR..!
  • Kan Grubu: B+
  • Model Yılı: '95
  • 167 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #49 : Mayıs 14, 2012, 20:00:42 »
fenerbahçeli arkadaşlara sesleniyorum. bukalemunlar ile gereksiz polemiklere girmeyelim. üzerimize düşeni yaptık hem taraftar hem de takım olarak. şampiyonu da tebrik ettik. kutlamaları fenerbahçe'ye yönelik kışkırtmalar şeklinde yaşayanların seviyesine inmeyin. bazılarının şampiyon olmuş olmalarına rağmen bu hususta tatmin olmayıp gözünü türkiye kupası maçına çevirdiğini görüyorum. islam çupi'yi bir kez daha saygıyla anıyorum.

Bukelamunluk demiyelim itici ve kırıcı olmayalım direk fener antisempatizanı diyelim.
2.0 Avensis Exe.E. Emekliye ayırdık ..
Şimdi LR Defender 110 2500cc lpg zamanı :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 32 kere teşekkür etti
« Yanıtla #50 : Mayıs 14, 2012, 20:11:46 »

Bukalemun? Seviyesiz? Tatmin olmamış? Bu konuya mesaj yazan kişileri bu sıfatlarla mı itham ediyorsun Hakan?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 32 kere teşekkür etti
« Yanıtla #51 : Mayıs 14, 2012, 20:16:19 »
Bukelamunluk demiyelim itici ve kırıcı olmayalım direk fener antisempatizanı diyelim.

Fener antisempatizanlığını fener kendisi yarattı. Senelerdir kendi kendilerine "17+" ya oynadılar. Sonuç olarak feneri kimse sevmiyor, diğer takımlardan doğru dürüst olumlu ilişki kuran yok. Tüm takım taraftarları fenerin başarısızlığına seviniyorsa fener büyük olduğu için değil ( ki tamamı öyle zannediyor, görüşleri 0 esnek) taraftarları ve bazı futbolcuları aşırı derecede itici olduğu içindir. 

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: A+
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #52 : Mayıs 14, 2012, 20:31:01 »

Kelımelerınızın nerelere ulastıgının hakaret boyutu tasıdıgının farkındamısınız. Ama sunu soyleyeyım galatasaray oyle bır takım oyle taraftarlara sahıpkı sampıyon olmasına  ragmen terbıyesınden odun vermedı. Fenerın galıbıyetlerrının ardından sosyal paylasım sıtelerınde yazdıkları ıletılerı gormeyen yooktur aramızda. Neyse uzatmıcam BURSA da yasayan bırı olarakta BURSA nın kazanmasını ıstemek en dogal hakkım
Topraktan geldik toprağa gideceğiz.. Mühim olan çamurlaşmamak..!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • SAFİR Auris...SIU Corolla T-Sport...
  • Araç: Auris
  • Kilometre: 59088
  • Model Yılı: '12
  • 312 kere teşekkür etti
  • 512 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #53 : Mayıs 14, 2012, 20:39:52 »
Sevgili arkadaşlar, ne zaman bu tür konular açılsa bir tartışma çıkıyor bırakın bu kırıcı lafları.
Ben Galatasarayın Şampiyonluğu kutlar ve tebrik ederim, gönlünüzce eğlenin ama kimseleri üzmeden.
Şu kupayı alsak baride sezonu boş geçirmesek :D
arikushimikato Dr.Auris 1ND forever Pure SİU T Sport ;)
İlk önce bilgi sahibi olun sonra yorum yapın
Taklitlerden sakının
 https://www.facebook.com/groups/aurisclubturkey/  Aurise dair her şey

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • .: Toyota Eco-Driver :.
  • Kilometre: 11111
  • Model Yılı: '18
  • 66 kere teşekkür etti
  • 563 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #54 : Mayıs 14, 2012, 20:49:53 »
fenerbahçeli arkadaşlar benim ne demek istediğimi anlamışlardır. o yüzden tek tek cevap vermeyeceğim. herkes istediğini anlamaya, işine gelen kısımları cımbızlamaya da çalışabilir. "bukalemun" tabirini diğer taraftarları aşağılamak amaçlı değil, ortaya konulan tavırlar üzerine kullanıyoruz biz. aslında bu açıklamayı yapmaya da gerek yoktu fakat forumdaki anti fenerli vatandaşlardan ortak bir paydada buluşup ufak bir kıvılcım üzerine parlamayı bekleyen kısma malzeme de vermek istemiyorum. "sen ne yaptığını sanıyorsun, kimsin, nasıl cüret edersin ?" şeklinde yaşanacak çıkışlara sakin olmalarını tavsiye ediyorum, gülümsüyorum.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • www.formediet.com
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 63000
  • Model Yılı: '12
« Yanıtla #55 : Mayıs 14, 2012, 21:05:13 »
Fenerbahçenin mabedinde yeşil çimlere Gs bayrağı sererek kupa almak her takıma nasip olmaz... Tebrikler CimBom... :parti:  :dans2: :dance: :dans3:
Online Zayıflama ve Sağlıklı Beslenme
http://www.formediet.com
Çünkü En Lezzetlisi Sağlığınız !

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • 32 kere teşekkür etti
« Yanıtla #56 : Mayıs 14, 2012, 21:16:12 »
Hımm demek biz anlamıyoruz Hakan? Peki.

Başlığı gözden geçir yeter o halde. Tebrik dışında alakasız mesajları mümkünse bu başlıkta görmeyelim zira "Futbol ve Diğer Sporlar" Ana başlığında kendi kendinize eğelenebileceğiniz yeterince başlık var.

Tüm Galatasaraylı taraftar abilerim ve kardeşlerim 12 Mayısı unutmayalım unutturmayalım. Onlar o stada her gittiklerinde o günü hatırlayacaklar. O gün hayatta olan o takım taraftarlarına bir ömür yeter bu yürek ağrısı.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2009 avensis 1.6 valvematic elegant m/t
  • Kilometre: 150
  • Model Yılı: '09
  • 5 kere teşekkür etti
  • 47 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #57 : Mayıs 14, 2012, 21:33:48 »
Şu kupayı bir alalım ozaman gs'liler yarı yarıya susarlar :):):)
AvensiStyle

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
« Yanıtla #58 : Mayıs 14, 2012, 21:59:16 »
Şu kupayı bir alalım ozaman gs'liler yarı yarıya susarlar :):):)

Bayram abi inan bir Galatasaraylı olarak Fenerin Türkiye kupasını almasını istiyorum yukarıda 1 mesajımda da belirttim zaten .

Bu arada konuşan Galatasaray taraftarı değil daha derbi oynanmadan önce bile özellikle sosyal ağlarda fener %100 şampiyonmuş gibi paylaşımlar yapıldı . Maç günü daha maç başlamadan maça giden fenerlilerin arabalarından bayrak çıkarıp sanki şampiyon olmuşlar gibi kutlama yaptıklarını gördüm .  Ve ister istemez sinir oldum . Bunu yapan taraftarlar maç sonu ne yaptılar çok merak ediyorum .

Kupayı aldıktan sonrada konuşmak en doğal hakkımız . İnşallah Türkiye kupasını alırsınızda sizde konuşursunuz ama daha ortada kupa yok başarı yok sanki %200 başarılmış gibi birşeyi kutlamak rakibi küçük görmek hiç bir taraftara yakışmaz . Bence Fenerin şampiyon olamamasının en büyük nedenlerinden biride bu karşı tarafı küçük görmek umarım Bursaspor maçında da sonu aynı olmaz .

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2009 avensis 1.6 valvematic elegant m/t
  • Kilometre: 150
  • Model Yılı: '09
  • 5 kere teşekkür etti
  • 47 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #59 : Mayıs 14, 2012, 22:05:08 »
Bayram abi inan bir Galatasaraylı olarak Fenerin Türkiye kupasını almasını istiyorum yukarıda 1 mesajımda da belirttim zaten .

Bu arada konuşan Galatasaray taraftarı değil daha derbi oynanmadan önce bile özellikle sosyal ağlarda fener %100 şampiyonmuş gibi paylaşımlar yapıldı . Maç günü daha maç başlamadan maça giden fenerlilerin arabalarından bayrak çıkarıp sanki şampiyon olmuşlar gibi kutlama yaptıklarını gördüm .  Ve ister istemez sinir oldum . Bunu yapan taraftarlar maç sonu ne yaptılar çok merak ediyorum .

Kupayı aldıktan sonrada konuşmak en doğal hakkımız . İnşallah Türkiye kupasını alırsınızda sizde konuşursunuz ama daha ortada kupa yok başarı yok sanki %200 başarılmış gibi birşeyi kutlamak rakibi küçük görmek hiç bir taraftara yakışmaz . Bence Fenerin şampiyon olamamasının en büyük nedenlerinden biride bu karşı tarafı küçük görmek umarım Bursaspor maçında da sonu aynı olmaz .

Bence akıllanmışlardır artık napar eder alırlar kupayı umarım yoksa çok kötü malzeme olacağız :):) buda kat kat strese sokar topçuyu :)

Şöyle diyim sana bende şampiyonluk maçı için son maça kaldı diye fenerbahçe kadıköyde napar eder yener demiştim ama olmadı kısmet artık 2 takımında yolu açık olsun. gs'den eski yıllardaki başarılarını tekrarlarmanını isterim sonuçta hepimiz ayyıldızlı forma taşıyoruz renklerimiz farklı olsada...
AvensiStyle