Gönderen Konu: Orjinal Toyota Jant  (Okunma sayısı 23936 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 99000
  • Model Yılı: '13
  • 684 kere teşekkür etti
  • 2108 kere teşekkür edildi
Ynt: Orjinal Toyota Jant
« Yanıtla #20 : Kasım 20, 2014, 00:37:14 »
Toyota showroom'da yeni Avensis'te 5 kollu jant görmüştüm çok yakışmıştı. Koyu renk. Belki göreniniz vardır.
Araştırdım netten ama göremedim. Bulursam link koyarım

Buldum: http://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-toyota-avensis-1-6-elegant-extra/4-aylik-toyota-avensis-sahibinden/5115203

canlı gördüm gerçekten güzel duruyor. Bekir abinin aracında mevcut bu jantlar :)

Yasin lastiklerin ömrü 40.000 km diye düşün. aaaa bunlar eskidi kayıyor yolda derken bi takım jant alırsın sac jantlarıda satarsın lastik parası artık evden gelsin :)
intagram.com/tosicorolla16
youtube.com/kaankara

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Kasım 20, 2014, 00:37:14 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 100 kere teşekkür etti
  • 425 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Kasım 20, 2014, 00:40:14 »
biz 8 sene bi lastiği kullandık artık çatlamalar vardı yol tutmuyodu bildiğin plastik kaucuğun üzerinde gidiyoduk ama hala üzülürüm o lastiklere arka lastiklerde daha diş vardı ben onu  marmaraparkın otoparkında yakıcaktım aynı tokyo drift teki gibi çıkıyosun döne döne  :rofl:
E12 COROLLA SİMOTA AİR INTAKE

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Dr. Driver
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 63 kere teşekkür etti
  • 384 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Kasım 20, 2014, 04:35:20 »
canlı gördüm gerçekten güzel duruyor. Bekir abinin aracında mevcut bu jantlar :)

Yasin lastiklerin ömrü 40.000 km diye düşün. aaaa bunlar eskidi kayıyor yolda derken bi takım jant alırsın sac jantlarıda satarsın lastik parası artık evden gelsin :)
Kaancım lastik 40 bin diyosun iyi güzel hoş da bu turanzalar en fazla5-6 bin daha gider bana 30 bin km yi göremeyecez anlayacağın. Zaten çok da dursun istemiyorum. Alıcam bi takım michelin konforun tadını sürecem. Çok sert bunlar. Aurislerdeki birçok ses probleminin kaynağı bu lastikler bence. Ayrıca ben de seninle aynı düşüncedeyim. Lastikler değişirken jantları da değiştirecez gibi duruyo. Bi de şöyle bayinin lastik kampanyasına denk gelirsek üf tadından yenmez. baya bi karlı çıkarım ben bu işten  8-) ::)

Mesaj Birleştirildi: Kasım 20, 2014, 04:37:17
biz 8 sene bi lastiği kullandık artık çatlamalar vardı yol tutmuyodu bildiğin plastik kaucuğun üzerinde gidiyoduk ama hala üzülürüm o lastiklere arka lastiklerde daha diş vardı ben onu  marmaraparkın otoparkında yakıcaktım aynı tokyo drift teki gibi çıkıyosun döne döne  :rofl:
Okan ondan sonra da tamponlar mini onarımdan yırtık tamiri ve boyaya :D :rofl:
R1 35 
╚╬╬╬     Yolumuza Auris olmadan devam ediyoruz :(
  24 6   
Bu sene de şampiyon görelim sizi!! Beşiktaşk En Büyük Aşk