Gönderen Konu: 1.33 auris, sizin aurisinizde de böylemi?  (Okunma sayısı 7317 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: AB+
  • 1 kere teşekkür edildi
Ynt: 1.33 auris, sizin aurisinizde de böylemi?
« Yanıtla #20 : Aralık 18, 2010, 22:56:39 »
Zaten bunlarda olmasa arabayı bizim seçmemizi sağlayacak bi yanı kalmıyo be Volkan bey..
Arabayı almadan önce fiat brava,fiat doblo, ford focus ve fiesta üzerinde yoğunlaşmıştım. birde seat leon. günlerce internetten bu araçlara baktım inceledim forumlar servisleri felan derken kendim karar veremedim. babamı ve eşimi aldım bayileri gezmeye çıktık bi pazar günü, focus,brava derken toyota hiç aklımda yok, bi girelim bayiye dedik, giriş o giriş kaporayı verip çıktık. hani sorarsanız bu kadar incelemişmiydin ötekileri derseniz farkına varabilmek için kullanmak lazımdı.. alınca ise bu gibi bazı sıkıntılar çıktı. e zaten 9 yastık bluetooth felan olmasaydı bi artısı yok zaten arabanın toyota olması dışında diye düşünüyorum.
Bendede 1.33 var tüm söylediğiniz sıkıntılarda ortak. Keşke bunlar olsaydı diyorum ama yok iyi tarafından bakmaya çalışın 9 hava yastığı, hands free araç kiti vs. standart :)
2011- Auris 1.33 - metalik gri

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Aralık 18, 2010, 22:56:39 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Aralık 18, 2010, 23:06:53 »
Birde bu kontak anahtarı tasarımı konusu.. yahu hiçmi rakipler incelenmez? rakipler nasıl tasarımlar yapıyo gibisinden? şimdi yine kullandığım araçlardan şöyle bir serpinti yazayım;tabi şirket sayesinde hiçbiri benimdeğildi. fiat punto ve linea biri 2006 biri 2010 model. vw passat ve jetta 2008 ve 2009 model. bmw 3.20d 2010 model. renault master kamyonet2010, fiat ducato kamyonet 2007, bu araçlarda anahtarı katlanır anahtar tasarımı yapmışlar. şimdi bizim arabanın anahtarına bakıyorum, cepte acayip rahatsız eden, oturup kalkarken kendini belli ettiren ucube bişey, abicim neden bunu rakiplerin benzeri katlanır güzel bişey yapmadınız?
Zamanın birinde autoshow fuarında japon mühendisler ellerinde fotoğraf makineleri rakiplerinin araçlarda ne gibi şeyler yapıldığının fotoğraflarını çekerlerken haber olmuşlardı. herkes arabanın dışını yada ön konsolu çekerken, onlar torpido gözlerini, gözlük ceplerini ufak tefek işe yarar püf noktalarının fotoğraflarını çekiyolardı. gün geçtikçe artık kendi araçlarında olmaya başladı bu tarz şeyler. Fakat önemli bi eksiklik demekki, fotoğrafla olmuyo demekki, bide kullanım kolaylıklarını öğrenebilmeleri için kullanmalarıda lazım diye düşünüyorum. bizim 73 model renodada aynı anahtar vardı, hatta daha kısaydı..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
    • karakus11.blogcu.com/
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • 16 kere teşekkür etti
  • 12 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Aralık 18, 2010, 23:14:14 »
Birde bu kontak anahtarı tasarımı konusu.. yahu hiçmi rakipler incelenmez? rakipler nasıl tasarımlar yapıyo gibisinden? şimdi yine kullandığım araçlardan şöyle bir serpinti yazayım;tabi şirket sayesinde hiçbiri benimdeğildi. fiat punto ve linea biri 2006 biri 2010 model. vw passat ve jetta 2008 ve 2009 model. bmw 3.20d 2010 model. renault master kamyonet2010, fiat ducato kamyonet 2007, bu araçlarda anahtarı katlanır anahtar tasarımı yapmışlar. şimdi bizim arabanın anahtarına bakıyorum, cepte acayip rahatsız eden, oturup kalkarken kendini belli ettiren ucube bişey, abicim neden bunu rakiplerin benzeri katlanır güzel bişey yapmadınız?
Zamanın birinde autoshow fuarında japon mühendisler ellerinde fotoğraf makineleri rakiplerinin araçlarda ne gibi şeyler yapıldığının fotoğraflarını çekerlerken haber olmuşlardı. herkes arabanın dışını yada ön konsolu çekerken, onlar torpido gözlerini, gözlük ceplerini ufak tefek işe yarar püf noktalarının fotoğraflarını çekiyolardı. gün geçtikçe artık kendi araçlarında olmaya başladı bu tarz şeyler. Fakat önemli bi eksiklik demekki, fotoğrafla olmuyo demekki, bide kullanım kolaylıklarını öğrenebilmeleri için kullanmalarıda lazım diye düşünüyorum. bizim 73 model renodada aynı anahtar vardı, hatta daha kısaydı..
Müthiş bir açıklama, toyota umarım bu öneriyi dikkate alır......
Acaba sırf dünya için mi yaratılmışsın ki, bütün vaktini ona sarfediyorsun!
" Zaman gösterdi ki, Cennet ucuz değil, Cehennem dahi lüzumsuz değil "
" İnsan bir yolcudur. Sabavetten (çocukluktan) gençliğe, gençlikten ihtiyarlığa, ihtiyarlıktan kabre, kabirden haşre, haşirden ebede kadar yolculuğu devam eder." (Mesnevi-i Nuriye)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Aralık 19, 2010, 23:32:09 »
dünyanın en çirkin anahtarı toyotanınki ya arkadaş bu katlanır özelliğini neden yapmıyor bunlar anlamıyorum testere gibi kalıyo çebinde.
araba sen sürmeye başladıktan sonra arkan,da bıraktıkların ve tanımadıkların düşünülerek kullanılır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • DEPREMDE ŞEHİT OLAN MESLEKTAŞLARIMA AÐLIYORUM...
  • Kan Grubu: A+
  • 13 kere teşekkür etti
  • 15 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #24 : Aralık 20, 2010, 11:45:47 »
İyi işte ya trafikte birisi saldırdığında kasatura niyetine kullanıp kendimizi savunuruz... :)
2013 TOYOTA COROLLA D4D ADVANCE MANUEL
İNCİ BEYAZI

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: 0+
« Yanıtla #25 : Aralık 20, 2010, 16:46:07 »
burada konustugumuz konuları toyota ya ilettim gelen cevabı yazıyorum.

----

Sayın IŞIK,

Öncelikle göndermiş olduğunuz e-mailiniz için teşekkür ederiz.

Toyota olarak, sizin gibi aldığı ürün ve hizmetlere ilişkin olumlu / olumsuz görüşlerini tarafımıza ileten bilinçli müşterilerimizin daha iyi ürün ve hizmet çalışmalarımıza katkısının tartışılmaz olduğunu ifade etmek isteriz.

Belirtmiş olduğunuz ve bizim için büyük değer taşıyan görüşleriniz ilgili bölümlere de iletilmiştir.

Bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz.

Saygılarımızla,

Toyota Müşteri İlişkileri

--------

bu aldığımız araçları eskitip sıkıldıktan sonra yine toyota almayı istersek bu eksiklikleri kendilerine tek tek bireysel olarak belirtirsek iyileştirme yoluna gidebilirler diye düsünüyorum. en azından ben şahsım adına kücükde olsa bir girişimde bulundum. toyota da muhatap görüp cevap yazmış.
Üzüntüyü bırak sen yaşamaya bak,
Bilmiyorsun yarın ne olacak?
Gününü gün et sen!
Gül eğlen neşelen!
Bir daha geri gelmiyor giden!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #26 : Aralık 21, 2010, 13:14:26 »
Sn. Işık Bey, Tabi sıkıntıları ileticez, toyota yetkilileride yeni nesil arabalarında bunları düzelticekler.. falan filan. Niye biz söylemeden akıl edilmiyo bunlar? Dişimizden tırnağımızdan arttırıp aldığımız araçların bu basit eksikliklerini kimse söylemese yıllarca bu şekildemi araç üretecekler diye bir soru aklıma geliyor.
Ben şu kadarını söylüyorum, Dünya fani, bugünün tekrarı yok, ömür geçiyor/bitiyor, haberlerde görüyoruz, yarınımız garanti değil. araç için verdiğimiz para yanında, cüzi kalan bu özelliklerin araçlarımıza ilave edilebiliyorsa edilmesini istiyorum.
Arge mühendisleri ne işe yarıyor? Motor geliştirilmesi, yol tutuş, hava sürtünmesi, bir sürü kriter var belki ama, bu fonksiyonellik, kullanışlılık için argelerde yapılmalı, rakipler takip edilse bile olurdu..
Toyotadan cevap gelmesi mutlu edebilir belki, fakat sayısal sonuç = sıfırdır .

burada konustugumuz konuları toyota ya ilettim gelen cevabı yazıyorum.

----

Sayın IŞIK,

Öncelikle göndermiş olduğunuz e-mailiniz için teşekkür ederiz.

Toyota olarak, sizin gibi aldığı ürün ve hizmetlere ilişkin olumlu / olumsuz görüşlerini tarafımıza ileten bilinçli müşterilerimizin daha iyi ürün ve hizmet çalışmalarımıza katkısının tartışılmaz olduğunu ifade etmek isteriz.

Belirtmiş olduğunuz ve bizim için büyük değer taşıyan görüşleriniz ilgili bölümlere de iletilmiştir.

Saygılarımızla,

--------

bu aldığımız araçları eskitip sıkıldıktan sonra yine toyota almayı istersek bu eksiklikleri kendilerine tek tek bireysel olarak belirtirsek iyileştirme yoluna gidebilirler diye düsünüyorum. en azından ben şahsım adına kücükde olsa bir girişimde bulundum. toyota da muhatap görüp cevap yazmış.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Mesaj Kaygısına Son
    • DÝKKAT BOÞ BELEÞ VAR !!!
  • Kan Grubu: A+
« Yanıtla #27 : Aralık 21, 2010, 19:33:02 »
Sn. Işık Bey, Tabi sıkıntıları ileticez, toyota yetkilileride yeni nesil arabalarında bunları düzelticekler.. falan filan. Niye biz söylemeden akıl edilmiyo bunlar? Dişimizden tırnağımızdan arttırıp aldığımız araçların bu basit eksikliklerini kimse söylemese yıllarca bu şekildemi araç üretecekler diye bir soru aklıma geliyor.
Ben şu kadarını söylüyorum, Dünya fani, bugünün tekrarı yok, ömür geçiyor/bitiyor, haberlerde görüyoruz, yarınımız garanti değil. araç için verdiğimiz para yanında, cüzi kalan bu özelliklerin araçlarımıza ilave edilebiliyorsa edilmesini istiyorum.
Arge mühendisleri ne işe yarıyor? Motor geliştirilmesi, yol tutuş, hava sürtünmesi, bir sürü kriter var belki ama, bu fonksiyonellik, kullanışlılık için argelerde yapılmalı, rakipler takip edilse bile olurdu..
Toyotadan cevap gelmesi mutlu edebilir belki, fakat sayısal sonuç = sıfırdır .

Katılıyorum. Sadece rakiplerini takip ederek bile bu özellikleri araçlarda kullanabilirler. Birilerinin dürtmesine gerek yok.
Ama coralla sınıfının en çok satanlarından oldukça bu iş için para ve zaman harcayacaklarını hiç sanmıyorum. Olsa bile makyajlı kasalara göstermelik 1-2 ekleme şeklinde olup, tüm araçlarda standart sunulmayacaktır. Standartı geçtik opsiyon olsa bari. Parasıyla alalım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #28 : Aralık 22, 2010, 16:24:20 »
toyotadan gelen yanıt arkadaşlar ;

Sayın Harun ÖZBEY,

Öncelikle Toyota tercihiniz ve göndermiş olduğunuz e-mailiniz için teşekkür ederiz.

Toyota marka araçların Türkiye distribütörü olarak, ülkemizde satışı gerçekleştirilen araçların satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekteyiz. Araçlar, lisansörümüz Toyota Motor Co.tarafından belirlenen ve bizlere bildirilen dizaynları/donanımları ile tarafımıza sevk edilmektedir.Distribütör firma olarak araçların dizaynı veya donanım seviyelerinde değişiklik yapmamız maalesef mümkün değildir.

Öte yandan sizin gibi aldığı ürün ve hizmetlere ilişkin olumlu / olumsuz görüşlerini tarafımıza ileten bilinçli müşterilerimizin daha iyi ürün ve hizmet çalışmalarımıza katkısının tartışılmaz olduğunu ifade etmek isteriz.

Bizim için büyük değer taşıyan görüşleriniz ve farklı ülkelerden alınan kullanıcı görüşleri yeni model araçların tasarım ve üretim safhalarında dikkate alınmaktadır.

Saygılarımızla,

Benim tekrar cevaben yazıp gönderdiğim yazı ;

Merhaba;

Bundan sonraki araçlar için dikkate alacak olabilirsiniz.
Peki biz ne yapacağız? İyileştirmeler ilaveler servis yardımıyla mümkün değil midir? Somut olarak vardığımız SONUÇ nedir?
Elimizdeki ile yetinelim mi?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 2011 Auris 1.6 Comfort Extra
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #29 : Şubat 16, 2011, 20:59:12 »
zaten arkadaşlar çoğu arabaların anahtarlarını valeo diye bir firma yapıyor.yane toyotanın araştırmasına bıle gerek yok yane diğer tüm araç firmaları sustalı değişik şekilde dizany ettirirken herhal tek dizayn edilmeyen anahtar bizim toyotanındır :D en dan dik  şeklinde olanı

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
« Yanıtla #30 : Şubat 17, 2011, 16:21:06 »
BAHSETMİŞ OLDUKLARINIZDAN MAALESEF  BENDE RAHATSIZIM..
AMA GERİ KALAN HERŞEY MÜKEMMEL.
DÜGMENİN YERİNİ ARTIK EZBERLEDİGİM İÇİN SIKINTI OLMUYOR..İLK ZAMANLAR ZOR GELİYORDU : :D
BENDE CAMLARI KAPATMA OLAYI VE AYNA DEÜĞMESİ IŞIGI UFAK Bİ DEĞİŞİKLİK İLE SONRADAN İLAVE EDİLEBİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 60000
  • Model Yılı: '13
  • 65 kere teşekkür etti
  • 126 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #31 : Şubat 19, 2011, 10:44:59 »
Far kapatma düğmesi başa bela. Özellikle yerini bilmeyen birisi kullandığında. Araba acilen babama lazım oldu, farlar kapalıydı gece yerini bulamamış eliyle açmış , neyseki bişey olmamış. Böyle bir detayı atladığı için ben olsam tasarım sorumlusunu kovarım, her düğme aydınlatılmalı özellikle güvenlik anlayışıyla övünen Toyota'nın böyle önemli bir güvenlik elemanını atlaması kabul edilemez. Kovun tasarım sorumlusunu!

Öte yanda ön göğüsten gelen garip sesler aracı ilk aldığım zamanlarda oluyordu, 6 ay geçti ve sanırım parçaların alışmasından dolayı artık ses gelmiyor.
Bir tek gaza bastığımda şanzumandan mı motordan mı gelen sürtünme, elektrik motoru çalışması gibi bir ses geliyor. Fakat bunların hepsini Toyota'nın inanılmaz sessiz motoruna bağlıyorum. Ford,Opel yada wolksvagene bindiğimde motor sesi o kadar çok geliyor ki bu tür ufak sesleri duyamıyorsunuz.

Aracıma binen bu tür markaların kullanıcıları motor sessizliğine hayran kalıyor. Ben bu tür ufak sesleri kafamıza takmamızı buna bağlıyorum. Belki biraz motoru sesli yaparlarsa minik çıtırtıları, ufak ıslıkları duyamayız :). Aracımdan çok memnunum Auris Sport ile aynı donanımda fakat göstergeleri optitron. Lansman modeli.
Süspansüyon sertliği ve dengeli motorunu çok seviyorum. Daha önce renault kullanıyordum, Toyota yağ gibi, stres düzeyim azaldı resmen. Renault hızlı devirlenen agresif motorlu ve sertti. Süspansüyonu da tam tersine yumuşaktı. Bunda tam tersi motor dengeli, süspansüyon sert  çok keyifle kullanıyorum.
born to ride

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 85000
  • Model Yılı: '11
« Yanıtla #32 : Şubat 19, 2011, 15:13:13 »
Bir araçtan kontak kapatıp inildiğinde, kapıların otomatik kilitlenmemesi bence güzel birşey. Araç içinde bekleyen kişiler olabilir, çocuğunuz, anneniz babanız bulunabilir. Ve kilitli kapıları insanlar bazen açamıyorlar malesef. Düşünün yaz sıcağında yakınınızı arabada bırakıp indiniz ve camlar da kapalı iken kapılar otomatik olarak kilitlendi. Arka kapılar kilitliyken kapı açma kolunu çekince açılmıyorlar. Arkada bulunan kişinin sıcaktan bayılmamak için kapıyı açması gerekirse, açamayacak. Veya acil bir nedenden dolayı araçtan inmesi gerekirse, kapıyı ne o ne de başkası içeriden/dışarıdan açamayacağı için araçtan inemeyecek. Ne olacak ki, arkada oturan kişi de kapı kilidini açmayı becersin diyebilirsiniz, ancak özellikle yaşlıca insanlar bu tarz durumlarda kapıları açamıyorlar :)

Başımıza geldi benzer bir durum, o yüzden kesin konuşuyorum:) Babam bir saatlik bir işi olan yerde araçtan iniyor ve arka koltuktaki anneannem ve dedem arabada bekleriz biz seni diyorlar. Babam da alışkanlıkla kapıları kilitliyor. 1 saat sonunda geldiğinde, anneannem ve dedem susamışlar, sıcaktan bunalmışlar ve su almak için araçtan inememişler falan. Çok can sıkıcı bir durum :( Burada olay sürücü dalgınlığından kaynaklanıyor, ancak eğer kapılar otomatik olarak kilitlenseydi aynı durum her arabadan inişte gerçekleşecekti.

O yüzden, bence kapılar eğer kişi kendi kilitlemediyse kesinlikle kilitlenmemeli. Kilitli bir araca yaklaşıp, uzaktan kumanda ile kilidi açtıktan sonra eğer hiçbir kapı açılmazsa X süre sonunda kapının kilitlenmesi ise güzel ve gerekli bir özellik. Belli ki kapı büyük olasılık ile yanlışlıkla açılmış.
Berkin Birol

2011 Auris D4D - Comfort Plus - Füme
2015 Mercedes Benz B180d Urban Füme

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • onun ruhu japon...
  • Kilometre: 29000
  • Model Yılı: '16
  • 128 kere teşekkür etti
  • 184 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #33 : Şubat 19, 2011, 16:44:45 »
benim auriste yanlışlıkla basma durumlarında falan kendi kendine tekrar kilitliyor belli bir süre sonra, öte yandan kapıları kilitleyince cam kaldırma olayı güvenlik pakediyle geliyor, standart değil ama bence olması lazımdı.
farkarın sönmemesi beni o  kadar rahatsızetmiyor, aracı stop ettikten sonra kapıyı açtığım anda tüm lambalar sönüyor zaten...
Herşeye rağmen; gülmek güzeldir...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • auris 1.33
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #34 : Mart 12, 2011, 22:58:06 »
Ayna kapatma düğmesi ışıklandırması olmaması benimde çok canımı sıkıyor ayrıca kapı kilitleme ve cam açma ışıklandırması çok yetersiz..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #35 : Mart 16, 2011, 17:40:21 »
Harun bey,

1.33 Auris sahibiyim, ve aracın kapısını dediğiniz gibi yapınca kapılar otomatik kilitleniyor bunda bir sorun yok. Takribi 20sn falan sürüyor. Ancak diğer maddeler sanırım her Auris için geçerli. Benimde dikiz ayna kapama tuşlarımın ışıkları yok ve arabayı hazır konuma getirdiğimde teyp çalışıyor start konumunda hiç bir şekilde durmuyor. Bunun için tavsiyem el alışkanlığı olabilir. Yani aracınızı hazır konumuna getirdiğinizde teybinizi eliniz ile kapatınız.

Bazı özellikleri diğer markaların ancak fullerinde olan bir otomobil olsa bile böyle küçük detayları atlamaları açıkcası Toyota gibi bir markaya yakışmadı. Yine de bu fiyat ve performans seçeneğinde alınabilecek en iyi otomobillerden biri olduğu düşüncesindeyim.
Burdayım ==> http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=31839.msg431622#msg431622

Lastik + Jant + Hava Filtresi + Performans Kiti ve diğer araç içi konularda sınırsız destek verebilirim. Özel Mesaj Atmanız Yeterli.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Resim gençliğimden (42 yaşımdayken)
  • 15 kere teşekkür etti
  • 84 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #36 : Mart 16, 2011, 18:07:04 »
Küçük arabalar içinde en kazığı (pahalısı) yaris

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 49 kere teşekkür etti
  • 15 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #37 : Mart 17, 2011, 07:59:49 »
evet kemal abi dediğin doğru aldık bakalım sürüyoruz şimdilik:)
yeni auris 1,6 advance multidrive s

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #38 : Mart 18, 2011, 09:51:36 »
Harun bey,

1.33 Auris sahibiyim, ve aracın kapısını dediğiniz gibi yapınca kapılar otomatik kilitleniyor bunda bir sorun yok. Takribi 20sn falan sürüyor. Ancak diğer maddeler sanırım her Auris için geçerli. Benimde dikiz ayna kapama tuşlarımın ışıkları yok ve arabayı hazır konuma getirdiğimde teyp çalışıyor start konumunda hiç bir şekilde durmuyor. Bunun için tavsiyem el alışkanlığı olabilir. Yani aracınızı hazır konumuna getirdiğinizde teybinizi eliniz ile kapatınız.

Bazı özellikleri diğer markaların ancak fullerinde olan bir otomobil olsa bile böyle küçük detayları atlamaları açıkcası Toyota gibi bir markaya yakışmadı. Yine de bu fiyat ve performans seçeneğinde alınabilecek en iyi otomobillerden biri olduğu düşüncesindeyim.

Üstte ki yazımı düzeltmek istiyorum. Aracımı çalıştırıken gösterge paneli ve teyp dahil bütün elektronik aksam devre dışı kalıyor. Teybi el ile kapattığım için bunu hiç fark etmemiştim bu gün denediğim de gördüm ki olması gerektiği gibi. Yani bende bir sorun yok
Burdayım ==> http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=31839.msg431622#msg431622

Lastik + Jant + Hava Filtresi + Performans Kiti ve diğer araç içi konularda sınırsız destek verebilirim. Özel Mesaj Atmanız Yeterli.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • auris 1.33
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #39 : Mart 26, 2011, 23:36:22 »
1.33 benzinli+rampa+4 kişi=kabus..maalesef bu araca bu motor yetersiz kalıyor..