Gönderen Konu: Call of Duty: Black Ops - World Premiere Uncut Trailer  (Okunma sayısı 3574 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Hayat hoş, gerisi boşşşş
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: AB+
Ynt: Call of Duty: Black Ops - World Premiere Uncut Trailer
« Yanıtla #20 : Kasım 18, 2010, 01:44:35 »
bütün hepsini ps3 te bitirdim sabırsızlıkla bunu bitirmeyi bekliyorum arkadaşlar. tek kelimeyle süper!!!!

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Kasım 18, 2010, 01:44:35 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • "Bilgi Paylaşıldıkça Artar"
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 60000
  • Model Yılı: '14
  • 128 kere teşekkür etti
  • 410 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Şubat 18, 2011, 11:18:22 »
Belki şimdiye  bitirdi millet  ama bir  yardımınız  lazım. Daha yeni başladım ben. Şu ilk  görevlerde  var ya  hani, bizim elemanı esir  almışlar  onların elinden  kurtarıyoruz ve görevin son  sahnelerinde füzeyi havada imha  ediyoruz.  İşte o füzeyi düşürecek silahı bir  türlü kullanamadım. Sağ klik ile nişan alıyorum, sol klikle ateşliyorum no ammo (cephane yok) diyor o füzeyi bir türlü imha edemedim. İnternetten videolarını  izledim ateşleme sırasında sağ tarafta yeşil bir  bar var sanki silahın ateşe hazır gelmesini  gösteren bir  gösterge  gibi. O gösterge  bende olmuyor yada hangi tuşa  basılarak o gösterge oluşacak  anlamadım.

İkinci sorun  ise o bölümde tam o anlattığım kısımda  kaldım. Tekrar  edersem  aynı yerden  başlıyor. Ama oyundan çıkıp tekrar  girersem o görevin taa  en  başından ( şu adamların boğazını bıçakla  kes... yerden :(   )  başlıyorum. Bu da can sıkıcı bir  olay.
1998 Toyota Corolla 1.3 XL StationWagon 12V 2007-2020
2014 Nissan Qashqai 1.2 DıG-T   2020 -