Gönderen Konu: Kocaeli Toyota Servisi Tavsiyeleri  (Okunma sayısı 43589 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: '15
  • 14 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
Ynt: Kocaeli Toyota Servisi Tavsiyeleri
« Yanıtla #80 : Kasım 20, 2018, 17:25:14 »
Zirve oto da Alper oto da lastik basınç sensörü için bir şey yapamadılar. Alper oto sadece arıza olan sensörü bulup bana Kocaeli Kaya'ya gitmemi söyledi sağolsunlar cana yakın bir şekilde igilendiler.
 Zirve otoya da gittim alt koruma çıkmıştı onu taktırmaya genç bir çocuk vardı ilgisiz ve suratsız bir biçimde işini yaptıktan sonra sorduğum lastik basınç sensörü arızasına "lastikçiye git" diye saçma bir cevap verdi. bakmadı bile arıza var mı yok mu diye.
Demem o ki lastik basınç sensörü için illa yetkili servise gidip 550 tl mi vermem gerekiyor? Var mı çözüm önerisi olan?

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #80 : Kasım 20, 2018, 17:25:14 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: C-HR
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 15000
  • Model Yılı: '17
  • 108 kere teşekkür etti
  • 148 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #81 : Kasım 20, 2018, 19:14:25 »
Çıkma alabilirsiniz çok daha ucuza gelir. Sahibinden.com da görmüştüm.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '15
  • 14 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #82 : Eylül 19, 2019, 11:41:44 »
Toysay Servis gayet güzelmiş tavsiye ederim. Bakım için gittim dün gayet ilgili ve güzel işçiliği olan bir servis. Ben şahsen aracıma yapılanları görmek ve bana bilgi verilmesini isterim.Yetkili serviste bunu göremiyorsunuz. Zirve'ye gitmiştim 80bin bakımında genç bir elemana verdiler. Eleman zaten hiç konuşmuyor zoraki yapıyormuş gibi davranıyordu. Şanzıman yağının değişmesi gerektiğini bile ben söylemesem yapmıycaktı. 80bin bakımı diye üstüne basa basa söylemişim bir de. Toysay küçük bir yer ama çok da güzel ilgi ve alaka var samimiler en azından onu görebiliyorsunuz.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 80000
  • Model Yılı: '12
« Yanıtla #83 : Ekim 04, 2019, 00:48:36 »
yavzucan otomotiv sahibi kadir.34 yaşında kendisi arkadaşım olur 12 yaşından beri toyotaya bakıyor yetkili servis bile bazen ona araç gönderir. zirve otomotiv erdem de amcasının oğludur. şiddetle kadiri tavsiye ederim