Gönderen Konu: Pasta Cila Parlatma Buluşması  (Okunma sayısı 14098 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Teknoloji Müdürü
  • *
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 158000
  • Model Yılı: '07
  • 422 kere teşekkür etti
  • 958 kere teşekkür edildi
Ynt: Pasta Cila Parlatma Buluşması
« Yanıtla #20 : Ocak 05, 2011, 13:13:18 »
Meguiars da baya bi ucuzluk olmuş galiba yeni yıl ile, ilgilenenler kaçırmasın :P

http://www.meguiars.com.tr/shophome.php
İnsanlar 10'a ayrılır
Binary saymayı bilenler ve bilmeyenler   

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Ocak 05, 2011, 13:13:18 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
« Yanıtla #21 : Ocak 06, 2011, 00:55:50 »
Evet arkadaşlar bugün adını koyalım artık. Kim geliyor kim gelmiyor. Bir liste yapalım kaç kişiyiz, nereye ne zaman gideceğiz bir karar verelim yani. Ona göre malzememizi alalım, mekanla gidip konuşup pazarlık yapalım. Hadi beyler bekliyorum...

Ben, Türkay, Alper, Emre, Erdem, Seçkin, Cihan başka var mı?
STOCK - - - 06 YA 596 - - - STOCK

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • pahalı zevklerim var, benzin gibi
  • Kan Grubu: A-
  • 10 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Ocak 06, 2011, 01:11:14 »
bende malzeme var, benim alacak bir şeyim yok..aracı biz yıkamayacaksak şampuana da gerek yok :D bir tek şampuan getirmedim izmirden :D

bu haftasonu bana uygundur
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #23 : Ocak 06, 2011, 01:13:26 »
Eyvallah Türkay'ım. Yarın veya öbürsü gün batıkentteki yerle konuşmaya gidebilirim isterseniz. Bakalım ne kadar indirim yapar orası? Diğer arkadaşlarda kesinleşsin de malzemeyi toplu alalım. :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Teknoloji Müdürü
  • *
  • Kilometre: 158000
  • Model Yılı: '07
  • 422 kere teşekkür etti
  • 958 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #24 : Ocak 06, 2011, 10:29:33 »
Getireceklerim:

1x Sonax Cam cilası, 4-5 arabaya gider
1x Sonax Islak kaportaya uygulanan hızlı cila, bu da en az 4-5 arabaya gider
1x Sonax Pasta, çizikler için, çok fazla var ve eskidiği için bitmesi lazım zaten
1x Meguiars kil claybar, 2-3 arabaya yeter

Gelmeden bir de bez/havlu/mikrofiber bakarım bizim Praktiker veya realden.

Bunları isteyen kullansın :D Özellikle cila öncesi kil tavsiye ederim.

Bir de Meguiars ultimate hızlı cila var, onu kimseye vermem :P

Cumartesi öğlen ve sonrası gelemen, sabah süper olur, Pazar da olur.
İnsanlar 10'a ayrılır
Binary saymayı bilenler ve bilmeyenler   

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Model Yılı: -
« Yanıtla #25 : Ocak 06, 2011, 10:51:56 »
abi  ben bu afta sonu için kesin bişey söyleyemem  kusura bakma  bizimkiler şehir dışına çıkabilir.. ( onda da kesinlik yok gitmezlerde geliyorum biliyosunuz ))
demirden korksak TOYOTA’ya binmezdik!!!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #26 : Ocak 06, 2011, 11:47:31 »
Alper senin getirdiklerin hepimize yetecek gibi görünüyor :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • 62 kere teşekkür etti
  • 14 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #27 : Ocak 06, 2011, 21:31:49 »
Bende geleyim de benim arabada vernik kalmamış artık neresine cila atıcaksam  :) :) 
...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #28 : Ocak 06, 2011, 22:21:12 »
Bende geleyim de benim arabada vernik kalmamış artık neresine cila atıcaksam  :) :) 
gel sen sıfır yaparız :D
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #29 : Ocak 06, 2011, 22:59:46 »
Gel kardeşim ne demek... Evet beyler ne yaptınız tarihle ilgili olarak. Pazar konusunda anlaştık mı?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #30 : Ocak 06, 2011, 23:50:23 »
ben anlaştım :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #31 : Ocak 06, 2011, 23:57:07 »
Hayırlı olsun kardeşim :D Ben yarın oraya gidip fiyatı soracağım. Hepinize ayrı ayrı telefonla bilgi vereceğim arkadaşlar fiyat hakkında! Tabi sizde isterseniz, isterseniz benimle gelende olabilir. Hem pazarlığı iyice yapmış oluruz :D !!!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • 62 kere teşekkür etti
  • 14 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #32 : Ocak 07, 2011, 00:10:45 »
gel sen sıfır yaparız :D

Kurtarılma ihtimali var yani dohtor bey :P

Saat tam belirlensin ne alıcaz ne edicez ona göre çıkar gelirim bende.
...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #33 : Ocak 07, 2011, 00:23:53 »
Hayırlı olsun kardeşim :D Ben yarın oraya gidip fiyatı soracağım. Hepinize ayrı ayrı telefonla bilgi vereceğim arkadaşlar fiyat hakkında! Tabi sizde isterseniz, isterseniz benimle gelende olabilir. Hem pazarlığı iyice yapmış oluruz :D !!!
burda da tabanway var ama 18e mi ne yıkıyor iç-dış, çok gelir o.. burdan cepaya bir sorayım ama o da çok istiyormuş, arkadaşım hızlı cila yaptırdı orda 35tl almışlar.. alışveriş merkezi altı mekanlar çok istiyor namussuzlar.. bir de aştinin orda var bir mekan 15 liraya mı 12 liraya mı ne yıkıyor iç-dış, o adamlar da 4-5 araba yıkarsa 10 liraya düşerler bence.. otopark müsait olursa saatlerce takılırdık ama hem soğuk olur hem yağış olursa yalan olur..bir de ben ne yaparsam yapayım cila yenilencek izmirde :D uzun yoldan sonra dayanamam çünkü :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #34 : Ocak 07, 2011, 00:43:43 »
burda da tabanway var ama 18e mi ne yıkıyor iç-dış, çok gelir o.. burdan cepaya bir sorayım ama o da çok istiyormuş, arkadaşım hızlı cila yaptırdı orda 35tl almışlar.. alışveriş merkezi altı mekanlar çok istiyor namussuzlar.. bir de aştinin orda var bir mekan 15 liraya mı 12 liraya mı ne yıkıyor iç-dış, o adamlar da 4-5 araba yıkarsa 10 liraya düşerler bence.. otopark müsait olursa saatlerce takılırdık ama hem soğuk olur hem yağış olursa yalan olur..bir de ben ne yaparsam yapayım cila yenilencek izmirde :D uzun yoldan sonra dayanamam çünkü :D

Kardeşim hallederiz. O zaman sana zahmet sen eskişehir yolu tarafındakilere sor, bende istanbul yolu tarafındakilere sorayım. Carrefouru neden söylüyorum açıkçası otopark alanı hep müsait namussuzların. Rahat rahat takılırız onun için :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #35 : Ocak 07, 2011, 01:10:02 »
carrefour çok mantıklı bence de abi.. dediğin gibi bomboş hep ama pazar nasıl olur bilemem

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Yan cehennem yan, geliyorum yan yan..
  • 43 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #36 : Ocak 07, 2011, 01:20:47 »
Bende çok gelmek isterdim ( Zaten Türkay'ın bana sözü var :D ) ama ayın 18'ine kadar pert durumdayım finallerden dolayı...
2012 Auris - Beyaz- 06UZ 400- 1.4 D-4D- Dizel Comfort Plus
2013 Avensis - Füme - 06UZ 789 - 1.6 - Benzinli Elegant Ex.
2016 Auris - Açık Mavi  - 06 MBM 96 - 1.6 Benzinli Premium
2015 VW Passat Variant - Mavi - 06UZ 776 - 1.6 TDİ Comfortline

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #37 : Ocak 07, 2011, 01:30:12 »
Türkay'ım yayla gibi kafanı yorma. Hiç olmadı yol keseriz :D Kendimize yer açarız :D

Oğuzhan'ım tabi ki dersleriniz herşeyden daha önemli ki sizler bunların bilincinde bireylersiniz ama istersen hava değişikliği bakımından takılmanı tavsiye ederim. Şu adını bir türlü söyleyemediğim bölümünün dersleri zorsa hava al derim :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
« Yanıtla #38 : Ocak 07, 2011, 01:37:24 »
Bende çok gelmek isterdim ( Zaten Türkay'ın bana sözü var :D ) ama ayın 18'ine kadar pert durumdayım finallerden dolayı...
var ya senin yazdığını gördüm konuya, aha çocuğa sözüm var dedim. valla gel oğuzhanım kendi arabama dokanmıcam sırf seninkine çalışcam ama sıfır aldığın halinden daha derin parlatcam korucam boyayı gel be :(

Türkay'ım yayla gibi kafanı yorma. Hiç olmadı yol keseriz :D Kendimize yer açarız :D

Oğuzhan'ım tabi ki dersleriniz herşeyden daha önemli ki sizler bunların bilincinde bireylersiniz ama istersen hava değişikliği bakımından takılmanı tavsiye ederim. Şu adını bir türlü söyleyemediğim bölümünün dersleri zorsa hava al derim :D
katılıyorum abi.. metalürji okucak da ne olcak, kaynak yapcak sağda solda, boru hatlarında, gelsin araba cilalasın daha iyi :P

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Yan cehennem yan, geliyorum yan yan..
  • 43 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #39 : Ocak 07, 2011, 01:43:52 »
var ya senin yazdığını gördüm konuya, aha çocuğa sözüm var dedim. valla gel oğuzhanım kendi arabama dokanmıcam sırf seninkine çalışcam ama sıfır aldığın halinden daha derin parlatcam korucam boyayı gel be :(

Türkayım ne kadar çok gelmek istediğimi biliyorsun :D Ama bana artık 24 saat yetmiyor :D
Cumartesi 305 midterm'ü var
Pazartesi 310 finali
Salı 305 finali
Perşembe 301 finali
Ayrıca cumartesiye yetiştirmem gereken bir ödev var..

2012 Auris - Beyaz- 06UZ 400- 1.4 D-4D- Dizel Comfort Plus
2013 Avensis - Füme - 06UZ 789 - 1.6 - Benzinli Elegant Ex.
2016 Auris - Açık Mavi  - 06 MBM 96 - 1.6 Benzinli Premium
2015 VW Passat Variant - Mavi - 06UZ 776 - 1.6 TDİ Comfortline