Gönderen Konu: 98-2000 model toyota camry hakkında düşünceleriniz  (Okunma sayısı 12637 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Svenska Aeroplan Aktie Bolaget
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: ---
  • 8 kere teşekkür etti
  • 19 kere teşekkür edildi
Ynt: 98-2000 model toyota camry hakkında düşünceleriniz
« Yanıtla #20 : Temmuz 31, 2011, 12:26:47 »
camry ile aynı sınıfı paylaşan araçlar hangileri oluyor? passat cc buna yakın geldi bana.
aynı sınıfa örnek bazı araçlar,
Japon üretici Nissan'ın Amerika pazarı için yarattığı bir marka olan Infiniti, Amerika dışında sadece Türkiye'de satılıyor. Infiniti'nin, Nissan Maxima platformu üzerine geliştirilen orta üst sınıftaki modeli I30, ilk kez Nisan 1995'te üretilmeye başlanmış. 2000 yılında yenilenen Infiniti I30, Mercedes E Serisi, BMW 5 Serisi ve Audi A6 gibi otomobillere rakip.
yukarıdaki yazı internetten alıntıdır.
SAAB 9.3 LPT

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Temmuz 31, 2011, 12:26:47 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • onun ruhu japon...
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 29000
  • Model Yılı: '16
  • 128 kere teşekkür etti
  • 184 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Temmuz 31, 2011, 12:40:11 »
bildiğim kadarıyla E segmenti olarak geçiyor bu araçlar...
passat, mondeo tarzı araçlara göre bir üst sınıf yani...
Herşeye rağmen; gülmek güzeldir...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #22 : Ağustos 03, 2011, 16:23:00 »
forumda araç arıyorum diye bir kısım varmıydı ? tabiiki 98-00 camry... hiç mi eş dostta bu araçtan yok kimselerden ses çıkmıyor  :)
SAAB 9.3 LPT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: AB+
  • Model Yılı: -
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Kasım 01, 2011, 16:32:06 »
Bugün 1998 model camry bindim 200.000 km de gerçekten harika bir araç arkadaşıun dediği gibi çukur kasis gibi sesleri içeri iletmeyen gerçek anlamda yolu kazıyarak giden bir araç ayrıca bir avensis kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim (1.6 Manuel) gerçektende aralarında her anlamda dağlar kadar fark var.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #24 : Kasım 02, 2011, 14:48:53 »
Bugün 1998 model camry bindim 200.000 km de gerçekten harika bir araç arkadaşıun dediği gibi çukur kasis gibi sesleri içeri iletmeyen gerçek anlamda yolu kazıyarak giden bir araç ayrıca bir avensis kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim (1.6 Manuel) gerçektende aralarında her anlamda dağlar kadar fark var.
arkadaşınızı foruma davet etseydiniz keşke. kendisine soracak çok şeyimiz var. siz genel olarak nasıl bir tat aldınız camry den.
SAAB 9.3 LPT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Model Yılı: -
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #25 : Kasım 10, 2011, 12:30:49 »
Gerçekten lüx sınıf bir araç olduğunu 98 model olmasına rağmen tamamen veriyor.koltukları bile mükemmel sanki arabada değilde kendi evinizde milyarlık puf koltuklarda oturuyorsunuz(Bunu söylerken 2010 S350 - E270 kullanmış olduğumuda belirtmek isterim).Motorundan bahsetmeme hiç gerek yok sanırım eyüpten demirkapıya çıktım yokuştan ışıklarda gaza bastığımda o yokuşta araba kafa atıodu sağa sola o derece yani, sonuç olarak bu fiyata bu lüx olurmu demeyin oluyor :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Camry
  • Kan Grubu: B+
« Yanıtla #26 : Ocak 20, 2012, 17:53:51 »
camry kesinlikle passat ın bir üst sınıfındadır.eğer passatı kıyaslayacaksanız avensisle kıyaslarsınız.cc modelleri daha lüks ve sportif olabilir yinede segment farkı vardır.camry ile ilgili uzunca bir yazım var.orada herşey açıktır.bu aracı düşünenlere kaçırmamalarını öneririm.vergi ve benzin sorun olmayacaksa gerisi önemli değil.yıllardır camry v6 kullanıyorum.hala diğer araçlar basit geliyor bana.modelinin yeni olması dizaynının janjanlı olması önemli unsurlar değil artık.america da satışı rekorlar kırmış bir araçtan bahsediyorsak çok düşünecek birşey yok.yakıt çok makul olmaya bilir aslında abartılıda deildir.piyasada ki kakalama arabalarının nekadar az yaktığı umrumda değil.özel bir araç,güç,güven,sorunsuzluk.bunlar camry için en uygun sıfatlardır.camry mercedes e serisi, bmw 5 serisi ,honda legend gibi araçlar sınıfında dır.toyotanın bünyesinde olan ve dünyanın en prestijli lüx markalarından biri olan lexus un teknolojisini olduğu gibi camry de kullanmıştır.lexus ıs ve es 300 modelleri toyota windom ve camry de aynı motor kullanılmıştır daha ne olsun.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #27 : Şubat 07, 2012, 11:08:09 »
camry kesinlikle passat ın bir üst sınıfındadır.eğer passatı kıyaslayacaksanız avensisle kıyaslarsınız.cc modelleri daha lüks ve sportif olabilir yinede segment farkı vardır.camry ile ilgili uzunca bir yazım var.orada herşey açıktır.bu aracı düşünenlere kaçırmamalarını öneririm.vergi ve benzin sorun olmayacaksa gerisi önemli değil.yıllardır camry v6 kullanıyorum.hala diğer araçlar basit geliyor bana.modelinin yeni olması dizaynının janjanlı olması önemli unsurlar değil artık.america da satışı rekorlar kırmış bir araçtan bahsediyorsak çok düşünecek birşey yok.yakıt çok makul olmaya bilir aslında abartılıda deildir.piyasada ki kakalama arabalarının nekadar az yaktığı umrumda değil.özel bir araç,güç,güven,sorunsuzluk.bunlar camry için en uygun sıfatlardır.camry mercedes e serisi, bmw 5 serisi ,honda legend gibi araçlar sınıfında dır.toyotanın bünyesinde olan ve dünyanın en prestijli lüx markalarından biri olan lexus un teknolojisini olduğu gibi camry de kullanmıştır.lexus ıs ve es 300 modelleri toyota windom ve camry de aynı motor kullanılmıştır daha ne olsun.

keşke yakıtını lt bazında verebilseydiniz. uzun yolda 10 litre, şehir içinde 16-17 litre denebilir mi mesela ?
SAAB 9.3 LPT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
  • 1998 camry 2.2
  • Araç: Camry
  • Kilometre: 410000
  • Model Yılı: '98
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #28 : Haziran 23, 2019, 10:41:05 »
camry konusunda kimse konuşmayacak sanırım. tabii bu aracı kullanan biri bizi aydınlatsa çok çok iyi olacaktı. bekleyelim ve görelim

Ben 1998 camry 2.2 alalı 9 ay oldu açıkcası aracın performansından verdiği rahatlıktan ve güvenden çok memnunum. Aracımda lpg var birtek kış aylarında lpgde şehir içi 100 kmde 13-14lt gaz yakıyor. Şu anda yaz ayları olduğu için sanırım gaz tüketimi azalmış durumda şu anda 10-11 lt gaz yakıyor. Sormak istediğiniz başka bir şey varsa sorun cevap vereyim. Valla açıkcası ben bu araçtan çok memnunum.
1998 Camry 2.2